Čím budete jezdit ???

Odpovědět
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1302
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím budete jezdit ???

Příspěvek od PeteBiggy »

mnov píše: To nemá cenu komentovat, protože to byla schválně blbá poznámka.
Nechápu, proč se tu stále oháníš výhodnou koupí a nezveřejníš podrobnosti.
Ale prosím tebe :-) Já zase nechápu, proč bych ti tady jako měl sdělovat nějaké podrobnosti <:-<
Já jen napsal svůj názor na sumy, které tady Romull hodil skrz operativní leasing a můj názor na věc. Nic víc, nic míň. Ale každého věc samozřejmě. Jen svůj názor.... A o svém autě jsem nepsal nic do té doby, až jsem jaksi musel reagovat na " ...a zkusil jsi si spočítat na kolik tě nakonec vyjde ten Forestr XT...?". Jen jsem odpovídal na jeho dotaz, tož asi tak ;)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7830
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Čím budete jezdit ???

Příspěvek od mnov »

PeteBiggy píše: Ale prosím tebe Já zase nechápu, proč bych ti tady jako měl sdělovat nějaké podrobnosti
Třeba by to někdo využil? Zkušenosti a informace tu spousta uživatelů dává.
Mě je to jedno, já nové auto ke štěstí nepotřebuji. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Čím budete jezdit ???

Příspěvek od romull »

romull píše:Mám teď tip na operák v Rakousku, už to tam lidi berou, tak se tam otočím a pozeptám se, mám to 7 km ......a přitom se zeptám rovnou i na hypotéku, ta mě taky sere , ty naše banky by oproti Rakousku, ale už i SK člověka sedřeli až na kost ......
No já mám včil na byt poměrně solidních 1.69%, byla možnost i 1.59, ale pro sichr jsem volil delší fixaci. Teď už je to bohužel jinde, pokud budeme opravdu stavět, tak už se teď děsím těch sazeb... 8()[/quote]

No já mám na barák 1,89, což taky jde, protože fixaci mám na 10 let a hypotéku celkem na 12, takže mě na ty poslední dva roky budou chtít určitě hezky osolit >>:-@@ :-D
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“