Půjčovat milované autíčko bližným svým

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavlos
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 789
Registrován: ned zář 06, 2009 8:23 pm
Jméno a příjmení: Pavel šajdák
Bydliště: Chropyně

Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od Pavlos »

Ahoj všem. :657:
Rád bych založil nový diskuzní příspěvek, zda je moudré půjčovat autíčka svým bližným, manželkám atd.....
Má drahá polovička si umínila, že si vezme Forestka na služebku po dálnici Kroměříž-Brno :3gears: , večer s návratem ve 3 ráno. Sice má malou Justinku, ale bez známky..... už jsem ji říkal , že ji raději koupím jednodenní. A to počasí co bylo, silný vítr, husté sněžení....raději bych ji zavezl.....ale nešlo to.....Špatně jsem se loučil včera s autíčkem ....naštěstí vše dopodlo OK, až na tu nádrž, Pavlos :subaru:
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od Swapino »

Ale proc by ne :) Milerad ho pujcim ... :) Kdyz si natankujou !!!!!!!!!!!!!!!!!! :657: :845:
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od nzg »

Pujcuji Outbacka pritelkyni bez problemu, ridit umi dobre. Dokonce ji i bavi drifty na letisti :-)
Jen kdyz ridi po Praze, tak hrozne nadava na ostatni ridice.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od Swapino »

nzg píše:Pujcuji Outbacka pritelkyni bez problemu, ridit umi dobre. Dokonce ji i bavi drifty na letisti :-)
Jen kdyz ridi po Praze, tak hrozne nadava na ostatni ridice.
Hmmm ... to trosicku zavidim ... :) Pritelkyne si papiry teprve dela ... kazdopadne co se tyka toceni a litani v sedackach z leva doprava ... tak toho moc velkej fanda neni ... :( Tak trebas az bude moct se otocit sama ... tak ji to teprva zacne bavit :)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od roura74 »

U nás je to naopak. Manželka mi občas půjčuje Forestera a já ho jen platím, umývám a tankuju. :845:
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od seatik »

Ja koupil manzelce radeji imprezu,se kterou obcas taky jezdim..Forestra sem pujcil jednou a uz to nikdy neudelam ::-DDD: .no a na leto svym nejblizsim znamym sem slibil kabrioleta mx5,ze si muzou pujcit :-) tak snad se mi to nevymsti :friend: je zase skoda,aby auto vyjelo treba 10x do roka :655:
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21950
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od HonzaCZ »

Pokud sedím na místě spolujezdce, tak nemám problém, když si někdo třeba chce vyzkoušet automat někde na parkovišti. Z ruky (bez dohledu) bych to auto ale půjčil málokomu (tátovi, mámě, možná tak jednomu, dvěma dobrým kamarádům a tím to končí :-) ).

Aničce budu muset půjčovat častěji, aby si zvykla na velkej provoz a mohla mě vozit do/z hospody :657:
Jinak překvapivě má ráda všechny nestandardní činnosti spojené s autem - od driftů, přes bahnění na srazech, po servisování a opravování :supeer: Ještě jí to naučit - zejména to servisování ::-DD:
Říkala, že až si koupim H6, tak chce tohohle Outbacka... jí párkrát nechám zaplatit u pumpy a ono jí to přejde ::-DDD:
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od CoZmo »

nějaký starý moudro říká, že žena a auto se nepůjčuje...no žena se nepůjčuje, ale u toho auta o nic tak zasádního nejde...ale stejně existuje jen určitej malej okruh lidí, kterým ho půjčím - třeba ženě...ta neměla řízení ráda, ale v subaru má prý konečně ten pořádný pocit jistoty a bezpečí :826:
a od tý doby, co sem ji do kufru zařídil druhou lopatu na vyhrabávání auta, tak je konečně spokojená úplně...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
DRUMMER
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 650
Registrován: úte zář 08, 2009 3:20 pm
Bydliště: Rusava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od DRUMMER »

My si se ženou auta prohazujem podle potřeby (Forester, Legacy) a jiným nepůjčujem, Forestra stejně nikdo nechce řídit (kvůli AT) a u Legacy je mi to jedno, jen žena se jednou vypekla, když nás můj taťka vezl na vánoční večírek jejím legem a rozpáral jí jednu gumu.
Musel jsem koupit dvě nové a ona nedostala slíbené hrnce na vánoce.
Jestli prodáme lego, tak koupíme další AT a máme klid - nikdo to chtět nebude.

