Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Pohodička
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cleo »

Preeesneeee


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Tak tu příčina bolesti opravdu nebude :-D (*_^) |,,,,Jooo tohle mě jde taky, v tomhle jsem mistr, fááákt hodně dobrý.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cleo »

Pricina odhalena! Mimochodem uz 2 dny o tom nevim. Dnes na skalisku jsme se potkali se starym mistnim potapecem a dle jeho vysvetleni me zahla meduza a rovnou mi ukazal, kam nemam plavat, kde se vyskytujou ve vetsi mire.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14703
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

A pochcal ti to? :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

:-DDD
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Domovní petice paneláková proti nájemníkům- romům, cigánům. Nikdy bych si to dřív nemyslel, ale z tohohle je mě fakt zle, z toho jak dokážou být lidi zlí, chovajíc se jak stádo a podléhající předsudkům. Přišel k nám domovník a že je petice, já nebyl doma, moje žena jo. Mával přiožralý, mumlajíc...moje žena na to, že nemá s nima problém, že o nich neví, že tohleto fakt ne, nepodepíše nic takového, on že, přeci tam dělají bordel furt a že máme kola taky ve sklepě atd atd... moje žena rázně, že tohleto fakt ne.
Pro vykreslení situace- noví nájemníci, my o nich nevíme, od začátku nám byli volní, přeloženo, normální sympatický pár manželů, co má malé, moc roztomilé krásné děti, chodí upravení, zdraví, manžel chodí do práce, ráno o půl šesté ho potkávám.
Trochu chápu sousedku, že má děti maličké nad hlavou a něco slyší, holt ten náš starý panelák má izolace prachbídné. Nicméně já si to samé, ne to samé, ale daleko horší teror zažil už taky, nemohl jsem spát, naschvály, vše se svádělo přeci na dětičky, hovno, dělali opravdu naschvály a to bylo jak stádo slonů, včetně jejich mámy- machny. Když jsem tam na ně došel, páč už byl člověk na pokraji zhroucení z práskání balonu o zeď a z ježdění děcku na čemkoliv, tak buď hádka, nebo ano my se polepšíme a hned záhy za minutu o to větší brusut, naschvál no. No bylo toho moc, pár let užraného života, vše špatně, nicméně žádné petice jsem nedělal, jen si stěžoval na schůzi, otevřel to téma a co se stalo? Nic. Jen kydy ohledně toho, že mají přeci děti. Tak jsem si pak vzpomněl, když jsem mimořádně vrtal do panelu a začla na mě ta baba dupat a mlátit do topení, co si to o poledni dovoluji, já schváně totiž čekal na poledne, tj lidské že...
No a pak jsem si vzpomněl jak se mě kolikrát smáli za zády, včetně jejich fracka nevychovaného, dceři, vypadala mimochodem jak satan dítě z hororu. Jak ze mě měli prdel, až došlo téměř na osobní konflikt, kdy mě ožralý chlap její vyzval k boji, tak to jsem už nedal v klidu... no ustál jsem to a řekl jsem, že tohle fakt nechce, to jsme nevěděl, že si pozval pár kámošů, bijácníků z hospy...prostě taková normální rodinka, no nic to jsem moc rozplizl, ale proč to vše říkám:
Už s Díťou chápem a věříme, že jsme národ udavačů a spiklenců, teda ne asi víc, než jinde, ale jak to fungovalo třeba za války, hnus, hnus.
Možná budem litovat, z nájemníků teda obavy fakt nemám, ti jsou naopak zatím skvělí a zábavní, jejich dcérky maličké mimořádně pěkné a milé, ale spíš z té celé komunity, páč jak to tak bývá, tak se tam za nima stěhuji a dochází různí lidé. Ale přeci proto nebudu proti nim, zatím se nic nestalo, naopak.
Mimochodem jednomu co za nima dochází jsme minule věnovali obyvácí stěnu, co jsme se švárou stěhovali z pátého patra cihláče, od babičky, ten cigán mě není po srsti, ale byl moc slušný a děkoval, tak v čerty, hlavně, že mu to udělá radost.
Pro upřesnění- znám cigány z blízkého kontaktu dlouho, od malička, bydleli jsme blízko nich vždy, tak vím jací jsou, jací komedianti to jsou, jak zákeřní dokážou být, v tlupě je síla, to holt u nich platí, dávky sbírají ve velkém, jen nebudu apriori proti všem a ani nejsem, vlastně jsou mě někteří symaptičtí.
Ufff, musel jsem to napsat, bo nás ta petice doma totálně rozhodila, teda mou ženu víc, mě pak už taky docela fest, když jsem dotyčné potkal v baráku a viděl opět jací jsou, hodní, normální a uvědomil jsem si co za prasárnu se na ně v tichosti chystá, no bude to prd platné stejně, předtím tam byli ukrajinci a to byli horší týpci, přesto s nima nic nezmohli.
Přitom je v baráku tolik bezohledných lidí, hloupých, pořezali stromy, řeší furt ičoviny, dělají hluk ráno v sedm pravidelně, člověk nemůže spát, já dřív teda po noční pravidelně ne...
Edit: předcházela tomu výzva na nástěnce domovníka: kdo má problémy s novými nájemníky, nechť se podepíše...no jak se asi museli cítit dotyční, když přitom stejný, nebo větší kravál dělají jiní zde bydlící lidi? Tohle mě přišlo jako už úplně podpásovka, takhle veřejně. Jestli se někomu nelíbí chování někoho jiného, ať jasně ano, to chápu začne konat, jakkoliv, petice, stížnost kdekoliv, ale ať se pod to podepíše jako iniciátor a stojí si za tím a ne se schovat za domovní správu, za ožralého domovníka.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Kokotí hlavy :-DDD =)
na druhou stránku jsou akce, kde se křičí, zpívá a pije :-D ...nicméně kde se nevzrušeně sedí to není problém 8() 8() :-DDD tj divadlo tvl tj strašné.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vojt ... .seznam.cz
A komu tím prospějete soudruzi? ::-((( :-D člověk je tak rád, že máme v čele odborníky, co ví co říkají a co konají v zájmu republiky.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od vena »

