Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomix
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 751
Registrován: pát srp 31, 2018 9:29 am
Jméno a příjmení: Tomáš Auer
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od tomix »

Cheza píše:
Jihlavě bych se zdaleka vyhnul. Oproti nim jsou v CK ještě mistři. Nevím jak v MIJA, ale já od Jihlavy, přes CK skončil nakonec v AWD, za ten jednodenní výlet do Prahy mi to opravdu za to stojí.
Děkuju za zkušenost, dneska jsem říkal, že přece nebudu jezdit do AWD takovou dálku, ale asi to jinak nepůjde. Nenechám si ničit auto za tolik peněz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subaru Outback 2.5i 2018 129kW CVT (Nána)
Obrázek
ex: Hyundai i20 Active 1.4 - už nikdy víc!

Rekonstruuju náš dům
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5166
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od petr »

Osobně až budu zase kupovat auto, tak to že bylo servisováno ve značkovém servisu už pro mě nebude vůbec nic znamenat spíš naopak a auto servisované v Mija raději kupovat nebudu. Zkontroluju si před koupi stav a vzhled svíček vzduchového filtru a podobných věcí které napoví jestli bylo o auto aspoň trochu postaráno a vůbec nebudu brát v potaz co se mělo dít ve značkovém servise. Dnes pracuji ve značkových servisech jen ti co nejsou schopni pracovat sami na sebe a podle toho to tam vypadá , servis bere od hodiny klidně 1000kč ale mechanikům platí 100kč na hodinu tak kdo tam asi dělá , o neschopnosti a znalostech asi není třeba hovořit
Uživatelský avatar
tomix
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 751
Registrován: pát srp 31, 2018 9:29 am
Jméno a příjmení: Tomáš Auer
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od tomix »

petr píše:Osobně až budu zase kupovat auto, tak to že bylo servisováno ve značkovém servisu už pro mě nebude vůbec nic znamenat spíš naopak a auto servisované v Mija raději kupovat nebudu. Zkontroluju si před koupi stav a vzhled svíček vzduchového filtru a podobných věcí které napoví jestli bylo o auto aspoň trochu postaráno a vůbec nebudu brát v potaz co se mělo dít ve značkovém servise. Dnes pracuji ve značkových servisech jen ti co nejsou schopni pracovat sami na sebe a podle toho to tam vypadá , servis bere od hodiny klidně 1000kč ale mechanikům platí 100kč na hodinu tak …
Naprosto souhlasím, zastávám názor že nikdo cokoliv neudělá tak poctivě jako já sám nebo šikovný jednotlivec. Samozřejmě neumím všechno ale radši si to posrat sám než tohle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subaru Outback 2.5i 2018 129kW CVT (Nána)
Obrázek
ex: Hyundai i20 Active 1.4 - už nikdy víc!

Rekonstruuju náš dům
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1678
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

Přes můj výslovný nesouhlas Bohemia Energy po několikáte volala a zas nabízela svoje šroty...herdek, daj se někde snadno a rychle nabonzovat?

Odpovím si sám...vlastně nedají. A) poprosím operátora o blokaci mého telefounu B) si pořídím nějakou appku
Ale nabonzovat je technicky vlastně nejde.
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od RadekN »

Používám aplikaci "Můžu to zvednout?" a fakt funguje nad očekávání dobře :).

Při volání to rovnou načte recenze a hned podle hodnocení vidíš, kdo to je a jaké má recenze.

https://play.google.com/store/apps/deta ... nout&hl=cs
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

Používám taky
A když je nálada tak si to v práci dáme nahlas a bavíme se s nimi jak retardi.
Když víš kdo volá je to výhoda

nasmrdlany v NOTE 9
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1883
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od jkotek »

CoZmo píše:Přes můj výslovný nesouhlas Bohemia Energy po několikáte volala a zas nabízela svoje šroty...herdek, daj se někde snadno a rychle nabonzovat?
Odpovím si sám...vlastně nedají. A) poprosím operátora o blokaci mého telefounu B) si pořídím nějakou appku
Ale nabonzovat je technicky vlastně nejde.
Proč si myslíš, že to nabonzovat nejde? Pokud máš záznam, tak to pošli na ÚOOÚ. V této situaci musí firma dokazovat, že jsi jí dal svolení k využití osobních údajů.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1678
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

nemám záznam, nemám potřebu si nahrávat hovory (stejně to za mě asi dělá operátor, ale ten mi to nevydá...)
kašlat na to, většínou si z nich dělám srandu, akorát mě krklo, že je to za poslední měsíce asi potřetí, co mi volaj retardi z bohemia energy a navíc jejich strategie je fakt uplně debilní...

