Motoristicke zpravy

Odpovědět
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

námořník píše:Jenom se mi 600 zdálo moc málo ,tak jenom abych to uvedl na pravou míru. Že by to tam nikdo nechtěl?
To mě právě taky, protože nakupuji bez daně a ještě z těch 600 odečítat daň by bylo už hodně podezřelé, to by bylo levnější než Fóbie :-D
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20617
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od námořník »

:-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21959
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od HonzaCZ »

Moc pěkná recenze moc zajímavýho auta! (*_^) |,,,,

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LWYAlYRUToU[/youtube]
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Taky Mazda, za mega je to tak na nákup, a to ještě mizernej <:-<
https://www.novinky.cz/auto/automoto-te ... .seznam.cz

A ten Vaculík je taky kolík :-D , vychvaluje ovládání infotaimentu otočným ovladačem a tlačítky namísto dotykovkou, což je už víc jak 10 let v Audi i BMW a mnozí jej už mají za archaické. A taky ty jízdní vlastnosti, prý když řidič na volantu visí, tak mu nepomůže ani BMW :-DDD , to by hloupýho nenapadlo.

......a taky jsem koukal na jiný jeho test, na Ochcávku za 900 a taky spousta chvály. Myslím, že chválí to, v čem zrovna sedí. Ale nějak se živit musí .......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Ale tohle je mazec, a už vůbec ten výkon, výbava a ta cena 8() https://www.autoforum.cz/predstaveni/ci ... 2101311119
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21959
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od HonzaCZ »

romull píše:A ten Vaculík je taky kolík , vychvaluje ovládání infotaimentu otočným ovladačem a tlačítky namísto dotykovkou, což je už víc jak 10 let v Audi i BMW a mnozí jej už mají za archaické. A taky ty jízdní vlastnosti, prý když řidič na volantu visí, tak mu nepomůže ani BMW , to by hloupýho nenapadlo.

......a taky jsem koukal na jiný jeho test, na Ochcávku za 900 a taky spousta chvály. Myslím, že chválí to, v čem zrovna sedí. Ale nějak se živit musí .......
Tak je vidět, že se v jeho videích a publikovanejch názorech velmi dobře orientuješ. :-)

Infotainment ovládanej kolečkem chválili i u A3. To, že to má i jiná značka snad znamená, že to nemůže pochválit u Mazdy? Šlo primárně o to, že to prostě nemá displej matlací, což chápu a kritice matlacích displejů se nedivím.

Nechci se ho nějak zbytečně moc zastávat, ale když vidím, co se pohybuje na netu a zejména v televizi za exoty, co recenzujou auta, tak Vaculík je zlatej!

Hlavně, že se dovolil hned 2x v jednom videu otřít o posvátný BMW. :-D A ani v jednom případu nijak negativně, spíš naopak. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22729
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

No jo, o BMW se jednou oprel Koubek a oni jim pak nekolik let zadny auto nepujcili :-DDD :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od zhor »

Vaculík má slušnou úroveň. Zrovna u té oktávie jsem si říkal, že zrecyklovali věci co měli auta 20 let dozadu, a dali to do jednoho auta (třeba nezávislé topení - to byl standard v mém 20 let starém Volvu, vyhřívané přední sklo mají 20 let starý Fordy taky celkem běžně. No a za těch 20 let se tam zlepšilo to, že si to můžeš nastavit přes telefon, když se ti teda podaří rozchodit tu jejich aplikaci. Ale zase bych nehanil, tak to tažný bylo celkem šikovně udělaný, ale pak to zkazil radekn, když postnul tady na fórum fotky tovární zástavby tažného na fóbii).

Jinak prefektní rozhovory jsou na autokultu. Tady je rozhovor s Vláďou Bergerem mimo jiné i o testování podvozků ve Škodovce. Na stejném kanálu doporučuju i rozhovor s Dolejšem.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6DZRSb-Yn8w[/youtube]
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21959
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od HonzaCZ »

Tak hlavně jestli se bavíme o tomhle videu s oktávkou, tak tam jsem pochopil, že šlo hlavně o srovnání různý konfigurace mezi oktávkama a ne absolutní recenzi oktávky. Vypichoval ty zajímavosti, co třeba to auto v návaznosti na nějakou výbavu bude mít, o čem se jinde nepíše - třeba viz to tažný.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

HonzaCZ píše:Tak je vidět, že se v jeho videích a publikovanejch názorech velmi dobře orientuješ.

Infotainment ovládanej kolečkem chválili i u A3. To, že to má i jiná značka snad znamená, že to nemůže pochválit u Mazdy? Šlo primárně o to, že to prostě nemá displej matlací, což chápu a kritice matlacích displejů se nedivím.

Nechci se ho nějak zbytečně moc zastávat, ale když vidím, co se pohybuje na netu a zejména v televizi za exoty, co recenzujou auta, tak Vaculík je zlatej!

Hlavně, že se dovolil hned 2x v jednom videu otřít o posvátný BMW. A ani v jednom případu …
Tak jsem to nemyslel, myslel jsem to tak, že se rozplývá nad něčím, co je už přes deset let v jiných autech, i třeba v té A3 - ale Audi a jeho ovládání infotainmentu je na oser, tam se ztratíš :-/

Nějaký otření o podle tebe "posvátné" BMW tam taky nevidím, jen nevím, kdy naposled tam tou cestou v nějakém jel, k smíchu, měl by si dát nějaký srovnávací test, třeba by ho nakonec unesln ještě víc Forestr, proč ne .......vždyť to je taky poslední normální auto přece......
Naposledy upravil(a) romull dne ned led 31, 2021 11:18 pm, celkem upraveno 1 x.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10652
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od podvlada »

Mam dojem, že Ford měl to vyhřívání čelního okna nějak patentovaný nebo co, proto to asi nebylo tak rozšířený?
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

podvlada píše:Mam dojem, že Ford měl to vyhřívání čelního okna nějak patentovaný nebo co, proto to asi nebylo tak rozšířený?
Tak to netuším, ale u starýho Mondea byly vidět drátky, když člověk zaostřil na blízko. Nijak to ale při jízdě nevadilo a účel to plnilo na jedničku ,,,,| (*_^) |,,,,
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10652
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od podvlada »

Jojo, vím... to samý Mondeo (II) ještě máme, to vyhřívání teda nemá, ale jednu chvíli jsme jednoduchý dodělání řešili, většina snad připravená, kabeláž, stačilo z vraku pořídit tlačítko vlevo pod volantem (máme) a sklo s výhřevem.. na tom to tehdy ztroskotalo :-D

Jsem rád, že aspoň Outback (vlastně i Forester) má výhřev stěračů, což je sice řešení napůl, ale aspoň to, a když se k tomu pustí ofuk skla na max, po chvilce je to dole, fouká to teplo dost brzy i u H6...
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3627
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od bushman1 »

Ford pouzival na vyhrev dratky.
Podobne jsem to mel u Oktavky III RS. Pri urcitem osvetleni sluncem to bylo videt a vadilo mi to.
Ted nove to pry Skodovka ma resene vyhrivaci folii, coz by melo byt lepsi reseni.
Jinak je to v zime fakt luxus. Nechas chvili bezet auto a vubec neskrabes.
To co mam na STI, tedy vyhrev pod steraci, sice trochu pomuze, ale kdyz spechas, tak stejne skrabes.
V tomhle se docela tesim na novy sluzebak, protoze tam tu folii budu mit.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“