Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

dnes ráno.. ne že by mi to zvedlo mandle ale taková to byla sonda do duše řidiče..
pustím před sebe červenou Rezu HTB jel v odbočovacím pruhu doprava a chtěl do mého, který vedl rovně, nemám s tím problém
pak ovšem bylo zajímavé pozorovat stojíc v koloně za ním jak nepustil červenou feldu od Kauflandu z vedlejší, potom honem přes přechod aby náhodou chodci nezpomalili jeho let
btw ulice bubeníčkova v Brně má cca kilometr až dva a ráno stojí úplně celá, takže se tam dá nachvátat leda tak velký hovno

Heduš jen suše poznamenala ze Subaru si kupují aj kokoti :-D
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1052
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Majer »

Jj obraz každodenního života na cestě....
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21935
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Třeba tě nechtěl brzdit, když jsi ho pustil. Já taky nemám rád, když někoho pustím a první, co udělá, že pustí někoho dalšího na příští křižovatce a mezitím zastaví 5x na přechodu. :-D
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

mě na mysl vytanul film Pošli to dál... no tady to nezafungovalo :-D
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Já byl dnes pobavenej, ale jedný kjávě blbý ze mne doufám praskla žilka. Nalepila se mi na zadek nahoře na Bělohorský, kde jsem si dovolil přibrzdit před přechodem, tu paní s kočárkem sem nechtěl přejet, kdo by to auto měl potom mejt, že. A pak jsem celou cestu dolů z kopce jel tvrdošijně pade. Dole na křižovatce jsem se asi na zelenou rozjížděl moc pomalu (rychle je celkem dost zbytečný, když po 150 metrech je na silnici velbloud a po dalších 50 etě jeden a stejně tam většinu lepičů ztratim, protože na rozdíl od nich je asi přelétávám). No a protože je to jednosměrka a vpravo a vlevo je parkování a byl jsem doma, tak na úrovni parkovacího místa vlevo skoro zastavím a s levým blinkrem popojedu, abych tam zacouval. Ze zkušenosti předpokládám, že i debžovi to trkne a zastaví. Jak moc jsem se mýlil - baba ne a nee a šup, popojela za mnou. Tak jsem přesto zařadil zpátečku a troubení na louky. Cuknu dozadu o 40 cm a troubení už na lesy a háje. Za paní nikdo, tak cuknu o další kousek, aby kousek cukla taky. Ne a ne, jen zběsilá gestikulace, který jsem neporozuměl, proto jsem dal 4 blinkry a provokativně vystoupim, protáhnu se, pokrčím rameny směrem k jedový babě a navíc dlouze zívnu a zas pomalu rozvážně sedám do auta. Zařadím zpátečku, ona ó 3x sláva cukne zpět asi o pětník co mi chyběl, abych ji neojel zadním nárazníkem, bleskově napoprvé profesionálně parknu s koly na dlaň u obrubníku a tentokrát snad se slavnostním troubením baba mizí v oblaku smradlavýho kouře. Prostě klasická čarodějnice s volítaným golfem prastaré pragenerace místo ekologickýho koštěte. Samozřejmě jsem obdržel ještě několik snad i podtržených jedniček. Kupodivu se mi dostalo i dvou palců hore od okolo jdoucích. Jen hořce lituji, že to asi nikdo nenamotal na nějaký záznamový zařízení, směle bych konkuroval na kliďase týdne. Ode dneška všechno řeším takto. Fakt jsem se pobavil. :-D
Mimochodem tohle vyplodit mi zabralo asi 30x více času než celá příhoda, takže asi příště nikoho byť o čtvrt minutky nezdržím, nezaparkuju, jako debil to celý raději objedu (asi kilák) a nebudu si tu otloukávat svoji klávesnici. >:-f
Néééé, kecám, budu tam stát aspoň 2-3 minutky. :-DDD
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

Ses buch ;)
Uz mas potuneno?

