Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20651
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

:-D tak nic
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3420
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Takže poslední dva měsíce života
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3420
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14880
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Dík, no přemýšlel jsem spíš o Impreze :-) když už Fiat, tak třeba Doblo, ať se tam vejde pár pytlů malty :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3420
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Do Dobla se Ti vejde paleta, ale i to Stilo má kufr velký
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14880
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Stilo měl soused, zrovna chválu na něj nepěl, furt tomu něco bylo, už to hodil ze skály. Tak nevím :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
ok1mpx
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1346
Registrován: ned bře 06, 2016 2:49 pm
Jméno a příjmení: Zbyněk Trojan
Bydliště: okres Česká Lípa

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ok1mpx »

Tak kdyžtak můžu nabídnout vrata z dvojkovýho lega :-DDD
Zbyněk
Forester SG5LK, 2.0 MT*2005,, daily car XV, 2.0D MT*2013, taťkovo daily car
Forester SF5LJ, 2.0 MT*1999, 4 kousky v různém stádiu rozpracovanosti
Outback 4S4BR, 3.6 AT*2010, Outback 4S3BG, 2.5 MT*1996, synkovy, Legacy BG7LJ, 2.2 MT*1996, K.O.na srazu v Bělé
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14880
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Ty jo, Zbyňku, to asi nenapasuju :-D Ale dík :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3420
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Tak třeba manželka má Stilo 1,4 HB 6q, tempomat atd. a je spokojená. Má to na dojíždění do práce, 13km tam a 13 zpět, spotřeba 7,2. V zimě to naskočí hned, topí to hned. Absolutně nenáročné auto. Jen teď asi půjde pryč, protože můžu koupit za hubičku z rodiny Ceeda 1,6 CRDi HB r.v.07, který je jízdně taky fajn s legrační spotřebou. Toho můžu potom využívat i na rychlé lítání po republice a okolí. Má sice 247 tis. najeto, ale jednou řidičkou - tetou. No, uvidíme
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10660
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Štěpáne a nechceš naše Mondeo? Sice je to liftback, ale když vyhodíš plato a sklopíš sedačky, něco se tam vejde :-D
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14880
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Vláďo, nevylučuju nic, když se objeví neodolatelná nabídka :-) hoď podrobnosti do SZ...
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

petr píše:https://www.seznamzpravy.cz/clanek/obri ... .seznam.cz
chtěl jsem to původně okomentovat a trochu se rozepsat , ale seru na to , paráda , když člověk vidí jak ti odborníci u nás fungují, CHKO, LČR, DUHA, no však co , hodíme to na revírníka , nějaký viník musí být potrestán , je mi z toho špatně , ze všeho co se v lesnictví děje v posledních letech , uvažuju jestli bych neměl změnit obor , stydím se za to že patřím do tohoto oboru a asi bych měl odejít dřív než mi jednou rupnou nervy a někomu něco udělám
celé …
Četl jsem to dnes ráno, protože mě tyhlety zprávy, stavy věcí hodně zajímají.
Petře taky se ti vůbec nedivím. Jen když vidím to hospodaření okolo, to sraní na věc zpočátku kalamity kůrovce, stav lesa po těžbě-cesty po těžkých strojích, odvádějící vodu, pokácené komplet celé holiny, včetně listnáčů ve smíšeném lese atd atd tak tohle není zdaleka jen problém lesů ČR . Bohužel ne.
Že tam dělají gastarbajtři-ukrajinci, rumuni to platí všude v lesích, tu na valašsku teda úplně všude, taky hlavně napříč českem v jiných oborech, no tak to by mě nevadilo, důležité je kdo má nad nimi dozor, čili zaměstnavatel, oni udělají co se jim řekne, ne že ne. A hlavně tuhle dřinu už nechce pomalu ale jistě nikdo dělat, tu teda je to zatím takový mix valachů-šek a gastarbaitrů. Nejde vůbec o to, že by byla tahle prácce špatně placená, to není, naopak dají se vydělat pěkné peníze, hodně pěkné, mluvil jsem o tom loni s jedním revírníkem, mimochodem skvělý klučina, ten tím lesem doslova žije. Ty pěkné peníze dostanou i ti ukrajinci, ne že ne. Jen holt dělají, makají, hodiny točí víc, taky si musí vydělat na zimu apod, kdy se tolik většinou nedělá, ale to ty všechno znáš a víš moc dobře sám.
Já se samozřejmě Lesů ČR vůbec nezastávám, jen nejsou jediní, i když jo mají v rukou obrovské majetky nás všech, státu našeho. Ten můj kámoš-revírník mě říkal taky už loni, no ono to bylo vlastně předloni, že totálně nejhorší jsou Lesy ČR, jen chtěl něco víc říct, pak jen znechuceně kroutil hlavou a zanechali jsme raději debaty.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5168
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od petr »

