Kudy tudy cestička

Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Kudy tudy cestička

Příspěvek od Slavek_xxx »

Sice nerad, ale založil jsem nové téma. Potřebuju zítra jet trasou, kterou jsem nějakou dobu nejel a rád bych od místních věděl, jak to tam vypadá. Stejně tak může téma využít i někdo další pro varování ostatních nebo pro dotaz na dopravní situaci.
__________________
Našel jsem asi 3 uzavírky mezi Pelhřimovem a Kamenicí nad Lipou a mám obavu, že to tam v pátek před dlouhým víkendem bude peklo. Má cenu to objíždět přes Pacov nebo přes Cerekev? :655:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
klimat
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: sob kvě 22, 2010 7:46 am
Jméno a příjmení: Tomas Klima
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od klimat »

Jel jsem tam v sobotu, vecer, po devate hodine na motorce.....

Od Humpolce do Pelhrimova to je strasne, komplet vyfrezovanych asi 80% cesty, jedna tak cca 4km jednosmerka se semafory. Objizdka pro osobaky je pres Zeliv a tam ta cesta bude OK. Pokud by byla moznost, jed pres Benesov Vlasim (ale bacha je tam taky nejaka objizdka) na Pelhrimov.

Mezi Pelhrimovem a Kamenici je to OK (standardni CESKE silnice, bez viditelnych car a spinavych odrazek, v noci chutovka), jen za Pravikovem je vyfrezovano, ale bez semaforu.
Tomáš K.

Subaru diagnosa
www.boxerauto.cz
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od Slavek_xxx »

klimat> diky. Ja tu trasu znam, ale ocekaval jsem nejake trable s uzavirkama. Bohuzel pojedu od Caslavi smerem na JH, takze pres Benesov ne. Nakonec asi fakt pojedu az na Jihlavu. :655:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
AndreaM
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:59 pm
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od AndreaM »

Jel jste někdo po D1 - jak jsou ty převedený pruhy do protisměru?
Potřebuji se dostat co nejrychleji ráno/dopoledne z Prahy do Vídně a jde mi o to, zda má smysl to někudy objíždět nebo to tam prostě vystát.
Naposledy upravil(a) AndreaM dne pon bře 31, 2014 11:22 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru Outback 2,5 CVT MY2019 X Edition
Subaru Outback 2,5i CVT MY2014 Sport Line - prodáno
Subaru Forester 2.0D Comfort MY2010 Obrázek - prodáno
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2869
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od .dundee. »

AndreaM píše: Potřebuji se dostat co nejrychleji ráno/dopoledne z Prahy do Vídně ...
Nebude rychlejší toto? http://letenka.letuska.cz/cs/bookingCar ... 1bf8cab8b9
Jinak let OS704 z PRG 0810 do VIE v 0910. ::-DDD: ::-DDD:
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
AndreaM
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:59 pm
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od AndreaM »

.Dundee. :baseball:
Subaru Outback 2,5 CVT MY2019 X Edition
Subaru Outback 2,5i CVT MY2014 Sport Line - prodáno
Subaru Forester 2.0D Comfort MY2010 Obrázek - prodáno
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od Slavek_xxx »

Ja jsem jel v nedeli v noci usek od Humpolce do Lokte a v pohode. Slabsi povahy asi nebudou predjizdet, ale i pravej pruh jede konstantnich 90. Pozor na znacky stridavej provoz, nejsou tam jen tak, v tom miste jsou svodidla z obou stran a je to docela na knop byt vedle nakladaku.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
AndreaM
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:59 pm
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od AndreaM »

V neděli v noci - to jo, to taky jezdím nejraději, protože je minimální provoz :845: , jenže já musím ráno poslat děti do školy, takže výjezd v blbých 7:30 nejdřív :839:
Ale podle http://www.dopravniinfo.cz/hustota-prov ... dalnice-d1 to zase tak špatně nevypadá.....
Subaru Outback 2,5 CVT MY2019 X Edition
Subaru Outback 2,5i CVT MY2014 Sport Line - prodáno
Subaru Forester 2.0D Comfort MY2010 Obrázek - prodáno
Uživatelský avatar
jara650
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 821
Registrován: stř říj 02, 2013 8:28 am
Bydliště: Valašsko

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od jara650 »

AndreaM píše:V neděli v noci - to jo, to taky jezdím nejraději, protože je minimální provoz :845: , jenže já musím ráno poslat děti do školy, takže výjezd v blbých 7:30 nejdřív :839:
Ale podle http://www.dopravniinfo.cz/hustota-prov ... dalnice-d1 to zase tak špatně nevypadá.....
Dneska jsem po D1 jel,odjezd od sjezdu Popovice (asi 15 km) cca v 8:00 hod. Ty převedené pruhy jsou v pohodě,projedeš bez zastavení rychlostí cca 80 km/h. Na předjíždění to moc není,ale záleží na tom čím jedeš a na co si troufáš. Osobákem v pohodě,ale s dodávkou nic moc,zkusil jsem předjet jeden kamion a bylo to dost natěsno.
Horší je to ovšem u Velké Bíteše (km 163) a před Brnem (km 184),tam už se to štosuje a zdržení je tak 15 - 30 minut.
Subaru Forester SG 2.0 92kW MT MY05
Subaru Forester SF 2.0 90kW MT MY98
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7813
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od mnov »

