Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2296 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 150, 151, 152, 153, 154
Řidičské chyby a zlozvyky 
Autor Zpráva
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Začínám mít pocit, že by se při těch prohlídkách u doktora mělo hlavně testovat, jestli člověk pozná, která ruka je pravá a levá. Doma ulice k baráku na vesnici, kde projede asi 5 aut za den. Na ní je jedna křižovatka s jednou další ulicí, takže Tčko, kterou domů obvykle přijíždím. Takže já na konci ulice dávám přednost tomu, co jede zprava, to co je zleva by jí mělo dát mě. Už jsem si tak nějak zvykl, že tam skoro všichni jezdí jak kreténi (úzká ulice, zastavěná barákama, je tam fakt hodně blbě vidět, takže by bylo záhodno jet dostatečně pomalu, aby člověk zastavil... a všichni na to dlabou). Takže jsem jsem se naučil šilhat i na obě strany, jestli nesundám nějakého letce. Dneska tam najíždím, zleva jede auto, ale je poměrně daleko. Fajn, říkám si, vidí mě včas, jedu, koukám doprava, nic vyjíždím už v půli křižovatky. A ta píča blbá to vzala do protisměru a jela dál, v poslední chvíli jsem zahamtnul brzdu abych to do ní nenarval z boku a ještě na mě něco divoce gestikuluje... Nic, jdu psát starostce, že trvám na takové té obrovské ceduli přednost zprava. Co s tím, že to někteří nechápou automaticky, ještě abych doma dostal od někoho přesdržku za to, že jezdím podle předpisů.

čtv bře 26, 2020 6:19 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2296 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 150, 151, 152, 153, 154