Jaké kolo pro vlastní pohyb

Odpovědět
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od hamoun »

jelikož jsou trojky téměř tak velke, jako X ... byla by to pro me jasna volba ...
ale nejsem uplne maly a drobny clovek,. ... u me by vypadaly i ty Xka uplne normlane :)

jak jsem si hral s nastavenim 5S, jsou skvele ... je to podobne trojkam, ale hezci, jednodussi ... takove min tezkopadne ...

tepovka me prekpapila, ze ukazuje i pri relativne volnem chyceni hodinek na ruce ...


jinak u nas uz Garmin taky "zakotvil" ... :)
5S jsou nahradou za tohle:
https://www.garmin.cz/produkty/mapy-a-o ... ite-1.html

k tomu vsemu mame jeste tohle (asi rok?)
https://www.garmin.cz/produkty/sport/pr ... atlon.html

proti starsi verzi se rychle inicializuje :) meri prakticky hned ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od Šaman »

Novoroční "vyjížďku" mám za sebou ;-D. Počasí mizerné, cesty mokré, zbytky mokrého bílého, zbytky ledu, bahno mazlavé - už vím, proč mají lidi ty kotoučovky. Až budu velký, také si je pořídím =)
Přílohy
1o.jpg
2.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od sima »

Aktivisto :-) ;) Už nebyl ztuhlý úsměv celý večer co.Měl jsi se projet přes krakonošovo v tu sobotu,to by ani kotoučovka nepomohla,to by byl adrenalin.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od námořník »

Sháním nový nebo málo jetý Kettler Racer 3 ,nebo jetý racer 9 jestli nemá někdo možnost nějaký dobrý nabídky.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od hamoun »

asi ti budu kettler rozmlouvat ... byl jsem jeho fanousek ... ale ... bezecky pas (nebyl pro me) jsem vracel ... a nebyl to zadny levny kus (45??)...
servisak byl u nas asi 5x a nebyl schopen to dat dohromady (skubalo to - obcas) ... pak ho vzal zpet prodejce a koukal, kak blbe je to opravovane ... asi je to o lidech ...
pak jsme meli elipticky trenazer (taky mebyl pro me)... opet jeden z tech lepsich (28?) ... a servisak opet na hovno (cvakalo to)... prodaval jsem to ...
zustalo veslo (18) .. a mam poslane info na servis ... provozuju to od zari a zacalo to delat takovy kraval, ze cekam, jestli to do toho servisu prezije ...
elipticky trenazer ted provozujem insportline ... ten si servisuju sam ... po montazi taky postupne problemy (vule, vrzani, cvakani, treni,
.. ), ale po vymene vetsiny lozisek je to uz nejakou dobu ok ...

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od námořník »

Díky za info, samozřejmě jsem nejdřív hledal, a na Racer 9 jsem nic špatného nenašel. Nikdo si nestěžoval. Na Německým Ebay jich je trochu jetejch docela dost kolem 25t a tak asi půjdu do toho. Už mám něco rozjednanýho. Bohužel mají v Čechách prodejci tak nízký marže, že se mi ani ze známosti nedokážou dostat na cenu co je v NDR(to samozřejmě mluvím o novým) .
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od newli »

Mam 3 nebo 4 roky "Kettler Ergorace" a jsem spokoney. Poridil jsem ho po operaci kolene na doporuceni brachy, ktery ho ma uz asi 8 let? Ani ja, ani on jsme s nim nemeli zadne velke problemy. Bracha zadne (drivejsi rotoped se mu rozpadnul) a ja jen nejake mouchy jako nelicujici plasty a tikajici snimac :-)

EDIT: Nejsem si jisty, ale mozna se mu rozpadnul prave insportline a to nebyl zas az tak levny. Takze lepsi mit kvalitni vec za 45 (ci kolik stal) nez neco za 20, co se casem rozpadne ...
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od roura74 »

Já mám elipticial kettler rivo p fachá už tak 8 let absolutně bez problému. Střídáme se na něm 3.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od hamoun »

ja psal o

Kettler Track 5 (jedna osoba do 50kg - kazdodenni trenink to nevydrželo)
Kettler Skylon 1.1 (jedna osoba do 50kg - kazdodenni trenink to nevydrželo bez nasledku na hlucnost provozu)
Kettler Coach M (jedna osoba za hranici nosnosti, ale resim "navijeci cast" a ne pojezdy - po 4,5mesice provozu 2x tydne resim hlucnost)
Insportine Caracas (jedna osoba - kazdodenni trenink - jede - ale servisoval jsem sam)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od Šaman »

Mám dotaz na ostřílené zdejší Bikerz. Máte nějakou zkušenost s koly postavenými na rámech RB Bike? Moje kolo sice jezdí, ale LRS tlumič už bude velký problém repasovat nebo nějak nahradit.A byl jsem postrašen, že 26" umírá...a vládnou větší průměry. Brouzdal jsem po netu a diskutoval s prodejci bajků, ale tady je to samý spešl, kanóndál, trek a takové za 50+ tis Kč. A to je dost. V rozumnější ceně je Giant a Ghost. Narazil jsem na eRBéčko, které jsem v dávných dobách obdivoval. Konkrétně mne zaujal Bandit 475 popř 675, ale to už bude víc k DH. Mně by asi 140 mm zdvihu mohlo stačit. Navíc továrnu mají 80km nedaleko a prý se s nima dá ledacos domluvit, nebo jsou ochotni poradit a skoro na míru stvořit.
Jestli teda udrželi kvalitu a nepraskne to pod mými 100+ kg hmoty. Když si dám guláš a dvě piva, je to ještě víc;)
Jezdím si tady hřebenovky a na závodění nemám postavu ani choutky.
A ta cena výsledného kola je v kontextu těch věhlasných značek také zajímavá. Máte někdo osobní postřehy?
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od nzg »

RB dela super kola, zvlast Bandit je povedej. Tvoji vahu to da v pohode, je to stavene na tvrdsi zachazeni nez hrebenovky, jen si dej nejake odolnejsi rafky.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od dethroned »

bandit 675 je těžký enduro, to bych ti rozhodně nedoporučoval na normální ježdění. ta 475 by mohla být lepší.
já sám sem měl RB IQ6 ještě na 26"... bylo to moc příjemný kolo a zvládlo i něco v bikeparku:

https://youtu.be/PaPQCby2M3w

ohledně rámu, tak vše v pohodě a mám 92kg, dropy, skoky...
měnili mě na záruku preventivně zadní kyvku, protože první série jim tenkrát praskaly. domluva s něma uplně bez problémů, vstřícní...

ještě bych mohl doporučit něco jako Giant Trance...Giant jde občas velmi výhodně koupit na http://www.bike-angebot.de
Kupoval jsem tam Reigna 2 za 48 000,- když tady stál 69 000,- Jen ta doprava do ČR něco stojí, mě to přivezl kámoš.
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od námořník »

Určitě se to dá poslat pres službu "z Německa "
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od Šaman »

Pán ové, děkuju. Ale pište dál. Toho gianta mi doporučoval aj Majer (snad to byl on). Starší gianty jsou k mání ve Brně v Hobby sportu Giant storu. Tam jsem se v čase T-20 let chodil obdivovat ty drahé bajky
Ale zatím mne nejvíc "bere" to eRBeso. Ještě sehnat ty barevné papírky;)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: Jaké kolo pro vlastní pohyb

Příspěvek od bonboniera »

Barevny papirky neres, zaplat ho kartou ;-)
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Odpovědět

Zpět na „Hobby, sport“