Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

No, ale to padání zase asi nebylo u těch Skovejch Samsungů, ne? :-) Teda abych nekecal, mně S7 se restartovala, pak se restartovala furt a pak se měnila základní deska, protože byla v háji :-) Ale to taky neberu jako standardní stav :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
OndraH
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 612
Registrován: stř zář 09, 2009 4:39 pm
Bydliště: Střimelice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OndraH »

VDC píše:Stejně je to zajímavý, jak každýmu vyhovuje něco jinýho. Já když náhodou vezmu do ruky Jabko, tak bych s tím za chvíli praštil. Nejsem schopen v tom objevit tu uživatelskou vstřícnost.
Stejně jsem to míval před lety s Nokií, o které všichni tvrdili, jak je to super na ovládání a já bych s tím byl šlehnul o zem.
To jsme na tom úplně stejně. Míval jsem jsem kdysi Iphone 3G coby novinku a na tehdejší dobu to byl super telefon. Proti tomu tehdejší Samsung ( nevím co za model) byl naprosto příšernej krám, u nějž bylo dotykové ovládání oproti applu nepoužitelné. Měl jsem tehdejší ios rád, telefon fungoval dobře, prostě balada. Pak jsem přešel na android (přiznám se že hlavně kvůli ceně) a fungoval spokojeně dál. Po několika letech jsem dostal do ruky úplně nový Iphone 6 a za týden jsem se s novým iosem nedokázal sžít. Přechod z střízlivého operačního systému na ty moderní "omalovánky" mě vážně nenadchnul a nejakou výjimečnou uživatelskou vstřícnost už jsem tam taky nenašel. Přišlo mi to škoda, ale apple se rozhodl orientovat se na jinou cílovou skupinu zákazníků než jsem já a evidentně jim to podle tržeb funguje dobře. Dneska, když vidím japko a jeho cenovou politiku, tak jsem rád, že existuje dost alternativ.
https://www.instagram.com/acwoodworkz/
BMW 325xi 2006
Škoda Octavia 1.4TSI PHEV
Bylo:Volvo S70 T5 B5234T3 1997, Outback 2.5 MT MY2000 - R.I.P
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od masha »

U toho ska asi ne to je pravda ;-) Tam jen padalo pár aplikací a celkově mě ten system po pár týdnech připadal pomalejší :-/
Jinak mam samsung TV a ledničku a je to super ;-) na ty nedám dopustit.. ale tam není Android ObrázekObrázekObrázek
Ještě jedno android okénko.. už jste někdo používal TV Philips s androidem?? ObrázekObrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

Největší pecka, co jsem kdy měl, v dobovém srovnání samozřejmě, byl Ericsson T39m. V roce 2002 jsem si ho koupil při studentském pobytu v USA za 222,90 USD (tehdy doláč kolem 43 Kč). Pamatuju si to naprosto přesně, protože ten mobil byl famózní. Škoda, že jsem si ho nenechal na památku.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2270
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od clay »

No za mobilních prvohor jsem říkal že existuji telefony jako Nokia a pak nepovedené napodobeniny. No a teď jsem se k ní vrátil...čistý android... akorát sem už starej a houby tomu rozumím. Na ladění nemám čas a chuť. Tak klasický uživatel, telefony, WhatsApp, foto, muzika, spojení se subou, maily, firemní informační systém, tři bankovnictví a tohleto v čem píšu. Zkrátka je to dobrej telefon na telefonování, akorát ty písmenka dělaj čím dál víc menší. Clay

Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Já měl Ericsson R320, takže vlastně neotevírací T39. :-) Můj první přístroj s infraportem a pak R520, první přístroj s Bluetooth. To byla taková nádhera, když jsem se mohl přes BT připojit k Palmu a závratnou rychlostí si přes GPRS stáhnout mejly nebo něco podobnýho. :-DDD

Pak jsem si, myslím tak někdy v roce 2004, pořídil Palm Treo 650, což už byl regulerní smartphone. Byl úžasnej. A myslím, že tak někdy 2006 ještě Treo 750. To už byla doba, kdy PalmOS zaostával a tak Treo 750 bylo s Windows. Ale díky úpravě Palmu to bylo naprosto použitelný a ten přístroj byl skvěle ovladatelnej.
Pak ovšem přišla doba, kdy se Palm pachtil s vývojem nového systému, PalmOS byl zastaralej a tak vyvíjeli WebOS, ale už to nestihli uvést do života včas. Objevil se prvni iPhone a to Palm definitivně zabilo.
Já jsem v tomhle mrtvým období, kdy Android byl v plenkách a Palm OS byl mrtvej a jedinej mobilní systém byl WM, koupil nějakýho Samsunga, už si nepamatuju, jak se to jmenovalo. Mělo to do boku vysouvací HW klávesnici. Chtěl jsem tenkrát lepší foťák a lepší displej, než mělo Treo. U Trea ten foťák byl v podstatě k ničemu a rozlišení displeje bylo 240x240 bodů. :-) Ten Samsung jsem měl rok a byl to jedinej přístroj, kterého jsem se zbavil po roce. Ale ne kvůli HW, ten fungoval dobře, ale kvůli těm Widlím uvnitř. To bylo naprosto strašný, příšerný a nepoužitelný !!!
A naštěstí po tom roce už byl na světě přístroj, kterej splňoval mé požadavky a tím byl Dell Streak. 6" displej, Android 2.1 už fungoval. Byl jsem spokojenej. Akorát mi poměrně brzo upadnul a rozflákal jsem si displej. :-)
Ale od tý doby, od roku 2009 jsem Androiďák a mám ho čím dál tím radši. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

