najviac km so subaru na jeden zatah

Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: najviac km so subaru na jeden zatah

Příspěvek od hamoun »

divudi: perfektni - !!! moc diky !!! za bezvadny popis ... a koukam, ze ta spotreba je u manualu vyssi, protoze je to jinak prevodovane ... tudiz mam na dalnici stejnou spotrebu pri rychlosti asi o 20km/h nizsi ... (prestoze odpor mas o neco vyssi ty) ...
jeste by me zajimalo, jak to ma nekdo s XT foresterem posl. generace s manualem ... to bude tim padem na dalnici taky uplne naprd, protoze 4 a 5 ma stejnou jako ja (1,2,3 jsou kratsi - aspon podle toho, co jsem nasel) ...

edit: ted jsem cestou zkousel, kolik jedu na 3000ot - a je to tesne nad 110km/h (tachometrovych) ..
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: najviac km so subaru na jeden zatah

Příspěvek od JRJ »

Ještě jsem si vzpomněl, že nejdelší trasu jako singl driver jsem jel Civicem z Rockvillu, MD, do Minneapolisu, MN, kvůli mýtu v Ohiu přes Indianapolis. Něco přes 1100 mil (cca 1800 km). V pátek tam, v sobotu jsem celý den jezdil po Twin Cities a hledal kam se s rodinou přestěhovat a v neděli zpět. V pondělí jsem byl naprosto nepoužitelnej. ::-DD:

A nejvíc na jeden zátah se Subaru jako jediný řidič Praha Val Thorens 1150 km. Tam přes noc 11 hod., zpět přes den 15 hod.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
honzahk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: ned zář 20, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Chmelař Jan
Bydliště: Hradec Králové

Re: najviac km so subaru na jeden zatah

Příspěvek od honzahk »

Abych taky trochu přispěl tak není to se subarem s tím jen na otočku HK- Düsseldorfu_HK cca 1600km to zhruba za 15h ale co stojí za řeč je HK-Lisabon za 30h s Ivecem Daillly.Pokud bych tam nedojel v čas zastavila by se výroba VW.To byl největší extém co se kdy jel.Posledních 300km jsem nevěděl čí jsem,jak sedět to jsem byl na doraz.Běžný se dřív jezdilo do Barcelony za 18-19h tak tak 4-6h zpánku a hurá zpět.
Obrázek
Chovej se tak aby jsi se za sebe nemusel stydět
Subaru Legacy 3.0r AT 180kW
Subaru Legacy Outback 2,5i AT 110kw prodáno
Odpovědět

Zpět na „Řízení, ježdění“