Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od Rudolfo »

Nad Porubským koupalištěm, směrem na Vřesinu je parkoviště. Je tam sice závora, ale pokud jedeš kolem parkoviště, je tam mezi kolíky díra a je to celkem slušně velké. Jen jsem si toho všimnul, ale nebyl jsem tam. Pro mne je to trochu z ruky. Bydlím u Nové Huti, nyní Arcellor Mittall. Tak to tam zkus a dej vědět
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od quickly »

Já teď jedu do HK kvůli přednímu sklu, tak se podívám na hradecká lízátka :drive: :banana:
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od Rudolfo »

TO Lajo, jak to vypadá s tím kámošem a Vřesinskou strží. Bylo by možno tam zajet a zakrosit??? Prosím prověř to. Bylo by to teď docela zajímavé.
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od bobhash »

rudolfo pokud vím tak loni byli kluci dan aspol . na nějakym bejvalim vojenskym letišti tušim mošnov nebo tak nějak

zavolej Danovi / šampoon / určitě poradí , měli na to snad diskusi na sc.cz možná by se to tam dalo najít ,tohle psal k nám byli v tom mošnově a vlítli na ně benga máš mu zavolat a poradí ti
text u nás :
Je to asi jen pro asiaty.Jedná se o letištní plochy poblíž Ostravy, Opavy a okolí, prostě Asie.
To jsou věci, které jsme zatím zjistili, respektive má úžasná sestra.To samé je i vedle na klubu, dejte si do vyhledávače Albrechtičky.

Takže s letištěm Albrechtičky se to má takto.Letos se nic povolovat nebude, protože chtějí letos toto letiště opravit a upravit tak, aby tam mohly vzlítávat malé letadla a i na popud audi a dalších automobilek chtějí vybudovat areál z tohoto stávajícího letiště, nebo jej upravit, aby zde bylo možno provozovat školu smyku.Byli velice vztřícní a příští rok čekají, že sa ozveme a dohodnem podmínky.Vůbec se tomu nebrání a naopak to vítají, teda v případě, že to bude ofiko.Byli velice vztřícní v telefonátu a poté i v mejlu a doufají, že nás to do roka nepřejde, teda myslím ten zájem.
Dále jsem dostal kontakty na letiště u Dolního Benešova, Zábřeh to je tuším, už jsem mluvil s majitelem, říkal, že nikdo tam nikdy nejezdil a pokud ano, tak na černo a že pokud se s nim sejdu a proberem to, bude ochoten nám poskytnou plochu cca 30x400metrů, ale pouze v případě, že bude nasněžíno.Takže pokud tam někdo někdy jezdil, měl jen štěstí, že jej majitel nechytil.Takže v sobotu s nim mám scuka a uvidí se, zda plocha, a cena bude pro nás zajimavá.
Dále, letište u Vyškova, to je to, vedle dálnice, tam se akce podobného druhu prej dějí a po domluvě je možno toto letiště domluvit, takže už jen tam zavolat, snad to stihnu co nejdříve, je to sand ideální kompromis pro všecky, jak pro nás z Asie, tak berňáky a pepíky z práglu a vokolí.Takže nezbývá než dodat tu nechutnou větu, vyděržajtě pianěři.
Je snad všem jasné, že polud se na daných lokalitách bude někdo pohybovat bez svolení, to znamená bez ofiko dohody s majitelem, tak nám jen přitíží v dalším jednání, páč asi každej pozná Subaru.Mám připravené reversy, které používáme i na jiných srazech, pro případ nehody a špatného chování.Tak co vy na to?přivítám jakékoliv návrhy a podněty
Uživatelský avatar
lajo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 347
Registrován: pát zář 04, 2009 1:34 pm

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od lajo »

