Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od SCOOTER »

Ono všeobecně platí to jak mile se ozveš tak si prudič a problematik!!...něco podobného je u nás na firmě bohužel...
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
RomanaMala
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 577
Registrován: pát črc 17, 2015 9:49 pm
Jméno a příjmení: Romana Malá
Bydliště: Sýkořice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od RomanaMala »

Můj přítel, v sobotu mu bylo 60. Byl u nás hasičský ples, tak jsem naplánovala oslavu tam, domluvila pohoštění, svolala kamarády, vyrobila sýrový dort, koupila mu kalhoty, košili a kravatu, jako dárek koženou peněženku a pouzdro na rybářské doklady s vyraženou štikou na objednávku, s dcerou jsme se načančaly a když mu říkám aby se šel oblíknout že za chvíli jdeme, tak že nikam nejde, že mu je blbě. Tak aspoň na chvilku aby mu kamarádi mohli popřát. Ne, prostě nikam nechce. Tak jsem dárek po něm flákla a jeho dort, který ani neviděl jsem věnovala hasičům do dražby. Hlavně jsem kvůli němu nešla na oslavu narozenin druhé dcery.
Přílohy
IMG_20180217_200201.jpg
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

yeti píše:Mně před chvílí totálně vytočila baba v prodejně uzenin. Mají tam pult a dvě báby - jedna markuje a druhá nandává a váží salámy. Ta co markuje má na jedné ruce rukavici - tou přebírá už navážené salámy a druhou markuje a bere prachy. Ta druhá má rukavice na obou rukách a hrabe se v těch salámech. Jako dobře, hygiena musí být. Stojím ve frontě, dělám si zálusk na relativně levnou šunku, koupil jsem si kvůli tomu v Bille celozrnnou bagetu... Tak stojím, čekám, přede mnou dvě zákaznice, paní s obouma rukavicema se hrabe v salámech. Paní zákaznice platí, čehož …

Jo hochu, sehnat kloudnej personál do prodejen je kumšt... Většina majitelů jsou rádi, že maj vůbec kus za pult..
Nicméně to neřeší situaci. To vezmi, kolikrát se ti válí bedna s pečivem na pultu, nebo tak. V pekárně to tahaj po zemi.. Nebo je málo prodavaček, bábě visí nudle u nosu, chcrchlá a krájí ti gothaj :-) Je to děs dneska sehnat slušnýho prodavače.
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Jako točí mě to dlouho a řekl bych že čím dál vic. Reklama na Zaplo. Ten kreten Hruška tam nabízí zadarmo peníze a RPSN je někde kolem 1300%. Akorát to potvrzuje že je to debil co pro prachy udělá všechno.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

nevim co tě čílí, zaplo je produkt (ždímačka) na kterej skočí jen zoufalci s iq pokojový teploty...a takovýhle rozhodně neosloví někdo s vyšším IQ, musíš jim předhodit někoho jim blízkého...

ono je to legrační, když zkoukneš pásmo reklamního bloku, tak snadno nabydeš pocitu, že na TV se koukaj jenom impotentní zoufalci s rýmou bez peněz jejichž snem je řídit hnujdaj...a to bude asi důvod, proč tv používám jako přehrávač contentu z jiných zdrojů...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Ne každému je dána inteligence do vínku. A vím že je to na tyhle lidi cílený. A sere me na tom že je tohle vůbec možný. To už není ani lichva,to je mega lichva.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

RomanaMala: já bych ho nezatracoval. Chlapi holt bývaj citliví a taková velkooslava ho může dost rozebrat a dojmout. Fakt bych mu to nezazlíval. :-|