to nevím, jak dneska, ale před xxx lety jsem zkusil zavolat na AAA a hrozně mě pobavilo, jak měli toho nešťastníka na drátě vyladěnýho, fakt vysoká škola telemarketingu...ta profesionalita a logika postupu mě skoro v pátek odpoledne donutila sednout do auta a ject někam do praglu zkouknout nějakej vrak...akorát to nebyl původní cíl, tak měl týpek smůlu...ale respect!
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Tak jsem měl dnes v počtě písmo, že přes prázdniny se v Brně nedostanem už úplně nikam. Jakože už zavřeli Tkalcovskou a Cejl pro auta už jsme si zvykli, ale od července už nám vytrhaj i koleje! Nejenom, že autem to nende, ale nepude to ani šalinou. V těch vedrech se budu muset trmácet až na Radlas. Navíc přestanou autobusy dojíždět k flintůvce a budou mi prej jezdit skoro tuná pod okny po Pastrnkové. By mě zajímalo, kterej fiškus to vymyslel, protože autobus tudy nemá šanci projet. Ledaže by mu rozšířili silnic a to provedou asi tak, že dočasně vyřadí asi tak 30 míst k parkování. Takže nejenom, že se nebude dát nikam dojet autem, nebude je kde ani nechat. Takže asi na léto auto prodám a na na jaře už nezaseju.
Vyhněte se Brnu obloukem, od léta tady bude hůř jak v prd... . Od severu k jihu přes město neprojedete, velkej okruh bude uzavřenej na vícero místech. K tomu už opět vyhrožujou, že malej okruh u Zvonařky neotevřou ani v té druhé půlce roku, takže možná až za rok. Jediná trasa do Židenic a Husovic mne napadá přes Milady Horákové, která bývala ucpaná běžně, ted co je zavřenej Cejl už maximálně, navíc se tam vlastně nedá ani dostat přes malej městskej okruh, na jehož furt rozkopání už jsme si zvykli a vlastně ani nikde neuvádí, že by se to mělo někdy dodělat a otevřít. Jo a jedna momentka z Úvozu před křižovatkou s Údolní, kde je vyznačena objíždka s místním názvem.
Přílohy
IMG_20190313_180550.jpg
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od croctoy »

Vždyť vám tam zřídili tu speciální skupinu na uzavírky, ne? :) https://www.brno.cz/brno-aktualne/co-se ... -uzavirek/
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

To se vědělo už půl roku, akorát to nikdo nechtěl dělat. :-) Na tom je bohužel vidět jak partyzánsky to Vokřál a ta zlodějská partie okolo vedla.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1883
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od jkotek »

Žeby pražská zpovykanost prosákla až do Brna?
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

vítejte v Brneli :-DDD
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
RomanaMala
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 577
Registrován: pát črc 17, 2015 9:49 pm
Jméno a příjmení: Romana Malá
Bydliště: Sýkořice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od RomanaMala »

Kladno na tom bude za chvíli podobně, podle plánovaných uzavirek si asi budeme pořizovat vrtulníky. :-D
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2231
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Levap »

Mira píše:Tak jsem měl dnes v počtě písmo, že přes prázdniny se v Brně nedostanem už úplně nikam. Jakože už zavřeli Tkalcovskou a Cejl pro auta už jsme si zvykli, ale od července už nám vytrhaj i koleje! Nejenom, že autem to nende, ale nepude to ani šalinou. V těch vedrech se budu muset trmácet až na Radlas. Navíc přestanou autobusy dojíždět k flintůvce a budou mi prej jezdit skoro tuná pod okny po Pastrnkové. By mě zajímalo, kterej fiškus to vymyslel, protože autobus tudy nemá šanci projet. Ledaže by mu rozšířili silnic a to provedou asi tak, že dočasně vyřadí …
... a než to opraví ta k si na to místní zvyknou a už se to neotevře nikdy :-) protože to prostě přestane lidem vadit
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“