Odesláno z debila
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Prd. Hned bych se pochlubil. Končí motosezóna a je přezouvací nadšení = plný ruce hokny. Hračičkování je stranou.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od SCOOTER »

Miras jsem se pobavil. ..si kolík! .
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Teď mne neskutečně nadzvedli Černé vovce na ČT. To, že se reportáže týkají nedostatečně IQ vybavenými zákazníky co někomu sedli na lep beru. Poučení pro ostatní pitomce. Ale že natočí reportáž o brblajícím důchodci z Havl. Brodu co dostal od měšťáků řetízek na dveře nechápu. Pochopil bych, kdy by mu ho za těžký háky namontoval nějakej borec co by za něj chtěl balík. Ale on ho dostal úplně zadarmo v rámci akce měšťáků. Prej není bezpečnej, protože když se fest vrazí do dveří, praskne. No bodejť. Když fest vrazím do panelákovejch dveří, vyrazím je i zamčený včetně řetízku, natož pouze řetízek samotný. Samozřejmě s tim ihned vrtali do toho, co to vlastně město stálo. 75 Kč kus!!! Reportér nelenil a řetízek v Brodě koupil ouha za pouhých 55 Kč. Proč je město koupilo za tak draho?!!! No protože ty řetízky k těm duchnám někdo dovezl a opět zadarmiko namontoval. To už kurva nemají do čeho kopat, než že za dobrotu na žebrotu? Prostě to jasně vypovídá o mentalitě některých důchodců. Dostanete něco zadarmo a vy to zkritizujete, protože prý důchodci se furt podvádí. Jak? Dědek si o řetízek sám řekl, že ho chce a dostal ho včetně dopravy a montáže. ZADARMO. Tak na co si stěžuje? Pokud se mu to zdá zadarmo drahý, tak ať si objedná ocelovej svařovanej řetízek s dovozem a s montáží za 750 kaček, pak to pochopim. Tohle platim z poplatků? Kde je kruci doba kdy se říkávalo "darovanému koni na zuby nehleď". Teď měšťáky z Havbrodu tahaj po televizi, protože někomu něco dali zadarmo. Ještě se divim, že třeba toho prodejce řetízků nezmlátili, že si dovoluje na náměstí za 55 Kč prodávat shit, kterej pak ještě město montuje dědkům zadarmo.
To je doba ....
Navíc beztak ještě volil komunisti, blbec.
Nicméně největší kreténi jsou v ČT. Kokoti.

A douška - až někdy pojedu do Brodu a dostanu od místních měšťáků flastr, protože jsem se na ně třeba blbě podíval, nebudu se zlobit. Oni ty prachy potřebujou, dyk je přece rozdávaj důchodcům.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od SCOOTER »

Míro klid ... otevři si okno a nadechni se čerstvého vzduchu nebo by ti mohla prasknout cévka...
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

SCOOTER píše:Míro klid ... otevři si okno a nadechni se čerstvého vzduchu nebo by ti mohla prasknout cévka...
Jasně, klídek. Dyk já se bavim. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1052
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Majer »

Osobně se na tyhle pořady naČT 24 lži dnes a podobně nedívám a je klid
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

Jo, některý lidi jsou prudce inteligentní:-)
To mi připomíná, když jsem si přivezl z D Focuse, kterej byl ukradenej. Koupil jsem ho od pojišťovny, která ho dostala poté, co ho našli, ale pojistku již vyplatili. Prodal jsem ho potom pánovi, vše mu řekl, že auto bylo ukradené, ale situace je taková a maková...
Blbec nelenil a cca po půl roce šel nahlásit, že vlastní kradený auto v D. Poté se stalo to, že mu to samozřejmě zabavili a rok si policie dopisovala s německou policií a pojišťovnou, než se ujasnilo, že já to koupil po vyřešení případu a tudíž auto bylo úplně v cajku.
Některý ludi jsou prostě tupouni..
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Majer píše:Osobně se na tyhle pořady naČT 24 lži dnes a podobně nedívám a je klid
U toho se můžou nasírat jenom důchodci, páč to dávají v době, kdy se normálně ještě maká, nebo skáče kolem dětí a není čas čumět na kraviny... :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1676
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

tak už se nám to blíží, smyčka se utahuje...modré čáry se množí, k ním přiskakují značky jako zákaz vjezdu, jednosměrka, zákazy restrikce, hovna...
a už nám taky dorazili požadavky na výpalné za to, že jsme tak drzá firma že si dovolujeme vlastnit nějaká vozidla...no nic, home office mě vyjde levnějš...

mě by fakt zajímalo, koho si radnice českejch budějc najala na zpracování rezidentního parkování, to je fakt ultimát...nebudou žádný kartičky, nic...ulice prostě bude korzovat buzerant, co bude online scanovat spz parkujících aut...wow...

no a ceny výpalného fakt lidovka...první pekáč 4k, každej další x4...by mi zajímalo, esli to ty nemovitosti tady zdraží nebo srazí :-)

mno za pár let už budem asi všichni chodit akorát pěšo a bude klid...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“