Rudolfo píše:TO Lajo, jak to vypadá s tím kámošem a Vřesinskou strží. Bylo by možno tam zajet a zakrosit??? Prosím prověř to. Bylo by to teď docela zajímavé.
Zatím ještě nic nevím, budu urgovat :845:
Forester MY99, 92kW, LPG, ex :-(
Forester MY05, 92kW, daily car :-)
Leone Stationwagon MY88, turbo 100kW, dárce
Leone Stationwagon MY86, turbo 100kW, fun car :-)
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od bobhash »

honzo cz typ na prahu je na víkend jasnej : )) sobota sosnová dnes večer asi tréning na parkovišti džbán : )) ale to neni na 100%
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21884
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od HonzaCZ »

bobhash: Dík za tipy, na ten Džbán už mám zálusk od předchozí pražšké sněhové nadílky :-) Nebo na Strahov. Ale oboje mám docela z ruky :-(
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od bobhash »

strahov špatný ,furt tam nechali pro běžkaře dráhy ,takže místo aut tam běhaj lidi s něčim hrozně divnym na nohách a v ruce maj normálně nějaký klacky jestli si na tom pečou večer buřty u taboráku fakt nevim sou divný
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21884
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od HonzaCZ »

Aha, já o tom slyšel, když to tam připravovali, ale že je to tam ještě furt... chm chm chm :686:
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od quickly »

VŠEM Z OKOLÍ HRADUBIC ! Ihned jeďte k lízátkům. Je to paráda :657: . Nejdřív jsem se stavil u velkého TESCO. Parkoviště, kde jsem před rokem trénoval chování forestíka na sněhu mi najednou byla malé :845: . Tak jsme s Adamem zajeli k lízátkům. Proti minulému roku je volná polovina. Na části materiál k vodního světu a na konci (u psů) auta (parkoviště). Byla tam se mnou 4 auta, ale za chvíli odjela. DOST jsem si to vychutnal :banana: . Vypnul jsem VDC a dveřmama dopřed :drive: :drive:
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od RunningRunner »

quickly píše:VŠEM Z OKOLÍ HRADUBIC ! Ihned jeďte k lízátkům. Je to paráda :657: . Nejdřív jsem se stavil u velkého TESCO. Parkoviště, kde jsem před rokem trénoval chování forestíka na sněhu mi najednou byla malé :845: . Tak jsme s Adamem zajeli k lízátkům. Proti minulému roku je volná polovina. Na části materiál k vodního světu a na konci (u psů) auta (parkoviště). Byla tam se mnou 4 auta, ale za chvíli odjela. DOST jsem si to vychutnal :banana: . Vypnul jsem VDC a dveřmama dopřed :drive: :drive:
To se sakra nemůžeš ozvat? Teda ne že bych mohl, strávil jsem odpo u klioše laděním Win7 s jeho starýma aplikacema a tiskárnama, ale kdybych tam nebyl, tak se přidám. Alůe užiju si to zítra - vezu ráno holky do Orliček na lyže :-) Na sníh se těším a cizích aut se bojím ... v Carrefouru jsem skoro trefil poskoka, co solil výjezd na střechu ... nikdo tam nejezdil, dole byla cedule, že je tam led :-)
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od quickly »

RunningRunner píše:To se sakra nemůžeš ozvat?
Já byl na nákupech (měl jsem seznam :850: ) a okolo lízátek jsem úplně zcela náhodou jel ::-DDD: . Byl jsem tam jen chvíli, ale stálo to za to :banana: . Příště se určitě ozvu.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od quickly »

Tady je krátké video natočené mobilem HTC Touch2 z parkoviště u velkého TESCO (HK), bohužel díky obrubníkům mi bylo parkoviště malé ::-DDD: - minulou sezónu bylo parkoviště obrovské.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od Fiba »

Sviňa nedotáčivá, co? Nezatočí a nezatočí .... :845:
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
Dan
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: Plochy, kde se lze v zimě sklouznout, když napadne sníh

Příspěvek od Dan »

Pro Asiaty, v neděli bych rád šel na letiště v Zábřehu, telefón na pana správce mám, jen mu zavolat, snad to veme vloni byla cena na auto a den 50kč, Mošnov se musí obvolat po vékendu, kdo chce, ať si tam jede, ale pokud není dohodnut s letištěm, bude za x minut navštíven policii
Odpovědět

Zpět na „Řízení, ježdění“