Špejlík: to máš pravdu, ale zase vím, jak se zaměstnavatelé chovají k personálu - taky nic moc vstřícnýho a příjemnýho. Moje neteř byla nucena nějakou dobu pracovat v jednou uzenářským řetězci a co občas povídala o podmínkách a poměrech, tak jsem nestačil žasnout. To ovšem nic nemění na tom, že by personál měl dodržovat nastavené hygienické předpisy. Je fakt, že kdybych přišel o minutu později, tak to nevidím a na šunce si v klidu pochutnám.... Mně ale spíš naštvalo, že ta baba po mně vyjela. I kdybych neměl pravdu (jakože jsem ji měl), tak mi měla v klidu a slušně říct něco jako: "Promiňte, omlouvám se, to víte kvalt. Vezmu si jiný rukavice a dám si na to pozor...." - tak by mi zklaplo a byl by klid. Ale ona na mě vyjela jak na svýho starýho... :-OO
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Bohužel,hodně těch prodavaček dělá za malé peníze,často to jsou pak jednodušší povahy(opravdu nechci říkat blbé,to ne) a jsou to štěkny z pavlače.Ony si nejsou schopny ani uvědomit jak by se měli chovat,je to tak,těžko pak po nic něco chtít člověk to někdy přejde,je tolerantní,někdy už to nelze.Takových případů zažívá každý z nás jistě hodně,ten kdo má očit otevřené a všímá si a je normální to má kua těžké ;-D =)
Třeba si jen srovnám prodavačky tu z jednoho albertu a o pár metrů dál z lidlu,tj víc než názorná ukázka.Lidl umí lidi slušně zaplatit,ohlídá si spoustu jiných věcí,naproti tomu albert je totální dno,i když cosi prýýý zvýšili,furt je to o hovně.Ten personál je pak tak neskutečně odlišný,až to bije do očí,fakt klasická ukázka.
Nebo jeden masný krámek tu,holky tam mají děsné fofry,bývá jich tam i pět šest,prodejnička o pár metrech,ale jsou v pohodě a veselé,oproti tomu jiná masna s jídelnou-štěkny s mastným vlasem.Samozřejmě že chodím už jen tam,kde je mě to příjemné-tedy řekl bych NORMÁLNÍ,tak jak by mělo být.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

námořník píše:Jako točí mě to dlouho a řekl bych že čím dál vic. Reklama na Zaplo. Ten kreten Hruška tam nabízí zadarmo peníze a RPSN je někde kolem 1300%. Akorát to potvrzuje že je to debil co pro prachy udělá všechno.
Přepni Jirko na nějakou jinou stanici a nebude tě Hruška štvát. :-) Já ho nevidím, jak je rok dlouhej. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

VDC píše:Přepni Jirko na nějakou jinou stanici a nebude tě Hruška štvát. Já ho nevidím, jak je rok dlouhej.
Tak tenhle frajer mě taky dost sere :-)
Ale ještě víc mě točí to, co tyhle nemehla dokážou prodat a na čem nadělaj prachy :-)) To jim můžeme závidět. Ikdyž kokota bych ze sebe nedělal, ani za peníze...
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

VDC - :-) to je taky řešení. Já když jsem v práci tak koukám kde co dávaj, ať už řídím, či šlapu na rotopedu. A oni občas něco dávají bohužel i na Nově. Tak se tomu občas nevyhnu.
Špejlík - jak jsem psal tak inteligenci do vínku každej nedostal a vypadá to že jich je hodně :-(.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

U nás na 1. stupni ZŠ frčí přirovnání "seš blbej jak Láďa Hruška" :-D
Naposledy upravil(a) yeti dne čtv úno 22, 2018 9:08 am, celkem upraveno 1 x.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

Námořníku, co děláš za práci, že koukáš na telku?? ;-)
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Špejlík píše:Námořníku, co děláš za práci, že koukáš na telku??
Mám to v profilu. Jsem kapitán chemické tankové lodi.

Yeti - to sedí :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

námořník píše:
Mám to v profilu. Jsem kapitán chemické tankové lodi.

Yeti - to sedí .
Kde jezdíš?? Kamarád jezdí s turisty po Rýnu. Předtím jezdil s tankerem, ale tady je častěji doma a střídá se v kapitánování s bráchou...
Odepsáno Macem...
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“