jo no je to na dlouhé povídání , nebo vlastně ani raději né, ani se mi nechce už na ten bordel myslel a mluvit o tom , jen dodám něco k těm ukrajincům , oni mi nevadí , mi vadí že je toto podporováno, oni makají a z toho co vydělají si jejich šefové 2/3 nechají , zároveň po nich chceme kvalitu což nejde dohromady, ve fabrice možná tam je jde uhlídat , v lese né , při tom počtu a velikosti revírů nemyslitelné , nějaky vztah k lesu to už vůbec né vždyť to ani není jejich zem , tímto končím k tomuto tématu , nedělá mi to fakt dobře
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Tu si prý ty peníze opravdu Ukrajinci dovezou domů, asi jak kde. Jinak rozumím, končíme tuhle debatu, jako se neúčastním jiných, i zde, bo to nejde, taky na to nemůžu myslet a dělá mě to nedobře na duši :-/
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
kwt2000
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1315
Registrován: pát led 07, 2011 5:51 pm
Jméno a příjmení: Petr Jelínek
Bydliště: Rudolec u Sokolova

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od kwt2000 »

Tak jsem si chtěl udělat emise a technickou bez známostí, no že jsem se na to nevysral........Objednávám se týden dopředu. Na emise radši zajedu, protože to je veterán. Říkám tomu technikovi, potřebuji udělat emise....hmmm, kdy jdete na STK.....příští pátek.....tak přijeďte příští pátek ráno.......radši bych ve čtvrtek odpoledne, je to Pontiac, ročník 86......hmmm, přijeďte ve čtvrtek v 15*00......je to veterán, potřebujete vidět techničák nebo něco......ne, přijeďte ve čtvrtek.

Přijedu ve čtvrtek v 15*00, po deseti minutách jdu na řadu. Dobrý den, jsem objednanej......jo, čím jste to přijel :-/ ......objednával jsem Pontiaca, přijel jsem Pontiacem.....no ale na to já nemám data....no a, vždyť jsem se vás minulý týden ptal.....no to já vám dneska neudělám, i když si o ně napíšu do Prahy (mohl napsat už před týdnem) tak mi je dneska nepošlou.....no a? já je potřebuji, zítra jdu na technickou.....ale já je nemám podle čeho změřit a odejde na cígo.....tak co s tím budete dělat? já mám zítra technickou......no to už se klepal jak drahej pes, tak jsem radši odjel. Druhý den jedu na jinou stanici, na šestou abych to stihnul. Jsem třetí na řadě. Na vyzvání vjedu dovnitř, technik to nafotí, strčí sondu do výfuku a jéje, zjistí že nemá data......tak jsem mu ukázal protokol z minulé kontroly a ejhle, data má někde bokem. Emisema to prošlo, hurá na STK.

Dám papíry do okýnka a odjedu ke vjezdu. Po chvilce vyleze technik. Já se jdu na to vaše auto podívat, ono je pěkný, ale já vám tu technickou udělat nemůžu......proč? před dvěma lety jsem taky prošel.....jo pane, já byl včera na školení v Praze a voni chtěj všechny tyhle ameriky dostat ze silnic......proč?......protože to maj lidi různě upravený, nehomologovaný světla, úpravy atd.....ale já to mám vcajku, to auto je v původním stavu, v techničáku je napsáno že je to historické vozidlo >:-@ tak o co jde......no jo, ale máte vzadu červený světla......ano, ale blikají oranžově......hmm, ale nemáte na nich "éčka"....nemám, nemám je ani na zrcátkách, auto bylo v čr přihlášené před rokem 2001 a v té době to být nemuselo......no jo, ale to musíte mít napsané ve velkém techničáku......ano, pokud bych to registroval po roce 2001 tak ano, ale takhle ne......no já nevím, já si nechci dělat problémy, já se jdu potradit se šéfem.........přišel asi po dvaceti minutách. Protože covid, tak si vzal klíčky, auto zkontroloval a na druhém konci haly mi ho dal, že vše v pořádku......

Dohromady asi tříhodinovej voser. I když mám to auto v cajku po technický stránce, papíry v cajku, protokoly z minulých kontrol, stejně to není zárukou že mě nebudou buzerovat. ,,|,, (>_<) ,,|,,

A ke vší smůle venku furt chčije, takže mám technickou, ale stejně stojím v garáži >:-&
OUTBACK Touring 2023
FORESTER ACTIVE 2,0i 2018
MB W124 300CE

PONTIAC FIREBIRD - minulost ::-(((
OUTBACK 2,5i SPORT 2015 - minulost
OUTBACK 2,5i Comfort 2010 - minulost
"nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný"
"seru na sociální sítě, mám rád skutečné přátele"
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“