cleo píše:Pricina odhalena! Mimochodem uz 2 dny o tom nevim. Dnes na skalisku jsme se potkali se starym mistnim potapecem a dle jeho vysvetleni me zahla meduza a rovnou mi ukazal, kam nemam plavat, kde se vyskytujou ve vetsi mire.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
A kde jste?
Lidé říkají že je pořád teplé počasí i voda.
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Šímo tys to teda potřeboval vyventilovat. :-) Ale chápu to !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cleo »

vena píše: A kde jste?
Lidé říkají že je pořád teplé počasí i voda.
Uz doma, ale byli jsme na Hvaru, celych 14 dni jsme meli teploty 28-30 a more bylo take teple.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od masha »

Už jsem to sem dával někam, ale tohle musí být všude!!! Prosím přečíst co se na nás řítí :-/
Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Četl jsem to už vedle, takže scénář "rádoby" konspirační ohledně toho proč je covid považován za tak armagedonský se naplňuje =) >:-f >:-f >:-f
Mimochodem Hamáček je ultra kokot, ultra ultra směšný, červený svetr zmetek 8() :-DDD
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od masha »

Jako tohle by ale mělo být všude pověšené.. Zítra se o tom jedná... Jedná o to , že vám nekdo doma zaklepe na dveře a zabere si váš dům k čemusi bohulibému? Jako vážně???


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Je to šílené, naprosto! Jen si říkám, že to přišlo nějak moc brzy, jestli mě teda chápeš, scénář k tomu směřoval dřív či později, ale tohleto mě opravdu překvapilo, ta rychlost.
Tak už víme a potvrzuje se k čemu je covid a podobné epidemie dobré, šílené, naprosto šílené.
Edit: a pěkně v tichosti, jak píšeš, nikde ani muk!
Tak kurva opravdu už zbývá jen občanská neposlušnost, revoluce, já snad budu zase underground.
Ono jak čtu to dřív mohl vyhlásit hejtman, jenomže proč to neudělat rovnou, centrálně a to už lidi musí jinak poslouchat, měli by... <:-<
Naposledy upravil(a) sima dne ned zář 20, 2020 10:23 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“