Zimní Outdoor výlet

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Zimní Outdoor výlet

Příspěvek od Ynhoj »

Třeba někdo ze subaráků jezdí třeba i na čundry a protože je krásná zima se vším co k tomu má být a teploty atakují nočních příjemných -20 :811: tak s kamarádem plánujeme zkoušku našich zimních spacáků od firmy Carinthia. Kdyby se chtěl někdo přidat a udělat si pohodový vandr-čundr v Novohradských horách tak ať se mi ozve... My tedy jezdíme v maskáčích a na první pohled vypadáme jako zbloudilý vojáci ::-DD: , ale klidně vezmeme sebou i někoho v civilnějším ohozu :845: ... Podmínkou je slušná zimní výbava (spacák, karimatka, přístřešek/stan) a dobrá nálada :-), vaření na ohni, hospoda žádná a signál skoro není,max. rakouský... Novohradské hory nejsou přelidněná Šumava a v zimě dvojnásob...Zážitky ze zimních a mrazivých novohradek k nezaplacení, na všechno ostatní Eurocard/Mastercard :845: .
Termín tento víkend : 22.1.-24.1.2016
Parkování: Pohoří na Šumavě nebo Baronův Most
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Zimní Outdoor výlet

Příspěvek od draconis »

To zní dobře, škoda že je to na mě moc narychlo. Novohradky mám moc rád, obzvlášť na rakouské straně jsme se něco nachodili... Tak ať se zadaří!
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Re: Zimní Outdoor výlet

Příspěvek od Ynhoj »

draconis píše:To zní dobře, škoda že je to na mě moc narychlo. Novohradky mám moc rád, obzvlášť na rakouské straně jsme se něco nachodili... Tak ať se zadaří!
Dám vědět více dopředu - 2-3 týdny? :845: Rakouská strana je pěkná, ale se spaním a ohněm je problém :811:
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Zimní Outdoor výlet

Příspěvek od draconis »

Jo, to stačí, ale teď už zase nejdřív v dubnu. Za týden jdu na operaci s nohou a pak dva měsíce na podobné věci musím zapomenout... :-)
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Re: Zimní Outdoor výlet

Příspěvek od Ynhoj »

draconis píše:Jo, to stačí, ale teď už zase nejdřív v dubnu. Za týden jdu na operaci s nohou a pak dva měsíce na podobné věci musím zapomenout...
OK, bude fajn, když ještě někdo bude další :826: a operace ať dopadne jak má, tj. dobře !
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Zimní Outdoor výlet

Příspěvek od draconis »

Jasně - operace se zdařila, akorát pacient zemřel... :)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zimní Outdoor výlet

Příspěvek od sima »

Aneb pacient přežil a furt něco ta sviňa chce :-) Tj ta horší varianta pro systém,tak se snaž sám :baseball: :wink:
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Hobby, sport“