Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tiger
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1206
Registrován: úte črc 16, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Tomáš V
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tiger »

JRJ píše:Z jiného soudku:
Ty nemáš rád cibuli ? :-)
Subaru XV 1.6 84kW CVT MY20 Comfort
Subaru Forester SG 2.0 92kW MT MY05 ADV Comfort
ex Subaru Forester SF 2.0 92kW MT MY99 ADV
Honda SH150i 2022
Triumph Tiger 955i MY01
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Tomáš1002 píše:JRJ: Kdybych já byl docentem na Univezitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích , tak se za to stydím a nezveřejňuji to.
A to jako proč?
Vždyť to hned v následující větě vysvětluji: Slušnej pražskej doktor je natolik vytíženej, že nemá pořádně čas učit ani v Praze, natož pak v Košicích. Co teda ten jeho titul znamená? Že tu zase něco smrdí! Jednou z podmínek k získání docentury je mít odučeno. Jak může pražák učit v Košicích? Nebo mu tato podmínka byla odpoštěna? Proč?
Tomáš1002 píše: Nevím, z jakých lepších škol máš tituly Ty a co Tě opravňuje takhle nehorázně shodit všechny, kdo na té škole učí nebo jí absolvovali.
Mám tituly z University Karlovy v Praze, ale to je naprosto nepodstatné. I kdybych měl jen tři třídy obecný školy a prodával v párky ve stánku, když mi Šmuclerovy tituly přidou podezřelé, tak tím ho nikterak neshazuji natož pak členy a absolveny UJPS.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

Šmucler se habilitoval v Praze.
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

No tak to má RŠ jedno malé bezvýznamé plus, no. Mea culpa. Nicméně jsem se podíval na jeho "zaměstnání" a nevycházím z úžasu. Je současně majitelem kliniky Asklepion, docentem na 1.LF UK, lékařem ve VFN UK v Praze (Kateřinská), docentem na Lékařské fakultě ÚPJŠ v Košicích, přednášejícím na New York University v Praze, ... (a bůhví co jsem ještě nenašel). Dále nastávající prezident České stomatologické společnosti a člen řady dalších českých i mezinárodních odborných společností. Dá se toto vše poctivě stihnout? Odvolávám co jsem o RŠ napsal. *_*=*_* RŠ je evidentně všudypřítomný, RŠ je tedy bůh. :-()()-:
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

Anebo je, zkurvenec, prostě jen schopnější, chytřejší a pracovitější, než my ostatní.
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Tomáš1002 píše:Anebo je, zkurvenec, prostě jen schopnější, chytřejší a pracovitější, než my ostatní.
Vždyť to JRJ napsal. Je to bůh. Logicky to tedy nemůže být zkurvenec.... mýlil jsem se. Boha jsem si představoval docela jinak... Jak asi vypadá Mohamed ? :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4927
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

JRJ píše:No tak to má RŠ jedno malé bezvýznamé plus, no. Mea culpa. Nicméně jsem se podíval na jeho "zaměstnání" a nevycházím z úžasu. Je současně majitelem kliniky Asklepion, docentem na 1.LF UK, lékařem ve VFN UK v Praze (Kateřinská), docentem na Lékařské fakultě ÚPJŠ v Košicích, přednášejícím na New York University v Praze, ... (a bůhví co jsem ještě nenašel). Dále nastávající prezident České stomatologické společnosti a člen řady dalších českých i mezinárodních odborných společností. Dá se toto vše poctivě stihnout? Odvolávám co jsem o RŠ napsal. RŠ je evidentně všudypřítomný, RŠ je tedy bůh.
Tym chces povedat, ze po celom svete to zvlada nejakymi podvodmi ? Lebo nic ine z tohoto prispevku nevyplyva.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3007
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

makovica: V nižších levelech si jdou tihle týpci po krku, ale od určité úrovně si jdou naiopak na ruku. Stačí že má někdo konexe a prachy a zvládnout se dá vše. Většinou se pak prezentuje cizí píle a úsilí jako své vlastní úspěchy.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cerv »

Tak jak se tady resi Smucler,myslím že i Andrej by mu zavidel, kolik pozornosti se mu zde dostalo! :) :) :)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Možná kdybych Bureše nějak expresivně pojmenoval, odklonila by se pozornost k němu. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cerv »

Chudak Andrej...:)
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

yeti píše:makovica: V nižších levelech si jdou tihle týpci po krku, ale od určité úrovně si jdou naiopak na ruku. Stačí že má někdo konexe a prachy a zvládnout se dá vše. Většinou se pak prezentuje cizí píle a úsilí jako své vlastní úspěchy.
Takže možnost, že by někdo něčeho dosáhl jinak, než podvodem, nepřipouštíme vůbec, nebo aspoň trochu jo?

Yeti, připomínáš mi jeden vtip (který jsem možná četl i tady) o tom, jak myška zjistí, že potřebuje lopatičku a svou ztratila. Ví, že jediný, kdo jí může lopatičku půjčit, je krtek a tak se za ním vydá. Cestou si říká, že krtek je starej bručoun, že jí určitě lopatičku nebude chtít půjčit, bude se jí vyptávat na co jí potřebuje, vyčítat jí, že tu svou ztratila a že jí tedy určitě vyhodí. Dojde až ke krtičině a povídá: "Krtku, nepůjčil bys mi lopatičku?" A krtek na to: "Jasně, myško, tady jí máš." A myška na to: "Tak já ti teda něco řeknu, hajzle, strč si tu svojí lopatičku do prdele!!".

Mimochodem, dneska jeden časopis, který tady nebudu jmenovat (při jeho četbě vždy musím zatáhnout rolety, protože sluníčkářsky oslňuje sousedy přes ulici a je financován tajnými skupinami židobolševických multikulturalistických levičáckých sdružení) uveřejnil článek s názvem "Všechno je špatně", pojednávající o strachu, skepsi a nihilismu. Jedna z pasáží říká, že "Záleží na každém účastníkovi, co si ze situace kolem sebe vezme a jak je použije pro své vlastní žití. Pokud si tuhle základní pravdu stoik uvědomí, otevírá se před ním skutečná vnitřní svoboda i cesta k vyrovnanosti a klidu. Ta přitom nespočívá v tom, že bychom mohli svět volně proměňovat podle vlastních představ a vytyčených plánů, ale v tom, že jen na nás samých záleží, jak na věci, které se nám přihodí, budeme reagovat."

Takže jednoho šmuclera lze vnímat jako zajímavou, třebaže možná nedokonalou či dokonce rozporuplnou osobnost, nebo prostě jako hajzla. Což neříká nic o šmuclerech, ale mnoho o nás samotných.
Subaru Forester 2,5XT 2011
goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od goha »

Co se mi všechno v poslední době se*e :-(

- říjen 2016 ... myčka Siemens po 16 letech ... měla už tedy nárok
- listopad 2016 ... TV Philips LCD po 3,5 letech ... neměla nárok :-(
- 28.12.2016 ... šlehající plameny z elektroměru ... naštěstí přijeli a vyměnili po cca 3 hod..
- dnes mikrovlnka Whirlpool po cca 15 letech ... taky měla nárok, ale odpálila zároveň troubu AEG cca 4 roky, což nase*e [FUCK PC] >:-&

Doufejme, že už to bude všechno.
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od SCOOTER »

Goha to je pech...nezbývá než popřát hodně štěstí v řešení situace.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od goha »

Myčka a TV už fachčí nové, troubu zkusím nechat opravit a mikrovlnku budu objednávat :-(
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“