Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20617
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Mnov -když myslíš. Ale než budeš delat chytrého, tak se ještě jednou podívej. Na kruháči jsem byl před ní a měl jsem stejně přednost a ona nejdřív přibrzdila a pak měla určitě zařazenou špatnou rychlost, protože vůbec nejela. Řekl bych že pokud bych ji to pustil do boku, tak by byla na 100% viník ona. Za mnou nic nejelo. To troubení samozřejmě nutný nebylo, ale nevím jak jsem ji měl jinak říct že se to takhle nedělá a mohl by ji příště někdo nabourat. Jo, vůbec jsem nevěděl že to je ženská , to až pak když mě vytlačovala na nájezdu na 4 proudovku a zběsile u toho fakovala.
Nijak mě to nerozladilo,ani si nepřipadám ukřivděnej, jenom mě rozesmálo to jeji fakování :-D .
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21959
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

Jo, to mě taky. :-D Chce to víc dobrý nálady na silnice. Mě tuhle minulý týden jeden frajer vybrzdil, tak jsem se mu tak vysmál, až to neunesl a vybrzdil mě znova. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20617
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

:-DDD
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7830
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mnov »

Já nedělám "chytrého". Jen mi to troubení přišlo zbytečné. To kdo byl na kruháči dřív, je celkem jedno. Takto se k sobě chováme na silnicích a tuto situaci jsi vyprovokoval Ty.
Je jasné, že ten kruháč je naprosto špatně řešený, protože z Tvého směru se projíždí skoro rovně.
Po tom troubení, jak se lekla, měla šlápnout na brzdy. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20617
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

To klidně mohla, já už jsem skoro stál. A abych musel na kruháči skoro zastavit, protože mi tam vjede auto co mi má dát přednost mi normální nepřijde i když to je běžný, stejně jako dávání přednosti z prava, ale jak už jsem psal níž.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yohn »

Stojim za Jirkou. Holka udelala chybu a bylo namiste aspon omluvne gesto, rozhodne ne fakac.
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22730
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Mně už takhle něco vytroubilo taky. Špatně zařazeno jsem neměl (automat), nebrzdil jsem, ale najel jsem do úplně prázdnýho kruháče ve městě normální rychlostí (potřeboval jsem ho objet) a zleva se přiřítilo brutální rychlostí něco, co mi zabrzdilo za prdelí a začalo troubit. Ale fakáče jsem neukazoval. Toho si nechávám na kretény, co mě nechtěj pustit do zipu nebo mě nechtějí nechat sjet, když se oni serou odstavným pruhem :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10652
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Tak to jsem zvědavej, co řeknete mně. :-)
Najížděl jsem ve 40 km/h a dále zpomaloval, kdyby se podívala pořádně, viděla mě - když jsem viděl já ji. Vím, že kdybych netroubil, ani si mě nevšimla a projel jsem za ní bez ztráty kytičky. Nasranej jsem byl spíš sám na sebe, do takový situace se vůbec nesmím na moto dostat :-)
Nicméně paní po tom, co se někam uklidila přišla, omlouvala se že mi jí skoro bylo líto, a to už jsem se smál, nic se nestalo. Vyřešeno blokovou odměnou 500,- na místě jako příspěvek na novou páčku, která mi byla ohnuta.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2RNi7a2ArNM[/youtube]

PS: je to asi rok starý...
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od romull »

Tak na moto se musí dávat velký pozor na to co dělají ostatní, s brzdama i při uhýbacích manévrech je to tam všelijaký a člověk okolo sebe nemá tu ochranou klec karoserie. Paní nejspíš myslela že to stihne, šlápla na plyn místo na brzdy a přivřela oči, nicméně jsi měl obrovský štěstí, že to takhle dopadlo. Kdyby za tebou jel nějaký blázen s telefonem u ucha a nedávající bacha na cestu, tak tě ještě přejel .....
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10652
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

To já už předtím i po tom předvídal a předvídám i za ostatní. Zatroubil jsem ne abych ji školil, ale abych na sebe upozornil, mylně jsem předpokládal, že třeba zrychlí, uvědomí si kde je a co bude lepší udělat, ... no chyba. Od té doby troubím už jen opravdu buď pro odvrácení nebezpečí, nebo naopak preventivně - upozorňuji na sebe než se do nějaké situace vůbec dostanu. Paní jsem viděl, ona se víceméně ohlídla doleva jestli na tom kruháči už nikdo není. Ono na původním, nezmenšeném a nezamazaném videu to vidět je, a viděl jsem to i živě. Mrkla ještě před kruháčem na něj, jestli někdo jede, nevšimla si, že jsem já ještě daleko. A pak pomalu jela pořád dál, já už dávno na kruháči, to se nepodívala. A když jsem na sebe upozornil, tak se podívala vlevo, v jejím výrazu se objevilo zděšení a pak začala zmatkovat a zadupla to. Z fáze, kdy jsem byl připraven jet před ní, vjela tam a musel jsem jet za ní, už jsem mylně předpokládal, že se za ní vejdu. Jak zastavila, plány překazila a musel jsem brzdit víc - objet už ji nešlo, skončil bych v trávě. Podjelo mi přední a už jsem moto jen neudržel a lehnul si.
Za mnou naštěstí nikdo nebyl, ono je celkem jednoduchý si ten prostor vytvořit :-D
Ale fakt jsem byl víc naštvanej na sebe než na ní. Ve chvíli, kdy od zaparkovaného auta přišla za mnou už jsem to bral v pohodě a ona pořád ještě v šoku, co to udělala, a že začala po dlouhý době řídit a hned tohle a milionkrát se omlouvala... :-) A mě to aspoň naučilo, že když už se mi něco takovýho stane, tak z toho musím odjet a nebezpečí ujet, protože lidi zmatkujou a dělaj to jen horší :-)
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10652
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Taky mi nedávno nadzvedlo mandle, jak tady v Plzni máme blbě synchronizovaný semafory :-D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=66wEYRYKZhI[/youtube]
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49180
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Ty jo včera jsem jel po Rokycanský dolů a u Pietasu jsem se rozjížděl na zelenou a z Dlouhý mi tam suverénně vjíždělo nákladní auto Vodáren. Já ho podezříval, že dojížděl na oranžovou. Ale jestli je to tam taky takhle rozštelovaný, tak jsem mu možná křivdil. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3420
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

podvlada- Ahoj, myslím si, že kdyby jsi nezatroubil, tak by paní jela z vesela svým tempíčkem, nedupla ulekaně na brzdu a ty bys to ubrzdil. Aspoň tak to z toho videa vyznívá. Naštěstí se to stalo v malé rychlosti a Tobě se nic nestalo
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10652
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Mari, máš naprostou pravdu. Doplním - kdybych nezatroubil, paní by pokračovala a já nemusel ani brzdit, projel bych těsně za ní. Zase ne tedy způsobem, že by to bylo bezpečný a mohl bych to tak předpokládat. Ale vyšlo by to, těsně, nebezpečně, ale vyšlo...
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3420
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Je dobře, že jsi to video ukázal. Může to být poučení pro ostatní včetně mne. Vlastně já můžu troubit až teď po dvou letech od koupě XTéčka. Dalo by se říci, že jsem zapomněl, že auto má klakson. Když jsem nad tím přemýšlel, tak bych ho snad jenom potřeboval při při couvání auta přede mnou, abych na sebe upozornil. Když nemáš klakson, tak můžeš jenom čumět jak puk, že do Tebe někdo couvá
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“