Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14818
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

CoZmo: budu se muset do velkoměsta dojet na tu parádu podívat. Jako by to tam nestálo dopravně za hovno už předtím. Nemovitosti v oblasti postižené parkovacím morem samozřejmě půjdou na hodnotě dolů, tedy alespoň ty bez vlastního parkování (ve dvoře atd.). Ale nevadí, podnikatelé se holt přesunou na periferii a centrum chcípne, tak jako všude, kde tohle zkusili...
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22673
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Jste to nedotáhli jako v Praze - tam ty ulice scannuje auto Eltoda určitě za nějaký výhodný peníze :-DDD A ceny parkovacích karet dalších aut jsou x10 a furt s tim člověk zaparkuje jenom na té svojí části, což je u auta, které si obvykle člověk kupuje, aby s ním dojel někam, dosti k hovnu :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1676
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

no kolega bydlí asi 3 ulice od kanclu, tak logicky parkuje auto před svým barákem a ne před kanclem...papírů už na šanon, úředníci by nejradši viděli pomalu celý účetnictví firmy včetně jeho smlouvy a trenek a stejně to skoro nemá řešení, buď bude parkovat před barákem nebo před firmou...takže mu firma zaplatí parkování před jeho domem (tam je to dokonce o litr dražší než před firmou), ale před firmou zaparkovat kvůli nakládce apod. nemůže...demence na druhou...vlastně může, když si přes appku zaplatí parking...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od saburafu »

CoZmo:
Jo, tak tahle "akce" mě taky značně irituje. :-€-oO
S tím, aby návštěvy k lidem jezdily po 20. hodině je to naprosto úsměvně podané <:-< :-D
Docela mě pobavilo taky to, že nejsou schopni vše zajistit tak, aby to k uveřejněnému datu vejití v platnost, tzn. k 1.11.2017, vše plně fungovalo a vše bylo příslušně vybaveno a připraveno. Komedie s chybějícími automaty, částečně připravené parkovací plochy atd. Je to k smíchu a k pláči zároveň. Docela hojně se o tom diskutuje, ale nejvíc mě štve to, že není možnost o tom diskutovat v době návrhu tohoto řešení, nebo mi to uniklo. O to víc lze očekávat přetlak aut v částech, kde zóny ještě nejsou a bude to vomr* na druhou už při tak slušném vomr**

To bude chtít spláchnout při (_)D
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Parkovaci zony jsou jen dalsi forma dane. V roce 1996 kdyz se zavadely v Praze, tak se radni dusovali, ze se bude jednat jen o centrum a z duvodu jeho zklidneni a ze za vybrane penize se postavi parkovaci domy. Jak to za 20 let dopadlo, vsichni vime... ,,|,, (>_<) ,,|,,
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od newli »

Parkovaci zony v aktuaalnim nastaveni, k tomu bez parkovacich domu a zcela nedostatecnych kapacit P+R parkovist na prijezdu do Prahy, jsou horsi nez dane! Ale magistrat si to stejne schvali jak chce. Kdyz se pak jde jeden soudit, tak prohraje i u US. No, nedivim se nicemu. I mezi nami mame kolegu, ktery se k (spolu)tvurcovstvi hrde hlasil 8()
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od alman »

Achtung ironie.

Myslím, že modré zóny by měly být zavedeny celoplošně po celé republice ve všech městech, městečkách i vesničkách. Nikdo by nikam nejezdil a byl by klid.

Jinak mě jako středočecha štve, že nám doprava do a z Prahy ničí silnice, možná bychom pro obyvatele Prahy mohli zavést příspěvek na opravu našich silnic. Třeba by se to dalo rovnou spojit s poplatkem za pražskou parkovací kartu.

Další nápad je mít reciproční systém, můžete v našem kraji parkovat, pokud my můžeme parkovat u vás.

Konec ironie.

Viděl jsem i fungující modré zóny a to v Grenoble, kde jsme našli bez problémů parkovací dům, a to jen podle cedulí na ulicích. Další příklad je Basilej, kam se dá rozumně dojíždět asi jen vlakem, ale k vlaku se dá dojet autem nebo na kole a tam zaparkovat.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Subaru70 »

