Muzika a hudební tipy

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24302
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Zrovna Dead Can Dance jsme nedávno se ženou vzpomínali, teda po těch dlouhých letech odmlky od nich si na ně vzpomněli, nejdřív jen na jejich muziku a pak jsem si vzpomněl dokonce i na název kapely :-) měl jsem je moc rád (*_^) |,,,, mám doma origo jedno CD, musím se po něm podívat to nejznámější, název včil nevím.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4926
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Makovica »

Tak mali 17, ci kolko rokov pauzu, ale vratili sa vo velkom style.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24302
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Něco teď čtu na wiki, netušil jsem vůbec jak to nyní mají, či nemají. My si na ně vzpomněli spontánně, teda moje žena, ani nebudu zde psát proč :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 585
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Jozifek »

Jestli jste neviděli, ještě zbývá šest dní

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12607534017-lemmy/

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24302
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Snad to o víku stihnu, dobrý tip.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
jatros
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 516
Registrován: stř úno 16, 2011 2:43 pm

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od jatros »

Tak Daft Punk to dneska zapíchli :-(

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DuDX6wN ... l=DaftPunk[/youtube]
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24302
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Jsem měl dneska víc volna a náhodou na mě vyskočilo toto seskupení :-) :-) nedokázal jsem se odtrhnout, tak jsem to dal kompet, pro mě furt stejně skvělá záležitost, se vším všudy :-D ,,,,| (*_^) |,,,, ,,,,| (*_^) |,,,, a navrch oba bicmeni Hrubeš i Kryšpín, kurva pěkně jsi si to užil :-D =)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tmsjrVGTxSY[/youtube]

Určitě tam někdo z vás byl, závidím.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od OZP »

Vyber je super!
V roce 2013 jsem nebyl, ale v roce 2004 ano!
Syn tatova kamarada tehdy delal pro CT a vzal nas na chvili do prenosoveho vozu. Zajimave to bylo, idkyz v te dobe me spis zajimaly holky a pivo, nez kamiony plny cudliku :).


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ckSoDK1KkZY&t=1s[/youtube]
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24302
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Jo je super! Tak to jsi měl teda pěkný zážitek.
Já poslouchal výběr ještě za komára, to jsem byl čerstvě po základce :-) u fajn kámoše spolužáka, scházeli jsme se pravidelně u něj doma v pokojíčku, jen tři ogaři, měl tam ty své hify sestavy a plno dobré i zakázané muziky, kolem nás všude samé máničky a už to začlo, ten svět mě chytil, to byly krásné roky =)
Tak když jsem si to dnes pustil, tak jako bych zas seděl v tom pokojíku kámoše, vzpomínky jsou často tak živé :-)
on kámoš Fany týral celý 8 patrový věžák, bo to fakt vyhulova děsně, při "přehrávce" :-D musel vždy zavřít okno :-) a do toho nám vždy valil do hlavy o čem ta muzika je, proč tohle zakázali a co to znamená...byl u toho jak na drogách, doslova se rozčiloval a nadskakoval :-D a jeho máma klidně ležela vedle v obýváku, ale totálně v klidu, jak želva, byla na tu muziku už zvyklá z dřívějška od jeho bráchy :-)
A tohle vše se mě promítlo s P. Výběrem dnes, mimochodem ty jejich kulturní vložky taky skvělé, zubatá, ropotámo, tj známé, ale Ringa s kozou má rád disko, ten teda taky boží :-D
Na ten koncert, který jsi prožil v přenosovém voze se podívám, nakousnu ho určitě.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2201
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Metuzalem »

Pražský Výběr byl ve své době zjevení z jiné galaxie. Byl jsem na jejich koncertě v Hradci Králové v lednu 1983 (jednom z těch proslulých 4, po kterých je na 4 roky zakázali). Jejich muziku jsem sice znal z desky Straka v hrsti, kterou jsem měl doma v profi kvalitě (na 38 cm/s), ale slyšet a vidět je živě, to byl zážitek, který si pamatuju doteď - tak nějak musí být člověku když přistane na Měsíci... S mírným odstupem to mělo mj. i vliv na to, že jsem prodal basu a přestal koketovat s muzikou :-)

A přidám něco z ještě staršího šuplíku :-) Pamatuju tancovačku v Hradci na Střeláku v roce 1974, kde hrála Expanze s Pavlíčkem (tehdy mu bylo tak 18 let...), Jelínkem a Trnavským, hráli Wishbone Ash s krásnými dvěma sólovými kytarami, taky něco od Zappy, jó to tenkrát byly fakt zvláštní a podivné časy... :-)

Ne, že by dnes nebyly podivné časy. Jen k nim nemám ten nasládle nostalgický vztah :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Mira »

Na Výběru jsem byl mockrát, poprvé taky v roce 1983, naposledy loni v srpnu na Špilasu kde byli se symfoňákem. A to vlastně proto, že jsme už nesehnali lístky na fesťák s JAR. =) Na těch jsem nikde nebyl. :-(
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od alky »

sima píše: Dead Can Dance
Koncert v Pze předloni vyprodán ani ne za dva dny. Než jsem se rozhoupal, tak vyprodano. A to jsem si myslel, že už je v dnešní době nikdo neposlouchá..
Forester 2003 XT..starouš.. & Mazda CX 7 černej chrocht - alias Marabu and here comes: 2015 XT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24302
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Metuzalem píše:Pražský Výběr byl ve své době zjevení z jiné galaxie....ale slyšet a vidět je živě, to byl zážitek, který si pamatuju doteď - tak nějak musí být člověku když přistane na Měsíci... S mírným odstupem to mělo mj. i vliv na to, že jsem prodal basu a přestal koketovat s muzikou
Jooo, přesně jsi to popsal, ty pocity! ,,,,| (*_^) |,,,, Mě teda krom jiné muziky snad úplně nejvíc ovlivnilo Stromboli! Byl podzim, tehdejší JKZ (pamětníci ví :-) )prastarý krásný zámek, byť oprýskaný se vnořil do podzimní mlhy a krásné té podzim deprese, magické toť období :-) a do té atmosféry venku i uvnitř starého krásného zámku stromboli pomalu, opatrně spustili až to hnali do vesmírných výšin. Jezdila mě husina, měl jsem našlápnuto k muzice "jiné", no tak tohle byl ten pověstný poslední kopanec, nevratný a že to byla šupa =) žral jsem je všechny, Pavlíčka jeho kytáru, Basikovou a vůbec všechny no (*_^) |,,,,
Měl jsem je naposlouchané, ale ten koncert...jak říkával David Herda-darmo mluvit =) :-)

Alky vida, lidi si cestu k muzice najdou.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4926
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Makovica »

Majster osobne:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AGdUlRRQm4Y[/youtube]
A pridavok:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dYKB6Lag-wg[/youtube]
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24302
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Nádhera!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Hobby, sport“