Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Odpovědět
Trabukowski
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: pon úno 19, 2018 9:36 pm
Jméno a příjmení: Martin Byrtus
Bydliště: Stará Ves u Rýmařova

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Trabukowski »

Ahoj tak jedno SJ ve Šternberku jsem byl já, jinak to ráno bylo opravdu úspěšné až na oranžové XV v Samotiškach, paní ani nebyla obočím
Subaru XV 1,6i - S ES Comfort Lineartronic MY20
Subaru Forester SJ 2.0i 6MT MY18
Uživatelský avatar
Tinkerbell
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř zář 05, 2018 10:47 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Tinkerbell »

Jedu si takhle poklidně Budějovicemi, když tu náhle vidím Libero :-* jelikož jsem majitele nepotkala, zdravím ho alespoň virtuálně (tedy doufám, že chodí i sem a ne jen do stavebnin) :-D
Přílohy
IMG_20181023_162136.jpg
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22673
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od spm »

A neni to Štěpán někde na výletě, ačkoliv všem tvrdí, že to nejezdí? :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19028
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od hamoun »

to by byla od autorky luxusni provokace !!! :-DDD

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Tapan »

Však nemá prosklenou střechu, já sbírám jenom Superdeluxe :-) Je to vlastně vůbec Libero, bez prosklené střechy? Nebo prostě jen E 12? Ale jinak třikrát sláva každému, které je ještě v provozu. Moc už se jich nepotká.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od mišus »

Štěpáne ty si teda Liberista:D abych zase chrlil ze svý encyklopedie....Subaru Libero i bez prosklený střechy nese stejnej název. A představ si,že dokonce je to taky super Deluxe;D Co se vozilo do Evropy tak neslo název Subaru Libero (DE ČR A IT) Subaru wagon 4WD (CH) Subaru sumo (UK, FIN...) To co je na fotce je Subaru Libero sdx-nr (super Deluxe-normal roof) ty máš to samý jen máš sdx-sr (super Deluxe- Sun roof) pak byly Subaru libero profi, většinou ve třídě n1 buď jako dvou mistne- furgon, nebo klasicky šesti mistne, to nejsou ty super Deluxe. Nemaj čalounění sloupků, nemaj lišty na dveřích, nemaj lakovaný nárazníky, nemaj zadní topení, nemaj tapeciry dveří až po okna, nemaj nikdy prosklenou střechu. Tak jsem ti to doufám objasnil:D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od sima »

Kurva tj školeníčko (*_^) |,,,, :-D tu jezdilo libero,taky bez sklostřechy,bylo to tak před dvaceti lety,já tehdy absolutně netušil a jen jsem udiveně čučel co je to za ufo vozítko,vlastně jsem se to dozvěděl až jsem si koupil první subaru před třemi lety :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Tapan »

Jo jo díky, jsem dovzdělán :-) Já jen, že tohle nemá lakovaný přední nárazník (ale zadní ano, Takže přední asi není původní) a vzadu napsáno jen E 12, ne Libero. No zas jsem o něco chytřejší :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od mišus »

Je tam jen E12 super Deluxe protože je to buď dovoz Švýcarsko ( ty měly z 90 % boční polepy) nebo už tu nálepku Libero sežral zub času, taky jsem mel na dílně auto, který mělo měněný zadní vrata a bylo tam vysloveně jen E12, protože objednali jen nálepku E12 ve skutečnosti to byla super Deluxe ( že byly měněný vrata jsem poznal podle Subaru štítku v dutině). Ale i když je to super Deluxe pro Evropu, tak je to oproti asijskýmu a americkymu trhu socka. Tam byla v klasický výbavě klimatizace a okna v elektrice, pak byl výběr mezi manuálem a automatem.
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Tapan »

Sehnat střeva od klimy a okna v elektrice, to je mi tedy pěkná výzva. Automat si k té 1.2 s pár kilowaty výkonu rád odpustím. Ona už ta klima je dost s otazníkem.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od mišus »

Já teda nevím Štěpáne jak moc si se v liberu svezl, ale když jsem opravdu nic neřešil a závodil s tím na dálnici, tak jsem byl s schopnej jet přes 160km/h (ručička byla opřená o nulovac denního počítadla) to auto má výkon úplně dostačující...bez pár koníků je to 60 konovej motor. Navíc záleží na stavu motoru, já měl vždy udělanej a jelo to jak prase. A teď si vezmi, že dávali klimu do sambara( to je brácha Libera) a Sambar má objem 660ccm....ale výkon má stejnej, dělali i sambara s turbem, ve svý podstatě téměř totožné motor jako má vivio rx-r ( justy a libero to má ve svý podstatě taky stejně) jenže ty motory jsou odlišný tím, že v liberu je naležato a v justy na stojato a největší odlišnost je to, že se točí každej odbracene :D
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Tapan »

S Liberem jsem zatím najel nejvíc na podvalu :-D Ale vím, co dokáže automat se 130 kW v XTčku...toho výkonu sežere poměrně hodně a u auta s ani ne polovičním výkonem bych s AT velkou jízdní dynamiku nečekal. Já ale nemám v plánu s Liberem závodit, největší problém bude v tom, že ten automat nepůjde sehnat, a i kdyby, tak pak s tím úspěšně absolvovat STK. Kvůli oknům v elektrice a dobastlené klimatizací by mě z ní vyhodit nemuseli :-) Ale obávám se, že ani tenhle hardware neseženu :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od mišus »

Seženeš ho v Japonsku. Možná s Tomem Doudou nebo Mirkem Bimem by se dalo domluvit,ale myslím, že to bude randal cena. Navíc to není úplně prdel, protože je to klima chladič,úchyt kompresoru, kompresor, trubky, různý platový potrubí a ještě ke všemu by si musel měnit stropnici, protože klima má výdechy ve stropě a na zadní okno....ty okýnka by neměl bejt praktický žádnej problém a dokonce Jardovi kterej měl hodně liber to syn na elektrický okýnka předělával, ale nebylo to origo, něco tam napasoval
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Tapan »

Nu, asi se naučím žít bez klimy :-D okýnka věřím, že budou řešitelná. Originál bude lepší než bastl, uvidíme co bude k sehnání, to je ještě daleko. A centrál to bude chtít taky. To, co jsem zjišťoval, kromě zadních dveří prý snad není problém. A víc od výletního auta nepotřebuju :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od mišus »

Mě na liberu švihadla nevadej. Čím míň elektriky tím je to lepší. Co se týče centrálu tak koupíš Central úplně v klidu i paty dveře se otevírají centrálně v klidu, zkrátka se ti odemkne celý auto
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“