..po ulítaném dni jsem se po dlouhééé době rozhodl, že zajedu do myčky umejt Forejse.Sedim si v autě, kartáče lítaj kolem a najednou jedna rána do zadních dveří, pak druhá prásk do skla a vidím jak mi na kartáči visí značka a mlátí mi do auta...no ty vole a zvedly se mi chlupy snad všude..Naštěstí po cca 2-3 vteřinách z kartáče ulítla. Volám obsluhu, přišel floutek s kapucou na hlavě a říkám, urvalo mi to značku a poškrábalo lak u značky. ,,Pane, to není od toho, buhví jak to bylo"..teď si asi ze mě děláte prdel mu řikám...,..tak si kupte náhradní značku u nás na pumpě..já na tohle nemám nervy..nazdar.." odvětil milej pán z pumpy....Teď jsem nevěděl jestli ho mám chytit za držku a nebo za tu kapucu..V duchu si povídám, tomu říkám proklientský přístup..ještě jednou kouknu na auto, na značku, na odcházejícího pána co na to nemá nervy..startuju a odjíždím s pocitem návštěvy ukrajinské pumpy, kde mi nejspíše za ten čas vůbec nestojí to dál řešit, neboť zjevně inteligence a ochota byla na bodě, na kterým nemám nervy zase já...Rezimé je takové, že naštěstí škoda je minimální, koupě kusu plastu pod SPZ za pár pětek a poškrábání se pokusim zacelit subaru opravnou sadou...nicméně něco málo panu majiteli dnes rozhodně napíšu páč tohle jsem fakt hodně dlouho nezažil... >:-&
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Tj opravdu o nervy,na přes držku,taky bych určitě kontaktoval majitele myčky!Když ho to nebaví,ať tam nedělá kokot jeden,je mě úplně jedno jestli za to má pár šupů nebo nemá,nikdo ho tam nenutí pracovat.Když nic jiného tak aspoň mimimální snahu by projevit měl a hlavně solidně komunikovat,ne takhle jak hověz.
Ještě,že nejsou škody velké,ale i tak by mě taky silně zatrnulo a mrzí to.
Jedno v jakém stavu bylo upevnění SPZ,normálně by to uletět snad nemělo,ale ten přístup je fakt strašný.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od quickly »

Subaru70: soucítím s tebou, z tohoto důvodu raději s forestíkem už chodím jen na ruční pistole. S SH jsem jezdil na ÖMV na kartáče, ale na laku byly potom malé šrámy. SJ kartáče nikdy nepotkal, jezdím jen do Pardubic k UNIHoby na ruční mytí s bílou vodou a za 50 Kč mm kompletně umyté auto.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4920
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

To parkovanie je cisty mor, u nas v Trencine si to velmi uzivame. Argumenty zo strany mesta pri presadzovani vylozene ucelove, manipulativne podla potreby.
A k tym umyvackam - najlepsia, co som zazil, bola komplet bezdotykova pri Brne - https://laserwash.cz/ .
Tak spickovo umyte auto som este nemal. Sice drahsie, ale raz za cas sa oplati.
Len by mohli dat lepsiu vystrahu, ze uz zacinaju, ledva som stihol zavriet okno :)
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1676
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

mno tak ještě jedna spíš úsměvná z burákova...stavělo se tu monstr obchodní centrum igy, II. etapa.
Mno když už se kvůli tomu anulovali všechny předchozí požadavky památkářů na zachování vzhledu původně použité budovy a celá čtvrť si užívala stavební juchání kvůli něčí bezedný peněžence, tak hoši krom jiného mnohého slibovali nové báječné restaurace uvnitř tohoto multiplexu nebo jaxe těmhle hovadinám dneska říká.
Už tehdá jsem pronesl, že tam nacpou tak možná mekbastarda a utrum...takže resumé (měl sem hlad):
z původního zůstala potrefená hnusa (pro neznalé hezká knajpa s předraženým jídlem), vietnamskej číňan s nekonečnýma problémem s hyenou a nepoživatelnou čínou, kfc a pak pekárna.
A co je nového: vietnamské cosi, bílej kebab a ...ano, mekbastard.
Na můj dotaz, kde je ta pestrá kuchyně sem se dozvěděl, že tohle normálním lidem stačí a cože to prudim...si přece můžu božsky vybrat čím se popravím...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5783
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od davidherda »

Tak a mám opět po telefonu...

nemá někdo v šuplíku dotykovej telefon co by posloužil? za pár šupů? když mám takovou spotřebu... :-D

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Subaru70 »

quickly píše:Subaru70: soucítím s tebou, z tohoto důvodu raději s forestíkem už chodím jen na ruční pistole. S SH jsem jezdil na ÖMV na kartáče, ale na laku byly potom malé šrámy. SJ kartáče nikdy nepotkal, jezdím jen do Pardubic k UNIHoby na ruční mytí s bílou vodou a za 50 Kč mm kompletně umyté auto.
..já tam taky nejezdim a dělám to wapkou,ale byl večer, tma a narychlo jsem potřeboval umejt auto..zas tam dlouho nejspíš nepojedu >:-&
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4326
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

Hele to tam teni kamera co snima auto pri vjezdu do mycky? Bych se divil kdyby nebyla.
Mels to nafotit (na umytym by sramy byly dobre videt) a resit s majitelem.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“