Řidičské chyby a zlozvyky

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od spm »

No, si někdy udělej výlet a projeď si tu Ke Klíčovu směrem nahoru. To jsem si fakt málem rozmlátil hlavu o volant, jak jsem nevěřil tomu, že to myslej vážně :-D Jako bonus Ke Klíčovu je fakt rozjebaná, jakože fakt hodně. A místo aby to opravili, tak tam namalujou tohle :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od HonzaCZ »

Tak já jí znám, ale malování jsem tam ještě neviděl. :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od spm »

Je to tam dost čerstvě, jezdil jsem tam relativně často a tohle jsem tam objevil někdy minulý týden. Jinak ten předělaný kruháč na jejím konci je taky bezva. Po tý rekonstrukci tam zase udělali nějakej ostrůvek pro chodce nebo co, takže zrušili ten bypas kruháče, když jsi chtěl jet doprava. Takže musíš přes kruháč, kde je do tý odbočky navíc takovej zlom, že to s outbackem pomalu nevytočim :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od HonzaCZ »

Hele, co to je zase v módě s těma varovkama při parkování? V posledních dnech jsem to viděl xkrát... Jede frajer jak s hnojem, hledá parkovací místo. Jako chápu, že mě nepustí, protože nemůže vědět, že já místo nehledám taky a chci jenom projet... OK tedy, beru. Ale proč, když ho najde, tak tam hodí varovky a začne s tím parkovat jak s autobusem? Prostě takový to "POZOOOOOOR nevím, co za tím volantééém dělááám!!!". Dokonce po těch lidech nechci ani žádnou jejich iniciativu v informování o tom, co se hodlají snažit udělat, stačí si přečíst zákon a tam je napsaný, co se dělá při zastavování...

A hned na to navazuje druhej neduh. Chci udělat nějaký manévr, kde třeba vím, že je málo místa nebo se tam blbě vytočím atd., tak si chci nadjet... dám tedy blikačku, řekněme doleva a začnu si nadjíždět k pravé straně a samozřejmě zpomalovat, abych to mohl doleva zlomit. Proč, PROČ? se najde spousta idiotů, který se v tu chvíli začnou srát vlevo kolem mě? Jak víc jim mám dát najevo, že právě doleva se chystám "manévrovat"?

To jsou ty lidi fakt tak hrozně tupý? Jedni nedokážou naznačit, co dělají a druhým to naznačíš a oni to nepochopí.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od spm »

Já potkávám ještě druhej extrém. Odbočujou třeba doleva, pustí si doleva, silnice je široká tak, že by to tam vytočil i road train, začnu ho zprava objíždět a on si najede k pravému kraji tak, že mě vytlačí až na chodník / do příkopu...

Ale jinak dneska jsem potkal taky dobrýho exota. Jižní spojka, venku už dost šero, prší hnusný počasí... On v levym pruhu, jedoucí nějakou ještě jakžtakž rozumnou rychlostí, ale prostě furt v levym, neuhne. V zádu žádný světla, zepředu jsem ho neviděl, ale byla to starší octavie, takže jestli tam neměl nějakej bastl, tak ani denní svícení. Mě to nějak netankovalo, rychlejš jsem jet nechtěl. Sjíždím na obchodní zónu, kde jsou vlastně dva sjížděcí pruhy, takže postupně přejíždím přes dva pruhy doprava. Borec v úplně poslední chvíli tam chce sjet taky, takže z toho levýho pruhu překorzáruje přes pravej a ty dva sjížděcí a už přes zebru se nadere v úplně poslední chvíli do toho sjezdu. Sjedeme a jedeme dál, z tohohle směru člověk na tý dvouproudovce skončí v levým pruhu, který o párset metrů dál zahýbá do ikey / k benzince a rovně pokračuje jenom ten pravý. Já odbočuju k tý benzince a vidim tohle pako, jak to tím levým pruhem projel rovně a skáče tam přes ty retardéry, kterými je ta zebra doplněná >>:-@@ Ještě že jsem nejel dál, abych mu někde musel dávat první pomoc... jinak vim že předsudky jsou ošklivé a že to dneska neplatí, ale na začce měl Učko :-DDD :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od námořník »

Bohužel jsou na značkách nic neříkající kraje. Driv jsi to poznal kdy se držet dál :-). Tipuju že byl z Loun :-D
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od HonzaCZ »

spm píše:...jinak vim že předsudky jsou ošklivé a že to dneska neplatí, ale na začce měl Učko
Myslíš jedno písmenko z mé oblíbené čtveřice S-L-U-T? :-DDD :-DDD :-DDD

A taky samozřejmě nehážu všechny do jednoho pytle, ale tak nějak to jednu dobu dost fungovalo... ale v poslední době mě dost prasili lidi s "Áčkem".

