Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Odpovědět
Uživatelský avatar
scooby
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 144
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od scooby »

Bobe asi takle:
1.Subaristi - maj Sůčko a mávaj
2.Člověk kerej - má Subaru maj Sůčko a nemávaj
3.bobhash - platí bod 1. ale nemává, páč sleduje, co se děje před nim :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16114
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od quickly »

Jsem na tom podobně jako seatik, největší hokej mám s Legacy (hlavně novými), protože nevystupují z řady. Starší forester (a také turbo) a outback vždy vyčnívají, takže na ně nejvíce mávám. Subarista je podle mne hlavně ten, který zamává jinému SUBARU na mávnutí. Je jasné, že někdo zrovna má diskusi se spolujezdcem nebo telefon. Protijedoucí auto se dá sledovat jen do určité rychlosti (pokud nemá kontrastní samolepky na zrcátku - tomkot jel stovkou v protisměru a potvrdil, že moje samolepka ho "praštila" do očí). Nejvbíc mne ale včera při cestě z KVarů do Pardubic rozesmutnil protijedoucí dehťák v bordó barvě (mé dvojče), které jelo proti mne, byli jsme jediní na silnici, skoro 10 vteřin trvalo, než jsme se minuli a na mávnutí neodpověděl :x . O to víc mne potěšilo mávnutí od staršího bordó XTéčka (řidička !!) při výjezdu z Prahy.
U nás v HK jsem si už zvykl, že forestry se starším řidičem (a je jich tady požehnaně) nemávají
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od tango »

No to jsme na tom všici stejně, tady v Lbc je to bída utrpení,mávat se tady dá jak na prvního mája a stejně neni opětováno :mrgreen: . No zkrátka kdo je v clubu tak to zná, ale spousta lidí to nezná tak nezdraví :killhim: . No třeba se postupem času zaregistrujou a pak to bude lepší. Včera Billa na Rybníčku Impreza combi zelenkavá byl to někdo z klubu? :good:
Uživatelský avatar
bushmanski
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 158
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel Budín
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od bushmanski »

bobhash píše:mám jen dotaz, jakej je rozdíl mezi .Subaristou a Člověkem kterej má subaru ? ten druhej nezdraví?? přiznám se na rovinu že moc neblikám a to z důvodu že se sleduju co se dějě předemnou a né na to kdo jede proti mě , a to mě pasuje do role Člověka kterej má subaru ?
Subarista je příznivec značky, fanda a milovník šesti hvězd, a když ho někdo pozdraví, odpoví už jen z prosté, lidské, slušnosti.
někdy Tě posere pták, někdy posereš ty jeho...
Uživatelský avatar
bushmanski
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 158
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel Budín
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od bushmanski »

bushmanski píše: Subarista je příznivec značky, fanda a milovník šesti hvězd, a když ho někdo pozdraví, odpoví už jen z prosté, lidské, slušnosti.
Tím nechci znevažovat majitele subarek...

necituj sam sebe, pouzij tlacitko "Upravit". Hetzer
někdy Tě posere pták, někdy posereš ty jeho...
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od tango »

Já si myslím, že nikoho neznevazuješ, ale na pozdrav je slušnost odpovědět :good: . No ale kdo neopětuje tak se z toho ne..... pousmějem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Rudolfo »

Přátelé,
já bych to zdravení nehrotil. :D Já pokud si všimnu včas, tak zvedám levou dlaň z volantu a přitisknu ji na sklo. Zásadně si nedělám těžkou hlavu, když neodpoví. Třeba si nevšimnul, neměl čas odpovědět a tak. Sami to znáte z praxe, když člověk jede jen 100 km/hod a někdo ho míjí, začne mávat 100 metrů za ním.

Musím se zastat Bobhase, taky v městě koukám, kdo mi z chodců skáče pod auto a tak si nevšimnu zuřivě mávajícího kamaráda v protisměru (byť jede v Hondě CRV, jak se později přiznal). Myslím si, že je to o toleranci.

