prosba subaru dil na ebay

Odpovědět
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

prosba subaru dil na ebay

Příspěvek od vrgada »

jak jsem nemocny, tak krome nasirani v diskuzi z nudy sjizdim net a na ebay jsem objevil pro mne modreho mauricia za 99 euro, tj. pro me 20 lete subaru nekolik inzeratu na dily, ktere tam strasily uz od 15. kvetna a mimo jine naprosty atyp displeje klimatizace, ktery slouzil i jako navigace pomoci site vysilacu na japonskych ostrovech a kdyz nejakej bazarsmejd z toho kuchal pred prodejem drahy audio mcintosh vcetne repraku ze dveri, tak vzal i ten displej. Zpocatku jsem se to snazil sehnat a pak jsem to vzdal a vcera vecer jsem to v inzerci uvidel, napsal jsem jazykove vybavene dcerce, ktera ma na ebay ucet, at mi to objedna.
...
no a druhy den jak na svinu, vsechny inzeraty po ctvrt roce zmizly, odkazy nikam nevedou maximalne si mohu zobrazit fotky nabizenych predmetu a pochybuji, ze to nekdo koupil, spis tipuji, ze to borce prestalo bavit marne nabizet. Samozrejme jsem si nic nepoznacil a vic nez mesto jsem nevygooglil. Nenapada vas, jak bych se mohl dostat k inzeratu ktery byl pred par hodinama vymazan
...
Subaru Legacy GTB BH5 RHD Japanimport E-Tune Navigation
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: prosba subaru dil na ebay

Příspěvek od vrgada »

OndraH
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 612
Registrován: stř zář 09, 2009 4:39 pm
Bydliště: Střimelice

Re: prosba subaru dil na ebay

Příspěvek od OndraH »

Vrgado, je to tohle? Pokud ano, tak cca v půlce stránky je uvedený prodejce.


https://webcache.googleusercontent.com/ ... oid-lenovo
https://www.instagram.com/acwoodworkz/
BMW 325xi 2006
Škoda Octavia 1.4TSI PHEV
Bylo:Volvo S70 T5 B5234T3 1997, Outback 2.5 MT MY2000 - R.I.P
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: prosba subaru dil na ebay

Příspěvek od vrgada »

jo je to ono, diky moc, ja jsem doufal, ze je nekde nejaka kratkodoba pamet webu, moc dekuji.
...
Stravil jsem s tim nekolik hodin a dopatral jsem se trochu jinym zpusobem. V nejakem nekompletnim naznaku odkazu se objevilo misto prodejce Bayern, no a pak jsem hleda v inzerci, zda nekdo neprodava dily na stara subaru z Bayernu a vysel mi stejny vysledek jen ne s jistotou
...
Zaukoloval jsem dcerku, takze uvidime zda je to prodane ci nikoliv. To samozrejme neni nic, co bych musel mit a co je k provozu auta potrebne, ale udelalo by mi to radost
...
Taky si clovek uvedomi, jak uzasna auta delali pred 20 lety, ale jak mezitim poskocila elektronika. Dnes ma GPS kazdy mobil a tenkrat pocitali vzdalenosti ze site vysilacu na zemi, aby priblizne urcili polohu a takovy mobil vypadal pred 20 lety uplne jinak, kdezto auto jako celek je nadcasove
...
jeste jednou dik
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: prosba subaru dil na ebay

Příspěvek od vrgada »

moc dekuji, sice se doprava zkomplikovalaa doslo to doskrabany a diky tunerskym zashum chybi vzadu kabelaz s konektory ale i tak mam ze zaslepky hnusny diry za 99 euro radost
http://www.subaruclub.cz/graphics/owner ... 154129.jpg
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“