Jo a já jsem jednou tátu poslal odvézt Forestra z firmy domů cca 20 km a asi měl problémy, protože byl pak nějaký zaražený a už s ním nechce jet. :supeer:
Subaru Outback II gen.

MB Vito - služební
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od Harry »

Možná, že jsem staromódní a konservativní, ale auto, fajfka a ženská se zásadně nepůjčují. :!: :1774:
Opravdu je moc málo lidí, kterým bych svoje auto půjčil. (Ono z toho nikdy nic dobrého nekouká..... :1774: )
Navíc Subaru, které většina lidí vidí poprvé, ještě s AT a air-susem....
Už jen vzhledem k tomu, že je velmi málo lidí, kteří mají praxi (se správným) zacházením s AT. :!: :wink: :666: .................. :686:
Samozřejmě, že existují vyjímky, myslím tím hlavně kolegy Subaristy.... :845:


Na štěstí, (a někdy i zároveň k mé škodě,) moje žena neví, který pedál tam na co je, i když moje auto má jen dva.... ::-DDD:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Uživatelský avatar
Swapino
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: pon lis 23, 2009 10:40 am
Jméno a příjmení: Ondřej Falat
Bydliště: Smržovka, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od Swapino »

Harry píše:Možná, že jsem staromódní a konservativní, ale auto, fajfka a ženská se zásadně nepůjčují. :!: :1774:
Opravdu je moc málo lidí, kterým bych svoje auto půjčil. (Ono z toho nikdy nic dobrého nekouká..... :1774: )
Navíc Subaru, které většina lidí vidí poprvé, ještě s AT a air-susem....
Už jen vzhledem k tomu, že je velmi málo lidí, kteří mají praxi (se správným) zacházením s AT. :!: :wink: :666: .................. :686:
Samozřejmě, že existují vyjímky, myslím tím hlavně kolegy Subaristy.... :845:


Na štěstí, (a někdy i zároveň k mé škodě,) moje žena neví, který pedál tam na co je, i když moje auto má jen dva.... ::-DDD:
Jina doba :) Dnes uz zena bez ridicaku ma spis utrpeni ... :) Kez by to tak vnimala ta moje, velmi rad bych se podelil o auto ... ale s tou autoskolou otali jak jen muze ... a to ji to nestoji ani korunu :(

A co se tyka toho neopatrneho zachazeni ... nedelam si iluze, ze tati nebo bracha nejak zahrivaj ... proste nastartujou daj "D" ... a jedou ... zas na druhou stranu vim, ze to nevytacej ... pac nevedi ze to auto to zvladne :) Kazdopadne i kdyby ... tak takovy obcasny zachazeni se snad "nekde ztrati". :)
Obrázek[ 2.5Gx 110Kw ]
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od alky »

Nedávno jsem litoval, že nemám 2 lopaty v autě, asi se polepším, jak píše CoZmo.
Půjčuju rád, a pak poslouchám, jak to super lítá:) Kámoška se jednou vrátila úplně vysmátá - a to jezdí na mašině! Jinak ta moje se tam ještě musí naučit házet kvalty, posledně jsme jeli asi 300 m za 1 anžto prý v zatáčce, rozjezd na světlech a kroucení volantem k tomu jí neumožnuje řadit...upozornil jsem ji, že nemáme AT (měla tam asi 5000 ot ::-DDD: než tam hodila za 2 :drive:
Uživatelský avatar
Dadid
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 597
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Bydliště: Plzeň

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od Dadid »

půjčuju Forestra přítelkyni, když mě veze z hospody ::-DDD:
Subaru zdar, Forestrům zvlášť !
Subaru Forester 2.0X Comfort WP 116KW 5MT MY08 - LPG Vialle
Uživatelský avatar
DDDD
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1033
Registrován: čtv srp 27, 2009 9:57 pm

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od DDDD »

Manželka s Festrem občas jezdí a pak ho vrací s téměř už pořekadlem: Ty to je strašný auto.Přestanu sledovat tachometr a hned tam mám 120. :845:
Forestr 2.0 WP 08 a XT 1.8 TURBO 86 monentálně v rekonstrukci.
Jo a když to šlo dolu tak to pude i nahoru.
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: Půjčovat milované autíčko bližným svým

Příspěvek od M.Z. »

Pokud nasněžilo,jezdila moje polovička vždycky Forestrem,aby si neorvala svojeho nízkého miláčka.Vůbec o auto nemám strach,protože jezdí ofafrně.Jinak auto půjčuju,pokud je to nutné,hlavně když ho někam potřebuju odvézt.Hoši ale ví,že se k němu mají chovat slušně.
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“