Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Tomáš1002 píše:
Nemohu říct, že bych Romana Šmuclera nějak systematicky sledoval či s ním měl jakoukoli osobní zkušenost, ale mám za to, že je to špičkový lékař, který kromě své praxe také přednáší v angličtině na prestižních světových fórech a univerzitách. K tomu se člověk nedostane jinak, než tím, že je ve svém oboru špičkou. A stát se špičkovým zubařem, na to už musí člověk fakt hodně umět a znát.
Kromě toho je také velice úspěšným podnikatelem, při tom všem je schopen věnovat se i docela úspěšné kariéře moderátora. Nezaznamenal jsem, že by se dopouštěl jakékoli nelegální činnosti, tuneloval, kradl nebo …
Šmucler je chytrej jak opice, o tom žádná. Ale zubařina je manuální práce a tomu on moc nehoví. Ani nepotřebuje. On je špičkovej manager s čuchem na kde co, to jo. Ale zubař průměrnej. Něco jak doktor Cvach :-D Ne, fakt, dělá co umí. Tzn. on v ordinaci nesedí, on je vlastní a řídí, to umí.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Tak jinak. Omlouvám se, že jsem pana Šmuclera nazval tak nehezky. Neměl jsem ho nazvat zkurvencem, ani plantážníkem. Mohl jsem si jen povzdechnout, že se mi nelíbí rostoucí objem reklamy na ČT1, ve formě takzvaného sponzoringu pořadů. A že se mi nelíbil pořad, který tento skvělý a schopný manažer díky své známosti s ředitelem ČT panem Dvořákem, dostal co vysílání a který není žádnou propagací zdraví, ale prachsprostou reklamou na skvělé, výborně manažersky zvládnuté kliniky pana Šmuclera.
Je to empatický, skvělý člověk, miluje lidi a svět a já si sypu popel na hlavu, že sem byl tak ošklivý.
A taky se omlouvám, že nemám rád ministra financí, protože to je taky skvělý manažer.
A pan Präsident je taky skvělý, hodný, mírumilovný a všeobjímající člověk a taky se omlouvám, že ho nemám rád... >:-& >:-& >:-& X-& [ŠIBENICE]
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

No v předchozím příspěvku jsem to asi blbě popsal. On je takovej, že jako zubař stojí za hovno, tak se raději zabýval devianty. Prostě Libuška to zařídí.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

Mně nejde ani tak o Šmuclera jako takového, ale nazvu-li někoho "zkurvencem", tak bych pro to měl mít sakra vážný důvod. Jinak je to tvrzení vycházející z principu "všichni jsou svině".
Míro, tys k té analýze odborných schopností R.Š. dospěl jak? Rozhodně nejsem nijak kompetentní k posuzování kvalifikace zubařů, ale dovolím si položit otázku, zda člověka, který

V roce 1995 složil I. a v roce 2002 II. atestaci ze stomatologie. V roce 2012 obdržel atestaci z klinického zubního lékařství. Téhož roku obdržel vědeckou hodnost kandidáta věd (CSc.). Habilitoval se na 1. LF UK v Praze v oboru stomatologie habilitační prací Terapeutické využití laserů v orofaciální onkologii. Jmenován docentem byl 1. února 2010.[1]
V roce 2015 jmenován docentem pro obor stomatologie a spolugarantem výuky stomatologie na Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Pracuje též na LF Plzeň, kde se zabývá výzkumem léčby onkologických onemocnění laserem. Spolupracuje s New York University, New York, College of Dentistry. Pracuje v Nemocnici Na Pleši.
(Wikipedie)

lze stručně nazvat "zubařem na hovno".
Subaru Forester 2,5XT 2011
OndraH
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 612
Registrován: stř zář 09, 2009 4:39 pm
Bydliště: Střimelice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OndraH »

