dejme to radši sem

Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3867
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Severka 2019

Příspěvek od puschpull »

Jackylle: dík za tento příspěvek.
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
Jechy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 692
Registrován: pon dub 06, 2015 4:46 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Jechort
Bydliště: Praha

Re: Severka 2019

Příspěvek od Jechy »

S tím souhlasím

Odesláno z mého X Compact pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R 180kW MY2006 H6
Subaru Legacy 2.0R 121 kW MY2006 H4 - Prodáno
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4040
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Severka 2019

Příspěvek od Doro »

Jackylle:
Su rád, že to někdo chápe stejně a vidí v tom předefším to, co bylo myšleno, jen třeba mě už nebaví nic vysvětlovat, bo ono srovnávat nic nejde, protože to prostě nejde, ale ani už totok, že to nejde, vysvětlit nejde.

Každý, kdo má oči otevřité a UMÍ přemýšlať, to pochopí. A kdo sa aj díve a díve šade kol sebja pořádně, vidí a tyto drobné narážky bez problémů chápe, bo aj cenzura je neskutečně neomezená.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
lazard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 673
Registrován: pon zář 17, 2018 10:45 am

Re: Severka 2019

Příspěvek od lazard »

No a že autocenzura pokročila, vidím i na sobě... dávám si zatracený pozor, co kde napíšu... a tak raději nic moc nepíšu. I tohle už jsem chtěla raději smazat...
Jo, kdyz clovek neni main stream (a main stream je v soucasnosi i kritika dob minulych), tak je vyvrhel a to je ta soucasna pseudodemokracie.
Main stream je take ale i Audi a BMW (nebo Hyundai a VW a spol), takze vyrheli jsme zde vsichni, tak o co jde. >B-)
Naposledy upravil(a) lazard dne úte led 07, 2020 12:02 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Severka 2019

Příspěvek od Traveller »

Myslím, že za chvíli příjdeš na to, že jakákoliv snaha o vysvětlení či obhájení nějakého názoru je marná, ať už tě k němu vede cokoliv. Stejně se to tu nakonec zase akorát dohádá.
Tolerance k čemukoliv se dneska nenosí a umění naslouchat také ne. Proto to také ve společnosti vypadá tak, jak to vypadá.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20596
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Severka 2019

Příspěvek od námořník »

Nikdo vám nebrání mu zavolat a domluvit se :-). Určitě nikdo neřekne že nesmí přijet :-).
Připadá mi že ti co žili asi žili někde jinde když se oháníte nějakou současnou cenzurou a vymýváním mozků.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
lazard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 673
Registrován: pon zář 17, 2018 10:45 am

Re: Severka 2019

Příspěvek od lazard »

Nikdo vám nebrání mu zavolat a domluvit se :-). Určitě nikdo neřekne že nesmí přijet :-).
Ja uz jeho ridici jednotku stredoveho diferencial na mem STI mam a nekolikrat jsem s nim telefonoval a podle jeho hlasu je to mily starsi pan.
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Severka 2019

Příspěvek od M a r c e l »

lazard píše:
Jo, kdyz clovek neni main stream (a main stream je v soucasnosi i kritika dob minulych), tak je vyvrhel a to je ta soucasna pseudodemokracie.
Main stream je take ale i Audi a BMW (nebo Hyundai a VW a spol), takze vyrheli jsme zde vsichni, tak o co jde.
Já ne, já mám jenom SUBARU B-)

Odesláno z mého SHT-AL09 pomocí Tapatalk
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Severka 2019

Příspěvek od M a r c e l »

Mně úplně vyrazil dech ten Lucky poslední odstavec, to je celý pokroucený a postavený na hlavu, protože přesně taková ta doba byla, formování, omezování a útlak člověka, nechápu jak někdo může říct opak a že teď je to horší...

A možnosti měli soudruzi takové, o kterých se vám ani nezdá...

A hodný komunista samozřejmě existuje, nicméně ta vize je čirá utopie, i když jako taková ta myšlenka není úplně špatná.

