Kolik za to chtít?

Odpovědět
Uživatelský avatar
dracekvo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3148
Registrován: stř kvě 19, 2010 4:04 pm

Kolik za to chtít?

Příspěvek od dracekvo »

Budu se výhledově zbavovat nejstaršího Legacy komby.
Je to 2.0i 85kW, MT, rv.99, tažný 750/1600kg.

Výbava normální, žádný extra kousek. El. okna, el. zrcátka, hill holder, manuální klima, 2x pytel.

A teď co tomu všechno je:
-jsou docela dost orezlý vnitřní spodky dveří, chytnuté zadní lemy blatníků
-klouže spojka
-občas svítí check engine (knock sensor, výměna za jinej nepomohla), když to svítí tak auto táhne o trošku míň a jako by má snahu pocukávat
-bere olej cca 1litr na 2 až 4 tis km (nejezdím s tím, tak nevím přesně)
-nevím důvod, ale náhodně utíkaj pneu, třeba za 3-5 dní je je potřeba dofouknout. Dělalo to na starejch gumách a po výměně za nový zimáky to dělá stále.
-utíkala klima přes plnící ventílek, po výměně vydržela jednu sezónu a najaře byla zas prázdná, jinak funguje

Kupoval sem to z německa v roce 2010 s najetejma cca 200 tis. Teď to má najeto 233 tís. Hned sem dával komplet rozvody a vodní pumpu, potom v průběhu nový přední a zadní kotouče, všechny tlumiče. Než začlo zlobit to čidlo klepání, tak to prostě jelo hezky a i to hezky brzdí a sedí snad líp jak oba moje outbacky.
Olej mizí asi že z části teče kolem netěsnosti nalévacího hrdla oleje a asi pod guferama ventilů. Po nastartování si modře zakouří a pak už nekouří. Emisema prošlo bez podvádění.

Protože sem do toho dal dost penež a houby s tím najezdil je mi líto ho poslat do šrotu. Chtělo by to někoho kdo by si opravil ten rez, pořešil čidlo klepání, udělal spojku a bude mít pěkný druhý auto do lesa :)

Kolik by byla asi tak reálná cena za kolik bych to mohl dát do inzerátu aniž by se na mě snesla kritika, že prodávám předraženej střep?
Přílohy
IMG_20170516_182857.jpg
Peugeot ION elektro (rv.12, najeto 100 tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv. 07 najeto 320tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv.99 najeto 350tis)
Peugeot 206 1.4i MT (rv. 99 najeto 270 tis)
Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 260 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)
Dolnovltavečák
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: pát říj 09, 2015 6:14 pm
Jméno a příjmení: Petr Kondysek
Bydliště: Dolní Vltavice, Lipno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik za to chtít?

Příspěvek od Dolnovltavečák »

18716625_447563722266499_1354613308_n.jpg
Zdravíčko, jelikož se mi nevyplatí jet do prahy a mé auto je ve výborném stavu, :-DDD
nabízím poukaz na výměnu. Třeba za poukaz na nové SF..
Hezký den
www.pensioncalla.cz Ubytování na břehu Lipenské přehrady.
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“