Já jezdím označen vpředu i vzadu velkým Nickem a na SPZ mám také nick a www stránky subarufanclubu, na boxu zezadu velký nápis www stránek. Přes to všechno označení (a že v Ostravě jezdí velmi hodně Subaráků) ještě nikdo v diskusi se neozval, že by mne někde viděl. Buď jsou to samí nečlenové, nebo nechodí na žádné internetové stránky (ani subaruclub.cz) a je pouhým provozovatelem auta. Řada lidí totiž ani neví, že nějaké stránky existují. Bylo by dobré u prodejců nechat kartičky s informacemi o existenci klubu a odkazem na naše stránky.
Naposledy upravil(a) Rudolfo dne pát srp 28, 2009 9:52 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Rudolfo »

A proto vyhlašuji soutěž "Hledejte Rudolfo !!!! " Kdo mne uvidí v mém stříbrném Foresteru s označením "Rudolfo" a nahlásí Místo, datum, čas to na tomto webu, bezplatně získá (pokud bude tedy chtít) "Nick" na zadní část vozidla ve velikosti, kterou si řekne. Je to průhledná samolepka s nápisem. Vydrží tak 2 - 3 měsíce, avšak nesmíte s ní vjet do myčky. :roll:

Takže se již na Vás těším. Jezdím po celé ČR, tak Plzeňáci nemusí být smutní.

P.S. Samozřejmě na sraz v Třeboni to NEPLATÍ :mrgreen:
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16114
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od quickly »

Rudolfo píše:..Bylo by dobré u prodejců nechat kartičky s informacemi o existenci klubu a odkazem na naše stránky.
Rudolfo, kartičky (letáčky) se řešili ve fóru "Letacek za sterac, konkurz na graficky navrh", bohužel zatím nikdo s uměleckým střevem neměl čas to připravit.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Rudolfo »

TO:Quickly o tom vím, ale před srazem je spousta jiné další práce, která je teď důležitější. Myslím, že se o tom pobavíme v Třeboni a dořešíme to pak. :good:
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od bobhash »

bushmanski díky za vysvětlení , tak konečně vím co jsem
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od HonzaCZ »

Rudolfo: teď mi vůbec nejde o nálepku nebo tak :-) , ale nebyls náhodou včera 27.8. v Praze v Hloubětíně? A neotravovali tě příslušníci?
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od saburafu »

Rudolfo:
Teda, to mě docela pobavilo :lol: :lol: :lol: Pěkná soutěž :wink: Sice Tě asi nikde nezmerčím, ale jsem zvědavej, zda se někdo ozve.
Já osobně zdravím, když si všimnu a mám čas, párkrát se mi stalo, že jsem nepozdravil ale stopro nezdravícího.
Taky mám někdy problém s rozlišením, zda je to sůbo či nikoliv. Hlavně mě někdy dost mate Suzina, která má dost podobný čumák réze modelu jako mám já.
Tak nazdar :cheers: chybí tu mávací smajlík :)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od VDC »

Vlastně jsem si vzpoměl, že když jsem si pyšně vezl z Liberce mojí novou hračku XT, tak jsem před Prahou předjel masařku kombi a zablikal jsem čtyřblikem a řidič to hned pochopil, protože ten nápis Subaru na zadku XT je nepřehlédnutelnej. :lol:

Bobši já bych si z toho na tvým místě nedělal hlavu a nepaušalizoval bych to. To že koukáš na cestu a nezdravíš z tebe samozřejmě nedělá horšího Subaristu než jsme my zdraviči, potenciální zdraviči, bývalí zdraviči nebo odpovídači. :mrgreen:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od roura74 »

Já v podstatě pozdravil jen parkrát. Jednak nekoukám co jede proti mě, raději zvlášť v létě kouknu po holkách. Navíc starý lega si pletu s hranatým pasatem a nějakou mazdou, seat vypadá zepředu podobně jako nějaký ročník rézy, jedna SUV tuším honda je podobná foresterovi a to nemuvím o poslední generaci forestera ten je tak designově zprůměrovanej že jej poznám až je těsně u mě. Tak než vejrat jestli to není Subaru radši koukám na cestu.
Druhá věc je, že Foresterem jezdí hlavně manželka a když si ho občas jedu projet tak jedu většinou někam do polí, luhů, hájů a lesů a tam subaru nepotkám.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“