Já stejně asi dospěju k jabku. Ale fakt potřebuju dvě simky, služební a soukromé číslo, byl bych blbej, kdybych se zřekl služebního tarifu, a to kvůli datům (radši nebudu konkrétnější )

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Marty73 »

Ještě chvilku musíme počkat na virtuální SIM u všech operátorů a pak nebude ani jabko problém. Jakmile se konečně odbourají ty překonané kartičky, konečně se to zase trochu pohne. Telefonování z hodinek nebo handsfree bez telefonu atd.
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
2.0XT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 13, 2012 12:39 am
Jméno a příjmení: Vít
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od 2.0XT »

masha píše:U toho ska asi ne to je pravda Tam jen padalo pár aplikací a celkově mě ten system po pár týdnech připadal pomalejší
Jinak mam samsung TV a ledničku a je to super na ty nedám dopustit.. ale tam není Android
Ještě jedno android okénko.. už jste někdo používal TV Philips s androidem??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja Philips TV s androidem mám a jsem s ní spokojen.

Odesláno z mého EML-L29 pomocí Tapatalk
Subaru Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4327
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

Mam taky Philips s Androidem. Ale moc to nepouzivam a nemam s cim porovnavat.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Lidi!!! To jsou kolikrát takový kreténi že bych [GUNHIM]

Jenom dneska. Cesta do Herlíkovic a zpět. Dva spěchači co mě předjíždeli na nepřehledných úsecích, takže mi to museli švihnout zpátky těsně před čumák kvůli protijexoucím autům. Jeden byl nervózní, že jedu přes Paku 50 až 60. Další dva co v protisměru na státovce (I/16) předjížděli kolonu tak, že jsem musel jít do plnejch a na krajnici. Na dálnici třikát z pravýho do levýho bez kontroly zpětnýho zrcátka, kde jsem jel já. Brzdy mi naštěstí fungují. Na čtyřproudovce kolem Jičína si pizda nevšimla, že ji předjíždím a začala najíždět do mého pruhu. Když jsem ji vytroubil ještě kroutila hlavou, co jako? A lepič, který jel 70 v obci i mmo, přičemž v obci jsem ho měl furt v kufru.

A pak na sjezdovce. Partička co se rozestaví napříč přes celou sjezdovku. A ještě k tomu za horizontem. A "profík" trenér, který své svěřence vedl ve "vláčku" od kraje ke kraji, ostatní ať se ostatní třeba poserou A ani se nerozhlídl, natož aby počkal až bude delší dobu volno, a práskl mi o přímo před lyže, že jsem mu jen tak tak nepřejel patky.

Fakt vydařenej den. Že by erupce na slunci?
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Zdvyna
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát srp 23, 2019 7:47 am
Jméno a příjmení: Miroslav Zdvyhal
Bydliště: Krnov

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Zdvyna »

Ještě k těm telefonům. ja si dycky vyberu nějakou šupu a zkouším. Musím říct že android ... no ať vám slouží proč né.
Ale když už sem měl nějaký telefon na testování instalování a hraní tak musím říci že nejlepší jaký sem kdy měl byl HTC HD2 tak sem si mohl nainstalovat operační systém jaký sem chtěl :) měl sem tam jeden časi i klasický windows.

Nicméně sem si kdysi koupil i nově vydané Nokie tuším že to byla LUMIA 1040 nebo tak nějak měla 40mgpx foťák ale měl sem ho rok a pak sem ho prodal.
Zkončil support pro rozvoj a aplikace.

Pak sem měl xiaomi ten byl docela svižnej ale po roce se android ozval :)

Ted teda mám už druhý Iphone a jediný co mi spadlo byl iphon z krozny z kufru auta na zem :D

Ale jinak ios běží jak hodinky.

Je pravda že s 13tkou bylo dost oprav ale já si nemůžu na nic stěžovat. sviznost je pro me bezkonkurencní.

Asi otestuju i nějaký macbook

Ale každý svojím pánem. Někomu sedí DROID někomu JABKO > někomu sedí SUV někomu placka > sto lidí sto chutí.
Já nikomu kazit radost nechci a nebudu nikoho od niceho odrazovat ale za me je IOS jasna volba ,,,,| (*_^) |,,,,
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od newli »

Jak ty vase 2 SIM-ky, kdy jedna je pracovni, provozujete? Muj chlebodarce mi vnutil iphone a je tak paranoidni bezpecnosi (to celkem chapu), ze neni jine cesty. Iphone ma pod kontrolou on, takze i kdybych tam druhou simku dal, nebylo by mi to k nicemu. U androidu bych cekal to same.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od quickly »

Já jsem provozoval obecní a firemní SIMky. 2SIM telefon byl obecní, který jsem při ukončení období vrátil včetně obecní SIM. Nechtěl jsem nosit dva telefony a 2SIm byla jediná schůdná cesta. Omezení ze strany obce nebo firmy jsem žádné neměl, důležité bylo, abych byl dostupný. Nový starosta dostal SIMku (tlf číslo bylo nahlášeno na všech úřadech jako kontaktní) a k tomu má svoji soukromou SIMku.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10644
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Provozuje se to snadno. Prostě vrazíš do tel. druhou sim a je to. Kdo a na který číslo vidíš a u obou karet máš možnost jejiho nastavení. Samozřejmě dual-sim musí umět telefon, každej to neumí.
Naposledy upravil(a) Mira dne sob led 18, 2020 8:40 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“