A mně nejvíc zdvihá mandle Tomáš1002 protože vždycky musí být v opozici proti ostatním a na všem hledá to dobré a takovéhle optimisty tady nemáme rádi [IRONIE]
Ne, teď vážně. Alzu taky nemám rád, ale s jejich službami jsem nikdy problém neměl. Nemám je rád kvůli tomu uječenýmu skřetovi, protože tenhle způsob reklamní kampaně se mi příčí a řekl jsem si, že dokud s ním budou otravovat, tak si u nich nic nekoupím. Stejně jako nemám rád reklamní styl českého zastoupení automobilky Hyundai.
Zvyšující se objem reklamy na ČT a hlavně neustálé zpožďování začátku vysílání pořadů ve stanovenou hodinu mi taky radost nedělá. Kdybych na to nepřispíval koncesionářskými poplatky stejně jako všichni ostatní, bylo by mi to jedno. Na to je ale nejlepší se na tu televizi vůvbec nedívat, protože tam stejně nic nejde (alespoň pro mně). Stejně jako na všech ostatních českých kanálech (čest vyjímkám).
https://www.instagram.com/acwoodworkz/
BMW 325xi 2006
Škoda Octavia 1.4TSI PHEV
Bylo:Volvo S70 T5 B5234T3 1997, Outback 2.5 MT MY2000 - R.I.P
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3005
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

Tomáš1002: hele, o titulech to není. Víš kolik já znám otitulovaných kokotů? Tituly zvrchu dolů a zleva doprava, ale jinak nepoužitelnej a navíc i zlej kokot (nemluvím konkrétně o RŠ - ten je mi celkem fuk). Totiž ono to už dávno není jen o tom, že ten člověk musí opravdu něco umět, ale je to o tom, jak se dotyčný člověk umí tvz. sebeprezentovat a obhájit svoji, jinak mnohdy zbytečnou, existenci a "práci" a ve správný čas vlézt do té správné prdele... :-€-oO .


EDIT: Tomáši, může mít ocenění kolik chce, ale podle mě už to je jen takový typický teoretik, který umí dokonale chytit nové, moderní, téma a napsat o něm dobrou práci. Zuby bych si šel spravit raději k někomu jinému. Ono totiž není fyzicky možné aby jeden člověk dělal manažerskou, vědeckou a ještě normální praktickou práci. A jsem přesvědčen, že ta praktická má v tomto případě nejnižší prioritu.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

Jistě, otitulovaných kokotů je celá řada, stejně jako velmi inteligentních a schopných absolventů základní školy.
Opravdu netuším, jak dobrý je RŠ praktik a jaký je teoretik, stejně jako si dovolím předpokládat, že to neví nikdo z vás. Ale to není podstatné. Neobhajuju tady RŠ, ale princip, že někomu bezdůvodně sprostě nadávat se nemá. Pokud by někdo položil na stůl důkazy, že ten člověk mrzačil, okrádal či jakkoli jinak poškozoval svoje pacienty, falšoval svoje vědecké práce nebo něco vytuneloval, pak OK. Ale nazvat někoho "zkurvencem" a "zubařem na hovno" jenom proto, že před 25 lety uváděl pořad o úchylech a nelíbí se mi jeho účes, to je hodně, ale fakt hodně za hranou. Jasně, on sice má tituly, ale my, obyčejní lidé, přece velice dobře víme, že za tím je určitě, jako vždy, nějaká lumpárna.
Přestože se okolo nás zcela nepochybně děje spousta špíny, tak mě irituje ta strašná skepse až nihilismus, kdy skoro všichni jsou zločinci, lumpové a všichni, Alzou počínaje přes České dráhy, EU až po Šmuclera nás, ubohé, ale vždy čestné občany, okrádají a utlačují. To je fakt divnej svět ::-((( .
Subaru Forester 2,5XT 2011
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3005
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

