Můj životní (motoristický) zážitek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Můj životní (motoristický) zážitek

Příspěvek od Albi »

celou poslední sobotu bych dal do sekce "Co vám udělalo radost" ...
zůčastnil jsem se akce Subaru CZ, prezentace nového Forestera v http://www.motorlandbela.cz/
svezení novým Foresterem XT s CVT nebo osobní setkání s kluky co jeli BAMAKO bylo super ...
o tom napíšu trochu více až bude čas ...

ALE ...

několika vylosovaným se dostalo cti svezení s mistrem volantu (a sympatickým chlapíkem) - Vojtou Štajfem, jeho závoďákem
http://www.subarurallyteam.info/

no, naprosto neuvěřitelný, úžasný zážitek!!!
:diky: :subaru:
Přílohy
seStajfem1500.jpg
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Můj životní (motoristický) zážitek

Příspěvek od tango »

tak to si děláš srandu :670: :670: :670: :670: :670: jaký to bylo povídej :845:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Můj životní (motoristický) zážitek

Příspěvek od Marty73 »

Tak to Ti přeju, muselo to být supeeeer :supeer:

Zase jedna akce, co jsem propásl. Chtělo by to založit vedle srazů ještě nějakou sekci "Co se děje". Je mi vždycky líto, když něco evidentně prošvihnu :686:
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj životní (motoristický) zážitek

Příspěvek od VDC »

Marty73 píše:Tak to Ti přeju, muselo to být supeeeer :supeer:

Zase jedna akce, co jsem propásl. Chtělo by to založit vedle srazů ještě nějakou sekci "Co se děje". Je mi vždycky líto, když něco evidentně prošvihnu :686:
To Martine asi není problém... :655:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Můj životní (motoristický) zážitek

Příspěvek od Albi »

byla to akce pro vybrané zákazníky (já doprovázel kamaráda) - a tedy potenciální kupce :idea:
ale určitě budou další příležitosti ...

tango, jak to popsat ... no, to nejde! ::-DD:
navlékli mě do helmy, pětibodovým pásem natěsno upnuli do té skořepiny vedle řidiče (ještě že nejsem moc tlustej),
přitom jsem si uvědomil že Štajfův navigátor je žena (ten 5. pás dole uprostřed mi - no, byl nějak moc těsný) ...
po rozjezdu se mi odlila krev někam dozadu do hlavy a při "přibrždění" před první zatáčkou mi lezly bulvy z důlků, asi jak je mozek tlačil ven ...
druhou zatáčku jsem myslel že tou rychlostí je prostě fyzikální nesmysl nejet rovně a o kus dál před vracečkou jsem nohama drtil několikamilimetrový plech který tam má navigátor na zapření (a pochopil jsem proč, podlahu by prošlápla) ... ručka (myslím), otočka, plnej, oči zpátky v důlcích ... a pak se Vojta zeptal myslím něco jako "jak se vám to líbí" :670:
kua ...
řekl jsem myslím že "perfektní" ... ale žaludek jsem cítil někde mezi žebry a ta žebra cítím ještě dnes ::-DDD:

řítili jsme se po úzké asfaltce (na šotolině nebo sněhu by to nebyl takový extrém, protože tam by nebyla taková adheze) po malém okruhu rychlostmi, že jsem ani nestačil vnímat okolí natož abych se juknul doleva, třeba na rychlost, nebo práci mistra s pedály ...
a to mám dojem, že to celé byla jen pomalejší "turistická" jízda ... :845:
kdo nezažije, nepochopí ... a bohužel je něco takového jen vyjímečná příležitost, pro mne poprvé ... a asi naposledy :686:

:690:
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Můj životní (motoristický) zážitek

Příspěvek od tango »

Albi, je mi to jasný. Stačilo mi to jen s Pepou Zimmermanem ve Fáčku, dost těžce upravenén na rally a ještě dnes nevím co dělal, kolik jsme jeli no a vše ostatní prostě nechápu. Doufám, že se mi podaří s ním jet v jeho nové Impreze STI no a protože to má v ruce od boha, tak jsem zvědav co se bude dít :conf89: :657: rozhodně nesmí jíst aspoň dva dny dopředu ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
ferenc.74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1536
Registrován: úte čer 05, 2012 7:06 pm
Jméno a příjmení: František Jindra
Bydliště: Semily

Re: Můj životní (motoristický) zážitek

Příspěvek od ferenc.74 »

Přesně takovýhle pocity jsem zažíval taky v Bělí. Na srazu jsem jezdil jen off a jakožto prvnímu odvážlivci co projel vanou cca 55 - 60 cm vody jsem vyhrál od subaru Liška z Plzně kolečko s jejich profi jezdcem :3gears: v novém STI a mazec,obrovskej mazec!!! Kdo nezažil,neuvěří!!! Takže vím o čem Albi píše!! :4690:
Subaru Forester MY 01 S-Turbo 130KW EX
Subaru Forester MY 06 2.5XT MT
Subaru outback 2,5 115kw MY 2001 AT a v cervený,heč! EX
Subaru outback 2,5 121kw MY 2007 MT šampaň
Odpovědět

Zpět na „Řízení, ježdění“