Trocha nostalgie nikoho nezabije ...

Odpovědět
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Trocha nostalgie nikoho nezabije ...

Příspěvek od HAD »

Po dnešní zkušenosti si dovoluji v rámci "Jen tak pokecu" otevřít nové téma. Ikdyž možná by se to dalo přihrát i do radostných zážitků. O co jde? Dnes jsem v rámci příprav na splutí Ohře musel se svým Red Dwarfem vycouvat z garáže, abych se dostal k barelům, tradiční to výbavě každého vodáka.
Dnes je to právě 26 dní co jsem ho tam zapích a od té doby si vozím zadel v Outbacku MY2011. Nečekal jsme žádné potíže se startováním, na to je to krátká doba. Ale ten zvláštní pocit a vůně cona mě dýchla za volantem. Někdo se může smát, blbý čtyři týdny. Ale já jsme v něm předtím seděl den co den 160 km denně. Samozřejmě , že mi to nedalo a musel jsme ho trochu proletět.(Mimochodem, už si budu pamatovat, že v garáži při dlouhodobým odstavení vozidla , ruční brzdu neee :839: ). Je to jen dvoulitr atmoška, ale kam se nato Outback v zatáčkách hrabe :690: . Vždycky jsme měl pocit jak se ta moje cestovní verze v zatáčkách naklání, ale s tím novým Sněhulákem se to nedá srovnat. Vůbec se mi nechtělo zpátky do garáže :686: . Jsem rád že zůstal Red Dwarf doma a že si ho můžu občas vzít a projet. Kdo zná knížku od Zdeňka Šmída , Čisté radosti mého života, asi ví o čem píšu. Projet se po okolních kopečcích okolo Liberce, takhle navečer, to je balšám.
Jste taky takhle "ujetý"?
Zdraví vás
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
Uživatelský avatar
Dadid
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 597
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Bydliště: Plzeň

Re: Trocha nostalgie nikoho nezabije ...

Příspěvek od Dadid »

HAD píše: Kdo zná knížku od Zdeňka Šmída , Čisté radosti mého života, asi ví o čem píšu.
Jj. Jedna z nemnohých knížek u který jsem se řezal nahlas.
Tvou nostalgii jinak ouplně chápu.
Subaru zdar, Forestrům zvlášť !
Subaru Forester 2.0X Comfort WP 116KW 5MT MY08 - LPG Vialle
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: Trocha nostalgie nikoho nezabije ...

Příspěvek od HAD »

Jo jo, není nad to jezdit se lvicí. Já to vyřešil tak, že mám ženu ve znamení lva ::-DDD:
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Trocha nostalgie nikoho nezabije ...

Příspěvek od tango »

jo tak to chápu, jel jsem v Otíku a říkal jsi vše ok , ale zatáčky mu neseděj, když jsem viděl borce co jel předemnou s Legem, teda placka jak to řeže, tak já mám tak nějak strach tam s tou kozou tak letět, ale Impreza je fakt někde jinde a tady u nás v Liberci je fakt těch zatáček habakuku :657: Vláďo se ti ani nedivím, že se ti nechtěl dom :657: :3gears: :drive:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha nostalgie nikoho nezabije ...

Příspěvek od VDC »

Vláďo naprosto tvé pocity chápu a sdílím. Ujetý to není ani trochu. :1774: :826:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Řízení, ježdění“