Tomáš1002 píše:....
Přestože se okolo nás zcela nepochybně děje spousta špíny, tak mě irituje ta strašná skepse až nihilismus, kdy skoro všichni jsou zločinci, lumpové a všichni, Alzou počínaje přes České dráhy, EU až po Šmuclera nás, ubohé, ale vždy čestné občany, okrádají a utlačují. To je fakt divnej svět .
No a proto je tu tohle téma a tolik nasranejch lidí. A sem tam nějakej optimista...
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Že já vůl si radši nekousal nehty... budu se týden mučit chlebovou polívkou a měsíc si nevybarvím modrý život...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Vy furt naděláte,někomu vyhovuje tohleto a jinému něco zas jiného,kdybych se měl kvůli tomu hádat,či mělo mě snad být navíc z někoho špatně,tak si hodně zbytečně krátím život.Nebudu tu psát kdo sere mě a kdo mě sedí a vyhovuje,ne proto,že bych se obával co to vzbudí za reakci,ale protože jsem tu s váma rád a tohleto mě přijde hodně,hodně zbytečné,o tom je lepší si promluvit osobně,ale na forech je to fakt kua o ničom! =) :-|
Jednou jsem to už na jiném hodně jinak přátelském webu zažil,není o co stát >:-f
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3005
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

VDC: "Abyste věděli, nedám si dnes po obědě veržinko. Neplačte, sami si za to můžete"... :-DDD :-DDD >B-)
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
parabolD
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2171
Registrován: sob pro 29, 2012 10:43 am
Jméno a příjmení: Tomas Dobner
Bydliště: Plzeň - Božkov

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od parabolD »

VDC píše:Že já vůl si radši nekousal nehty... budu se týden mučit chlebovou polívkou a měsíc si nevybarvím modrý život...
Ty plantážníku jeden :D !
___________________________
ex Outback H6 3.0 MY02

B9 Tribeca MY07
Impreza GF MY98
Outback H6 3.0 strikes back :)
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2456
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Tomas1002: To že Šmucler, ročník 69, získal 2. atestaci až v roce 2002 svědčí o tom, že v devadesátých letech se zabýval kokotinama a ne zubařinou. Taky by mě zajímalo jak mohl v roce 2002 dostat titul CSc., když ten se uděloval do roku 1996, kdy byl nahrazen titulem Dr. a posléze PhD. :-/ Kdybych já byl docentem na Univezitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích :-DDD , tak se za to stydím a nezveřejňuji to. >:-f Slušnej pražskej doktor je natolik vytíženej, že nemá pořádně čas učit ani v Praze, natož pak v Košicích. O čen to asi svědčí, že? :-/ A spolupracuje s New York University New York. Jestlipak to nebude tím, že NYU toho má v Praze víc než NYC. :-D (Ta správná universita v NYC se jmenuje Columbia ;-D )
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2456
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Z jiného soudku:
IMG_20170107_160441.jpg
IMG_20170107_160429.jpg
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

JRJ: Kdybych já byl docentem na Univezitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích , tak se za to stydím a nezveřejňuji to.

A to jako proč? Nevím, z jakých lepších škol máš tituly Ty a co Tě opravňuje takhle nehorázně shodit všechny, kdo na té škole učí nebo jí absolvovali.
V úžas mě uvádí, jak jednoduše spláchnete do kanálu člověka, který toho nepochybně v životě hodně dokázal a o němž máte informace v lepším případě kusé. Jak rychle máte vytvořený správný, tak nějak revoluční názor. Prostě úplný nýmand, který, jak my všichni přece víme, jen díky protekci a známostem dělá zubařinu, vlastní nemocnice, moderuje, prezidentuje Stomatologické komoře, učí, publikuje. Typický zkurvenec, hajzl jeden intelektuálská.
Ale máte pravdu, ukončeme to. Tohle má být tlachárna o autech a od té jsme se odchýlili hodně daleko. Dám vám zase na nějaký čas pokoj. Ale pokud by tahle debata jen trochu přispěla k tomu, že než někoho nazvu "zkurvencem", tak o tom chvilku budu přemýšlet (případně si aspoň kousat nehty), tak jsme do toho všichni svou nezměrnou intelektuální a emocionální energii neinvestovali zbytečně *_*=*_* .
Subaru Forester 2,5XT 2011
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“