Odesláno z mého SHT-AL09 pomocí Tapatalk
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Severka 2019

Příspěvek od Traveller »

Jak říkám: Je to marný, je to marný, je to marný. ;-D ;-D ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Severka 2019

Příspěvek od M a r c e l »

Ale já jsem jinak hodnej a klidnej člověk co ho politika až tak nezajímá, ale tohle mi prostě nedá spát a nejde mi to na rozum B-)

Odesláno z mého SHT-AL09 pomocí Tapatalk
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20596
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Severka 2019

Příspěvek od námořník »

Jak říkáš Martine.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Severka 2019

Příspěvek od Jackylle »

Marceli,
já v té době žila dost dlouho na to, abych věděla a chápala co ty kurvy dělaly, přestože už jsem žila v době, kdy to bylo "na pohodu" ve srovnání s dobou předchozí, kdy šlo lidem nejen o kariéru, studium, ale o holý život. Vím co se dělo.
A já absolutně netvrdím, že nebyla cenzura, vydírání, vymývaní dětský hlaviček, bonzáctví. To všechno se dělo s využitím prostředků dostupných v té době. Jistěže intenzivně a účinně, jak jen toho byli soudruzi schopni.
Dneska jsou technologie na úplně jiné úrovni, takže "soudruzi", kteří je mají k dispozici dnes, mají nesrovnatelně lepší podmínky k témuž.
A protože jsem to už jednou zažila, tak moc dobře vidím symptomy, které tu máme zpátky. Kolečko po kolečku to fičí čím dále rychleji. Zatím pohoda, občas někomu FB zablokuje profil, vymaže příspěvek... za hranicemi nevezmou do školky dítě členovi nepohodlné strany, ob dalších pár hranic jsou stíhání lidi za šíření nepohodlné pravdy... To co tahá neteř ze školy je stejně k zblití jako za mých školních let. A jako dříve platí, že to co si říkáme doma, není vhodné ventilovat ve škole, zvláště pak na hodinách občanské nauky (sorry na hodinách propagace té jediné správné eurouhnijní pravdy), i když zatím ji za to ze školy nikdo nevyhodí. Zatím...
Ale jinak se máme tak dobře jak nikdy dříve... jezdíme v zábavných autech, cestujeme po celém světě, dostupnost informací o čemkoliv je téměř neomezená, obchody narvané, všeho tři prdele... co so kdo smyslí může mít.
A místo rudé ideologie nastupuje nová a příznaky jsou jak přes kopírák. A to co je dobré je postupně omezováno a likvidováno, vždyť kolikrát jsme se tu bavili o zeleném fanatismu a likvidaci automobilů? O iracionálním násilném prosazování nesmyslných a nefungujících technologií... vždyť je to celé jen o tom zbavit lidi postupně svobody cestovat.
Jestli tohle někdo nevidí, tak asi opravdu žiju v nějakém jiném světě. Nějaká jiná verze Matrixu...
No ale jak už napsali níže, je to marné, marné, marné a já nevedu svatou válku.
Ale když už jsem se do toho zapletla, tak jsem udělala ještě jeden pokus o vysvětlení, jak to může vidět někdo jiný, kdo nemusí být (možná) totální idiot. A tímto s tím končím a do politiky už se tady taky plést nebudu.
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1278
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: Severka 2019

Příspěvek od strider »

námořník píše:Nikdo vám nebrání mu zavolat a domluvit se . Určitě nikdo neřekne že nesmí přijet .
No prave, domyslim si, ze ho hosi asi chteli pozvat jako znameho, mozna kamarada, coz zda se nazorove nedopadlo. Asi to melo byt vic osobni a proto to vadilo, kdyby to bylo jen za klub (napr. jako technickou kapacitu na zodpovezeni nasich vsetecnych dotazu:D ), asi by to byvalo nevadilo, ale tak to nejspis nebylo..
Nejaky obecny politicky nebo nazorovy utok bych v tom nehledal, ne?
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Severka 2019

Příspěvek od Traveller »

Martine, vždyť já vím, že bys neublížil ani mouše, natož "komárovi". :-DDD :-DDD :-DDD
Mám pocit, že se Jackie snažíte vložit do úst něco, co neřekla?!? Já její slova chápu jako pouhé konstatování, že nic není černobílé.
Tvrdit totiž, že tenkrát všechno stálo za prd a dneska je všechno růžové, to skřípe. A přesně tak to skřípe i naopak. Jasně..., určitě se dá diskutovat, a určitě bychom se i shodli na tom, kde ta pozitiva převažují. Také si nějak nedovedu představit návrat do tehdejší doby, i když se mi v podstatě "nic dramatického" nestalo. Nicméně do ideálu to má nyní prostě také daleko.
Tak nějak jsem si přeložil ten její příspěvek.
Edit: Ááááá, koukám, že holčička byla o chlup rychlejší než já, ale už to nechám, když jsem se s tím smolil. ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“