Dvě kola

Odpovědět
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od nzg »

Prorazena ci pichla duse je snad normalka, v Praze o to vic. Ja uz vozim pro jistotu 2x dusi i lepeni :-) Existuje lepici tmel do plaste, ktery by mel fungovat podobne jako u aut, ale zkusenost s tim jeste nemam.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Swapino »

No koupil jsem si kolo ... na nic jineho zatim nezbylo ... respektive jeste nebyl cas sehnat ... :) :) :) :) Takze takovy zakladni veci jako pumpicka, naradi ... rukavice ... a tak ... proste zatim neni ... :) :) :)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od bobhash »

taky sebou v camelbagu tahám dvě duše , vercajk / avenýr " nůž " / a pumpičku , bez toho bych nevyjel ,helma ,rukavice je bez diskuse bez toho bych už na kolo nesed , a když se de jezdit něco " ostřejšího " tak pateřák
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Swapino »

Souhlasim ... jen bohuzel jeste nebyl cas a ja se vazne chtel projet ... :) Kazdopadne diky za info ... uz si pisu seznam, jen kdybych nahodou na neco zapomnel :)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od bobhash »

camelbag je cca 1000kč , multyklíče začínaj na 300 kč, klíč na řetez neni potřeba , možná mont paky na přezutí pokud neni v "noži cca 60 kč , rukavice celoprstový zaleží na značce a na protektorech , helma u ty je dobry nešetřit počítej 1000kč ,pumpička od 150 -300 zaleží kolika píst to je / velikost / jestli máš espídýčka no tak pak boty ,

jooo a pak hardy : )) frýrajdovy kratasy s vložkou ,a nějaký " mojra tryko " , pokud nejezdíš v těch elastákách ty ja nesnášim : ) připadám si v tom takovej divnoprocentní .)
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Swapino »

Tak jak rikas ...

Pro helmu jdu dnes ... planuju nakych 1000,- (+- tak snad za to poridim neco lepsiho) + co najdu v tescu (pro zacatek to bude stacit a casem se da vsechno vymenit za lepsi ...)

co se tyka obleceni, ty kratasy s vlozkou jsou nevyhnutelny ... :) Docela me boli po vcerejsku prdel, i kdyz jezdil jsem na horsim :) :) :)

Ale co se tyka tech slapek to mi urcite poradis ... docasne jsem to totiz nahradil za klasicky. To co jsem dostal nejsou SPD, ale ...

tyhle:

Obrázek


+ jsem dostal naky plisky a podle obrazku by se meli pridelat na boty ... predpokladam, ze asi na klasicky SPD ...

nejaka zkusenost ?!
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3139
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Albi »

žádný upínání na botách bych já nechtěl jakkoliv je to šikovný při šlapání - nabít držku si mohu i bez toho :845:
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Swapino »

Taky se toho malinko bojim, ale cetl jsem napriklad tuhle diskuzi:

http://www.nakole.cz/diskuse/7316-koupi ... e-sla.html

Podle me to je jen o tom, jak se s tim proste rychle naucis a jak budes sikovnej ... proste si ten pohyb na vyndani musis zautomatizovat ... :)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od bobhash »

na helmu v tesku se vykašli a zajdi do cyklošopu tam za 1000 seženeš taky ,ale nebude nou nejm !!! , já espýdýčka nemám nejsem tempař a nejsem placenej od ujetejch kilometrů , taky vzhledem k mímu věku : )) ja si kolo užívám

manželka spd má dvakrat si dala na držku když zastavovala : )))))) neni krasnější pohled na bezmocnyho člověka jak nemůže vyndat hnatu a padá ale po tejdnu se to naučila a je spokojená na rovnice a do kopce mi ujede v pohodě když je normální cesta , taky sebou na břichu netahá hospodu : )))
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od nzg »

Swapino,
ty pedaly co mas na fotce jsou Crank Brothers Egg Beater, mel jsem je dve sezony. Pro novacka vhodne, nebot se do nich snadno nastupuje. Ale moc toho nevydrzi a maji stranovou vuli, coz nekomu muze vadit.
Nejsou kompaktibilni s nejobvyklejsim systemem Shimano SPD, ale to ti nemusi vadit. Ty plisky, co jsi dostal, se v bikerskem slangu jmenuji kufry a montuji se na cyklisticke boty/ tretry dvema srouby. Boty koupis v kazdem cykloshopu od cca 1500+.

Jinak naslapne pedaly jednoznacne doporucuji, prenos sily je mnohem efektivnejsi a kolo se i lepe ovlada - lepe se skace.
Na zacatku spadne kazdej, ale pak je to v pohode. Nedavno si tim prosla pritelkyne, 2x pad a ted uz jezdi bez problemu.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od bobhash »

banyhop dáš i bez spd ,když trénuješ jedinej trik kterej jakštakš unim ale na stůl nekáču : ))) to né ale obrubník nebo kladu na cestě s tim zvládnu ,spd je fakt o pocitu můsíš to vyzkoušet a pak se rohodneš sundat se to dá dycky , mě osobně nevyhovujou
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Swapino »

bobhash píše:na helmu v tesku se vykašli a zajdi do cyklošopu tam za 1000 seženeš taky ,ale nebude nou nejm !!! , já espýdýčka nemám nejsem tempař a nejsem placenej od ujetejch kilometrů , taky vzhledem k mímu věku : )) ja si kolo užívám

manželka spd má dvakrat si dala na držku když zastavovala : )))))) neni krasnější pohled na bezmocnyho člověka jak nemůže vyndat hnatu a padá ale po tejdnu se to naučila a je spokojená na rovnice a do kopce mi ujede v pohodě když je normální cesta , taky sebou na břichu netahá hospodu : )))
Pro Helmu do Tesca nejdu (jak rikas, vezmu utokem nejaky tomu zamereny shop), ale pro vse ostatni ano (drzak na flasku, flaska, rukavice, pumpicka atd. atd.)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Swapino »

Mít SPD ... ci neco co me privaze kolo k noham ... tak se ten vcerejsi incident nemusel ani stat ... vzhledem k tomu, ze bych proste vic nadskokocil a dost tim odlehcil zadnimu kolu :)

P.S: jinak jestli muzu poprosit Administratora aby vytvoril nove vlakno napriklad "Bezmotorovy dvojkolaky" ... :) A presunul tam vesekerou nasi diskuzi ... o kolech tam ... diky :)

quickly: diskuse přesunuta do "Dvě kola"
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Swapino »

Když jsem říkal přesunout vše ... tak jsem myslel, jen z toho tematu dnesni prohry ... :) :) Ale tak, chapu .. vse je proste vse :)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Dvě kola

Příspěvek od Mira »

A pokud chceš být oděnej opravdu šik, kukni sem.
http://www.outdoorweb.cz/cyklistika/vet ... ARU-263305
Odpovědět

Zpět na „Hobby, sport“