Subaru sny

Uživatelský avatar
sorzen
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 175
Registrován: sob pro 01, 2018 12:26 am
Jméno a příjmení: Jan Syrovátka
Bydliště: Plzeň Lochotín

Re: Subaru sny

Příspěvek od sorzen »

sima píše:Hoši a zkontrolujte si rýhy,vrásky za ušima,ty značí problémy s erekcí,velice blízké,či již přítomné to jsem se dočetl z fyziognomie obličeje.A má milá starostlivá žena se jala mě hned záuší zkontrolovat.(Tak dokud má potřebu ještě něco kontrolovat,je to furt dobré )
Tak to je celkem zajímavej poznatek, díky :-OO Snažil jsem se koukat do zrcadla v koupelce, přišla žena, tak jsem jí řek o co jde a ona: hmm jsou tam, tak to nechme být >:-& :-DDD

spm píše:Já myslel, že je to tak, že po dvacítce je prostě konec
Jasně :-D do dvaceti o žádnou nezavadíš neb chtěj starší BORCE, a pak zas už je konec. Tak ty auta asi nakonec maj něco do sebe :-)
Pajas píše:Můj Subaru sen je najít ženskou, která bude mít místo kosočtverce plejády

Nj bylo by bezva mít nějakou nadšenkyni, aby místo významných pohledů, když se jdeš jen tak project jela s tebou. Neschovávala rodinné úspory, když koukáš po inzerátech a nevysmála se ti, že jdeš vyprášit koberečky a zlikvidovat následky po vánočních pojíždkách po příbuzných. Na druhou stranu třeba by pak chtěla i furt řídit a nepůjčovala ti to :-/
Toyota Corolla E11(liftback) '00 - Nimbus 2000
Subaru Outback BP 3.0 H6 '04 - Kulovej blesk
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru sny

Příspěvek od VDC »

Nedělejte si iluze chlapci, že děvče s plejádama by vás nesralo jinak. I děvče s plejádama by bylo furt jenom ženská... Osobně jsem rád, že moje žena tam nemá 6 plejád, ale jeden otvor, páč za prvý by byl problém, všechny ty hvězdy stihnout dráždit a za druhý, úplně se mi nelíbí představa, že bych se uspokojoval třením o hvězdy. Ta štěrbina je lepší... :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru sny

Příspěvek od námořník »

:-DDD
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“