Tak v Holešovicích je to zavřené okolo elektrárny. Auto mám rozebrané v garáži, tak jsem si myslel, že bych vyzkoušel po cca 15 letech MHD. Bohužel manželka mi přenechala Suzuki, tak zítra jedu zase autem. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
AndreaM
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:59 pm
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od AndreaM »

jara650 píše: Horší je to ovšem u Velké Bíteše (km 163) a před Brnem (km 184)
dneska jsem to sledovala a uz jsem se rozhodla, ze pojedu radeji pres Znojmo. Pred tim Brnem to bylo zdrzeni az hodinu :-(
Subaru Outback 2,5 CVT MY2019 X Edition
Subaru Outback 2,5i CVT MY2014 Sport Line - prodáno
Subaru Forester 2.0D Comfort MY2010 Obrázek - prodáno
pepe
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 120
Registrován: sob dub 06, 2013 4:55 pm
Bydliště: Brno

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od pepe »

Dnes jsem jel po D1 z Vysočiny do Brna - dle toho co jsem viděl při cestě na Vysočinu a dle zpráv z rádia jsem sjel na starou silnici ve Lhotce a po staré dojel zcela bez jakéhokoli problému až do Brna .... ale co bylo dnes nemusí být zítra. Jinak ty zúžené pruhy jsou fakt úzké ... sice se tam v pohodě vejdu, ale jet vedle kamiona, který se chvílemi přibližuje, není příjemné.
Subaru Forester 2,0i CVT MY13 10,4 l/100 km dle PP - jezdi s nim zena jen po meste :-)
Subaru legacy 2,5 CVT MY12 8,4 l/100 km dle PP
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7813
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od mnov »

Jo všichni jeďte na D1. :-) Hlavně nejezděte ze severu do Prahy. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
jara650
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 821
Registrován: stř říj 02, 2013 8:28 am
Bydliště: Valašsko

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od jara650 »

pepe píše:Dnes jsem jel po D1 z Vysočiny do Brna - dle toho co jsem viděl při cestě na Vysočinu a dle zpráv z rádia jsem sjel na starou silnici ve Lhotce a po staré dojel zcela bez jakéhokoli problému až do Brna .... ale co bylo dnes nemusí být zítra. Jinak ty zúžené pruhy jsou fakt úzké ... sice se tam v pohodě vejdu, ale jet vedle kamiona, který se chvílemi přibližuje, není příjemné.
To mám v úmyslu zítra,jedu tu samou trasu,ale asi zkusím jet až pod Brno do Modřic.
Včera jsem stihl sjet na Rosice,ale nad Rosicema byla v křižovatce nehoda,tak se to taky trochu štosovalo a v Popůvkách už to bylo taky trochu ucpané.
Subaru Forester SG 2.0 92kW MT MY05
Subaru Forester SF 2.0 90kW MT MY98
Uživatelský avatar
dofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 342
Registrován: ned led 15, 2012 8:10 pm
Jméno a příjmení: Filip Černoch
Bydliště: Jihlava

Re: Kudy tudy cestička

Příspěvek od dofi »

Ja cestu po D1 absolvuju denne. Rano jedu z ji do Brna s ohledem na casnou dobu bez problemu. Zpet po treti nyni rutine zajizdim do Zastavky coz je si zpomaleni pres 2 vesnice , ale pak nasleduje nadherna cesta do V. Bitese. ( ostre prehledne zatacky, rovinky, nadherna krajina) . V kdyz je pred Bitesi D1 na dohled tak sa bud zaradim vlevio na dalnici ( je zde jiz jeden jedouci pruh a zadna kolona) nebo kdyz se mi to nezda lze pokracovat po 602 do Lhotky ci Mezirici ( na 50 i 70 se casto meri!!!). Pokud vsak mam podezreni na Oblast mostu pres vel.mez. je zde nadherna prazdna cesta do Krizanova - dlouhe oblouky co se daj na pohodu i stopade. A v krizanove ostre vlevo a sjezd plny zatacek ;-) tak do stovky do velkeho mez ze severu ( odsud neni nikdy ucpane a jen jedno cekani na semaforu. Pak lze 602 do Merina. Slinice rovna jak kdyz streli kousek pred rehorovem je parkoviste, kde taky radi stavi a to pohodlně pro rychlost. ( Bacha na modrou starou fabii) nekde cestou. Jenze tuhjle objizdku zna kazde a jako ze je rychla tak se v Jihlave ucpe ( takze v oblouku lesa za M. Beranovem na uzkou asf. Cesticku ostre vpravo a pres Hencov a prum. Zonu na jihlavsky dalnicni privadec. Takze uz pri pochybnostech a kdo rad subaru cestu radim hned v merine na pravou stranu od dalnice a na Polnou. Asi po kilometru je " v zime se neudrzuje" zkratka co neznaj navigace- uzky asf. Uplne rovna uzsi cesta. A od jersina rychla cesta sirokou okreskou do Polne ( bacha asi tri vynasejici prekvapeni pri prvni jizde). Z polne do Stok a slo by se pripojit ale taky to byva zasekane. Takze idealni ze Stok jet na "ústí" asi po 2 km ostre vlevo na okresku taky sirokou peknou tocitou na exit Vetrny jenikov a tam se napojit.
Preji prijemnou jizdu jarni Vysocinou, ikdyz zminene cesty jsou nejlepsi v zime ;-)

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
Forester 2007 2.0, Legacy 2006 3.0 spec b MT, Legacy 2014 2.0D, Audi Q7 2018 200kW, Audi A6 2015 3.0 235kW, Ford F-150 2018 5.0 V8
Odpovědět

Zpět na „Řízení, ježdění“