Ono dneska už to fakt nic neznamená. :-/
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od spm »

Myslíš trojice ne, to první písmeno tam máš omylem :-DDD :-DDD :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od HonzaCZ »

spm píše:Myslíš trojice ne, to první písmeno tam máš omylem
Ne, nemám... :-DDD A navíc bez něj by to nebylo takové hezké anglické slovíčko. :-D
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od VDC »

Ono je to někdy složitý, přesvědčit ostatní pitomce v provozu o svých plánech. Taky už se mi stalo, že jsem našel parkovací místo, dal jsem blinkr, přejel jsem to, že si tam zacouvám a auto za mnou to tam poslalo popředu. V tu chvíli by bylo adekvátní vystoupit a jít mu dát přes držku. Ale já bohužel nejsem dostatečně agresivní a neumím na to dostatečně promptně reagovat. Tak jsem si zanadával a jel si najít jinej chlívek. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od spm »

Tohle jsem jednou měl chuť udělat :-D Do práce cestou, než odbočím do té naší divoké kolonie, tak jedu po dvouproudovce, kde pravý pruh je vyhrazený pro autobusy a na konci odbočuju doprava, takže potřebuju překorzárovat přes ten pruh vpravo. Leč hromada lidí na ten pruh kašle, takže se tam pak musím cpát přes kolonu aut, která mě nechce pustit. A jednou tam právě bylo takový individuum, co to projelo tím bus pruhem, odmítalo mě pustit, na těch světlech pak na zelený zdržoval a následně jel jako s hnojem. A pak si tam našel místo, do kterého chtěl zajet. Měl jsem 100 chutí mu tam vjet po předu, ikdyž jsem vůbec parkovat nechtěl :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od emve »

Asi tomu jdu naproti, ale poslední dobou mě dost iritujou idioti v plečkách (typicky od BMW), kteří vidí M3, Evo, nebo dřív ještě oranžový Focus, nebo modrou Imprezu a mají pocit, že musí ukázat jak jim to jede.

Co mi utkvělo v paměti, ještě s Focusem, jedu přes Hradec do Prahy (okresky Mohelnice - Hradec), dojedu na pohodu jedoucí E39 540i, předjedu ho a pokračuju dál svým tempem (140), za chvíli kolem mě proletí ve 180 a po 500m zase zvolní na svých 90. Opět ho předjedu, jedu 140, a zase se na mě lepí, ignoroval jsem ho, tak asi pochopil.. Něco podobného jsem zažil i v kombinaci WRX a rozpadající se E36.

Tento týden s Evem po Praze, jel jsem na pohodu někde u Kačerova, dojel mě celkem v klidu obyčejný Golf 6, pak asi uviděl co má před sebou, začal se lepit, pak mě předjel přes ostrůvek, aby jsme se o 100m dál zastavili na červenou. Z té měl potřebu to odpálit s mohutným prokluzem aby o 50m dále zastavil na další červenou v mírné zatáčce, do které to úplně nesmyslně rozhodil před ručku... Nevím co to mělo znamenat, co tím chtěl dokázat. <:-<

A včera pozdě večer z práce v M3, asi to trochu provokuje, teď když mám decat a Supersprint Race a docela to řve, ale jel jsem úplně normálně, hrozně se na mě lepilo M235i, jel jsem celou dobu plynule, frajer pak přes křižovatku na Pavláku kolem mě proletěl a hned začal brzdit, já nasadím klidných 80, dojedu ho, sotva přejedu a začne zase tahat aby o 100m dál brzdil. Za chvíli ho zase předjedu v konstantních 80 a už asi pochopil, kde ho mám... <:-<
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od mari75 »

Týý jo, dobří pacienti >:-f . Máš na ně nějaké štěstí a nebo se pohybuješ v prostředí, kde jich je abnormálně nad průměr :-D
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od spm »

Ono tech pacientu je vsude spousta, jen je otazka co je spusti :-) mne treba v ty 3 dverovy pixle vic jak pulka aut zacne pri predjizdeni na okresce pridavat.

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3600
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Řidičské chyby a zlozvyky

Příspěvek od bushman1 »

Ja uz tohle beru jako standard. Kazdou chvili se najde nekdo, kdo jakmile vidi tu polepenou Stihacku, tak mi musi ukazat, jak mu to jede. A cim jsem starsi, tim vic je mi to jedno.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Odpovědět

Zpět na „Řízení, ježdění“