Inline brusle

Odpovědět
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Inline brusle

Příspěvek od schmako »

Protože jsem nikde nenašel vlákno o bruslích, tak jej zakládám ;)
Jaké používáte brusle a k jakému účelu? Hledám pro sebe náhradu za deseti-letité šuntíky asi tehdy za patnáct set z nějakého krámu v ČB, kde jsem neodhadl intenzitu a styl používání a úplně jsem je roztento.
Nyní už vím, že by to měli být něco mezi fitness - street (častěji jezdím po městě než po bruslařské stezce a někdy i na výlety po asfaltkách). Zbytek parametrů se asi nechám inspirovat místními názory a zkušenostmi, tedy pokud toto vlákno nezapadne v šedi a prachu.
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Inline brusle

Příspěvek od newli »

Tak tady asi bude zalezet na zpusobu pouziti. Ja jezdim (ted mam tedy v prdeli koleno, tak kdo vi, zda se k tomu vratim) na cyklostezkach (vyjmecne na osamelych silnicich) a mam prehistoricke (dobrych 13 let) K2 puvodne s 78mm kolecky. Ty uz tam davno nejsou (kolecek jsem spotreboval radu) a nyni jezdim na 80 (vic se tam nevejde). Brusle mam taky kaput (nekolikrat sesivane). Chtel jsem si uz pred lety i nejake koupit, ale ve finale nejdulezitejsi je, aby mi skvele sedely. A takove jsem do lonska nebyl schopen najit. Loni jsem koupil nejake fily (kolecka netusim, asi 84), ale jeste jsem je kvuli zdravi nezkusil. Co me ale vydesilo je, ze ten nuz, do kterych se kolacka davaji, vypada ve srovnani se starou k2 strasne forove. No, ale sedi mi (a byly taky za par penez), takze pokud se nekdy na brusle vratim, aspon sezonu s nimi dam.

Takze za me je nejdulezitejsi, aby perfektne sedel skelet brusli. A s tim mam ja bohuzel problem. Samozrejme s Tvoji jizdou potrebujes asi vetsi kolecka - jak moc velka ale netusim.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Inline brusle

Příspěvek od marek.sm »

Jestli si z Prahy tak si zajdi na Ladronku, je tam půjčovna a můžeš zkusit různý modely. Já koupil brusle v obchodě jak backurky, ale mají uvnitř nějaké svy a po necelé hodině bruslení noha do krve.
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1258
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: Inline brusle

Příspěvek od schmako »

marek.sm píše:Jestli si z Prahy tak si zajdi na Ladronku, je tam půjčovna a můžeš zkusit různý modely. Já koupil brusle v obchodě jak backurky, ale mají uvnitř nějaké svy a po necelé hodině bruslení noha do krve.
Dobrá rada, Ladronka vím kde je. Díky!
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Inline brusle

Příspěvek od PeteBiggy »

Asi 3 roky mám K2 VO2 90 BOA. A jsem teda spokojen. Jak už z názvu vypovídá, mají 90 kolečka. Používám spíš na cyklostezkách, okruhu kolem přehrady apod., jelikož jsem hodně jezdil s kočárem. Ale ne striktně, občas i na cestách. Ještě loni jsem měl na mé poměry docela slušnou sezónu, tzn. stál jsem na nich cca 15x, baj oko? Letos už to byla docela bída, pač malá už v kočárku byla minimálně. Takže už spíš pěšo po horách nebo občas kolo. No a když už se teda dokážu sám urvat, tak jdu samozřejmě raději na motorku :-)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Trabukowski
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: pon úno 19, 2018 9:36 pm
Jméno a příjmení: Martin Byrtus
Bydliště: Stará Ves u Rýmařova

Re: Inline brusle

Příspěvek od Trabukowski »

Pánové, vůbec tomu nerozumím a nechci plevelit vlákno, ale kdyby někdo měl zájem o tento nevhodný dar...
https://sport.bazos.cz/inzerat/12674441 ... de-xtr.php
Subaru XV 1,6i - S ES Comfort Lineartronic MY20
Subaru Forester SJ 2.0i 6MT MY18
Odpovědět

Zpět na „Hobby, sport“