Motoristicke zpravy

Odpovědět
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4855
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Makovica »

Uz ta nominacia je uspech a velmi sa bavim, ako to v debatach koncernofili tazko znasaju. Su uplne mimo, ako vzdy.
"nema motor", "nema naftu", "nema prevodovku" ... Idioti.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2214
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od martinant »

A co tahle buzerace >>:-@@ . To nemuze bejt snad pravda... https://www.garaz.cz/clanek/jezdite-sta ... cle-detail
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Už dlouho se volá po tom, aby se silniční daň platila ze všech auta v registru...... Možná že to donutí ta stará auta odhlásit pár lidí, kteří je používají párkrát v roce a doma mají ještě jiné auto, ale pro ty co udržují zuby nehty v provozu dvacetileté a starší auto a na jiné nemají prostředky to bude pakárna .....
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2214
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od martinant »

Jsou lidi co jsou na aute zavisli a ne na uplne novy ale ani na novejsi nemaj... Je asi potreba jeste vic kupovat novy auta a pujcovat si od bank. A co treba dan ze staryho domu... Dan ze je clovek moc starej... [ŠIBENICE]
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

Já bych se toho nebál, u nás než se na něčem dohodnou, tak ty naše auta se rozpadnou :-DDD Skoro před 4 rokama jsem kupoval Swifta, potřeboval jsem ne úplně plánovaně nějaký povoz na 3km do práce. Takže něco co nejlevnějšího, co bude chvilku jezdit. Akorát jsem chtěl alespoň Euro 3, pač se tenkrát furt psalo o tom, jak Praha zavede nízkoemisní zóny po vzoru západu a už na to byly i nějaký plány. A Euro 3 podle tehdejších plánů měla mít povolený vjezd i v druhé etapě. No, budu to auto mít pomalu 4 roky, najelo přes 30000km, vypadá to, že se už rozpadne, ale nízkoemisní zóny tu furt nejsou :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od VDC »

Už jsme se o tom bavili. Úplně tomu nevěřím, že by tahle populistická sebranka něco takového prosadila. Střílela by si do vlastních voličských řad. Střední a vyšší třídě by to bylo u prdele a dotklo by se to těch nejchudších, ale taky nejblbějších, z jejichž řad se rekrutuje nezanedbatelné procento voličů Anal2011..
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od námořník »

Záleží kolik by to bylo, ale pokud by jsi mohl odečíst třeba dálniční známku jako v D, tak by to zas tak hrozný bejt nemuselo, ale mám názor Tomáš.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14703
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od Tapan »

Nasrat, prachy za nic chtějí už na tolika frontách...daň z nemovitosti, daň z převodu nemovitosti, dědická, odvod za vyjmutí pozemku ze zemědělského půdního fondu a kopice dalších legalizovaných loupeží. Blbý je, že daňový systém tvoří banda omezených hovad s nadprůměrným příjmem, žijících ve své sociální bublině, takže protloukat se od výplaty k výplatě a jezdit starým střepem je pro ně něco natolik cizího, že snad jen hrozící pokles volebních preferencí může tyhle sviňské tendence zastavit. Slušného člověka by zavádění daně z vlastnictví nemělo vůbec napadnout.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

námořník píše:Záleží kolik by to bylo, ale pokud by jsi mohl odečíst třeba dálniční známku jako v D, tak by to zas tak hrozný bejt nemuselo, ale mám názor Tomáš.
Mám pocit, že jezdit starším autem bude za chvilku stejné zlo jako kouření .....myslím teda cigaret ;-D . Zakáží jimn vjezd tam i onam aby jsi neotrávil spoluobčany a navch ti ještě přidají nějaký ten poplatek ....... Odečíst dálniční známku by ale bylo fajn, trošku by tu daň otupilo, ty konkrétně by jsi v tom byl za nějakých 16 stovek, což není nijak brutální a je to vlastně cena té známky, ale auto z roku 2009 o objemu 1,6 je v tom za 3 tis., 2,0 taky, ale 2,5 a 3,0 už za 3 600........Kdo má doma třeba tři starší auta, tak mu praskne cévka a vybírat tu daň od každého a ne jenom od podnikatelů, tak nevědí kam s penězma :-D , ale oni by si už jistě nějak poradili =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Tak ty bych teda čistit a potom ošetřovat nechtěl >:( .......https://www.garaz.cz/clanek/prvni-kolo- ... &source=hp
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od námořník »

To teda ne :-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od VDC »

No ale jsou fakt krásný a tu technologii nelze než obdivovat. Co mě ale zaujalo, byl pod článkem odkaz na další článek o požáru stovek Fiatů a Maserati na firemním parkovišti.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od jkotek »

Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od romull »

Zajímavá funkce ......ale i cena ..........https://www.novinky.cz/auto/489547-merc ... -ucel.html
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Motoristicke zpravy

Příspěvek od spm »

jkotek píše: A ještě jednou zelení magoři: https://auto.idnes.cz/truck-emise-nakla ... tomoto_fdv .
Tenhle článek mě hrozně rozesmál. Zejména ta část o městských autobusech. Když to teda vezmu, tak na kamiony, na které dnes ani alternativa neexistuje, uvalí limity. Ale městské autobusy, které dnes v elektro verzi s akumulátorama komerčně existují a prodávají se, vyrobit na ně infrastrukturu je v zásadě ještě celkem jednoduché a navíc to u nich dává největší smysl, protože nebudou smrdět uvnitř toho hustého města, kde jsou problémy s lokálníma emisema, tak dostanou výjimku :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“