Schnile leone

Odpovědět
mates82
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 16, 2016 11:44 am
Jméno a příjmení: Lubomir Markovic

Schnile leone

Příspěvek od mates82 »

Zdravim před nedávnem jsem si pořídil leone v kombíku a byl jsem natolik natesenej ze sem si ho pořádně noprohlid a má totálně sehrané pravej vnitřní blatník. Podlaha je schnila ale ta by se dala vyvarit. Nápravu preplatali pasovinou i ta je schnila má to cenu opravovat a dá se někde sehnat zadní náprava a je to moc práce to přehodit? Ono to není jedinej problém začal se hřát motor a vyhazuje vodu přes nádržku a spojka by už taky zasloužila
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Schnile leone

Příspěvek od cerv »

Jestli to neni Leone 2.serie tak to zahod!To nemá cenu!!!!!!
A dojed si pro tohle:
http://m.autoscout24.ch/de/d/subaru-180 ... 92%26r%3d5
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Schnile leone

Příspěvek od vrgada »

Nechavam zachranovat legacy 1.generace (turbo), jeden bok,pak druhy bok, ted se resi prahy a zadni dvere
...
kdyz nad tim tak premyslim, to je zoufalost a podle mne to nema smysl. Chce to koupit auto v co nejlepsim stavu, nic jineho nema smysl, a takove auto prakticky neexistuje, bohuzel a ani to bile ve mne nebudi duveru
mates82
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 16, 2016 11:44 am
Jméno a příjmení: Lubomir Markovic

Re: Schnile leone

Příspěvek od mates82 »

Tohle mam ale v manualu a nizkou strechou mam ho měsic a zatim jenom starosti jeste jsem premyslel koupit jiny v lepsim stavu a hodit to na tyhle papiry číslo motoru mam vymazaný a karoserie vyklepana nahradni technologií tak by to nebyl takovej problém ale nejsou anebo za sto litru. Kdyz se na to pak podivas lip tak zistis ze je stejne schnily lidi na ne se..u je to pracák. Skusim se do toho pustit a uvidime nejak to dopadne přinejhorším ma ještě rok technickou tak se dojezdi a půjde.
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Schnile leone

Příspěvek od vrgada »

zkusim to jeste jednou, ta stara auta jsou uzasna. Bohuzel ta hniloba je silena, zkusenosti s oplem, ted i nejnoveji nissanem (sileny) a stary subaru se asi lepilo jako priloha casopisu ABC z pokoveneho papiru.
...
Stary omegy od opla taky hrozne hniji, ale maji asi petkrat silnejsi plech, nez to co tam v tech letech placalo subaru, takze to chvili drzelo. mluvim tedy ne za leone ale za legacy z roku 1992. Kdyby to majitel resil a poctive prolival dutiny a udrzoval to tak snad. Jako dalsi impuls staci projet okolo nejaky vetsi bouracky a predstavit si v cem clovek sedi-ja konkretne v premotoizovanem papirovem draku
...
Me to auto udelalo tolik radosti, ze jsem ho zatim jeste neodepsal,ale taky uz jsem koupil jiny mnohen novejsi neshnile a oaibegovane. Nicmene rozumove zvazeno je to kravina. Jedine co ma smysl najit neco takveho z bazarnickych pohadek, deda to koupil a urel a dvacet let to stoji v suche stodole
...
podle mne to nema smysl, ale zkusenosti nejsou prenositelne, je zapotrebi si tim projit a ze ja uz tech hnilych aut mel pomerne dost. A mam i kupni smlouvu na cenu 1 koruna ceska za cele auto (a skoro 100 litru investic, aby to jelo, ale do stavu se to proste dat neda, jezdit, jezdi, ale byl to nesmysl
...
zaver, hnila auta proste nebrat, protoze za rozumne penize nejsou zachranitelne a mrzi mne to, protoze viz, ze leone uz si v tomto zivote nekoupim a libi se mi a moc
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Schnile leone

Příspěvek od spiderbb »

Ja by som to neodpisoval... Ja som dokoncil projekt svoj... Kompletna renovacia legcy turbo ako posledne som riesil karoseriu ktoru sme brusili vyhladzovali a verte ci nie folia to auto zakonzervovala z velkej casti... To co vyzeralo ze uz bude diera vobec tak nebolo... Bola to len povrchova hrdza... Proste maximalne zachovale oproti laku...

Takze ak ma a ci nema auto zachranovat je skor dusevna otazna... Ci to za to stoji Tebe...

Ja by som len uvital odvlhcovac do auta co bude z vnutra auta vodu tahat lebo prave aj z vnutornych napr. Lemov zacnu najprv hrdzaviet z vnutra ako z vonka... Alebo v dazdivom obdobi nanosena voda od topanok na podlahe tiez nepomaha moc... Auto sice kuris ale ked ho odparkujes zase tam je potom vlhkost...

Zeby ceresit stop vlhkosti??? :D :D
Subaru Legacy turbo 1992
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“