Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

Bohuzial, u nas uz je roz-zonovane prakticky cele mesto, caka sa uz len na zvysok, aby to bolo 100%.
Tato forma meststkej dane je velmi popularna, lebo navratnost inv.je velmi rychla a zisk nasledne bezpracny.
Najvacsi hnus je, ako manipulativne a agresivne sa to cele od zaciatku presadzuje. Naviac prakticky kazda nasledna zmena pravidiel (a to ich uz nebolo malo), je pritvrdzujuca pravidla a namierena proti motoristom.
Radsej sa uz ani nezamyslam nad tym, ze mesto by malo sluzit ludom a nie naopak. Hajzli.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2215
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od martinant »

Presne muj nazor. Oba dva. Hrabat hrabat a jeste vic hrabat! Obcan s tim stejne nic nezmuze. A po pristich volbach na obcana vymyslime zas neco novyho. Trochu si zanadava a nakonec to nejak prekousne. >:-f Tak jako vzdycky.
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10657
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

A ještě řeknou, že to dělaj pro místní, aby bylo kde zaparkovat, že to je pro vás, pro občany města. Co tak o zónách slýchávám, nezažil jsem ještě žádného spokojeného občana, který by se následně radoval, že má kde parkovat...
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2215
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od martinant »

Clovek tam dlouhodobe pujcenym autem nezaparkuje kdyz ma bydliste z jakyhokoliv duvodu v jiny casti Prahy nez kde dlouhodobe bydli a parkuje tak taky bez sance... Ale mesto je vychechtany (chybi tu nejakej smajlik na prachy) A jestli to tu neco sleduje(nemyslim zdejsi) tak ma clovek problem za spatnej nazor!?
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22744
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Někde už to přehnali tak, že to snad ani není o výběru peněz, jako o vyhnání aut odevšuď... Třeba taková Praha 7. Dřív když jsem tam jezdil do Mammuta, tak se dalo parkovat v té ulici za nádražím. Ta zóna platila do šesti, takže když jsem tam dorazil, tak jsem si doplatil to parkovné za cca hodinu a pak jsem tam mohl přes večer stát. Pak předělali systém zón, takže 40Kč na hodinu a zóna neplatí akorát od 06:00 do 08:00. Takže na to seru a snažím se tam nejezdit vůbec. Parkovné by stálo víc, než navštěvovaná aktivita. A asi nebudu jediný, kdykoliv jsem tam nějak musel, tak zrovna tahle ulice byla úplně vymetená a nebylo tam jediné auto. Takhle se pomáhá místním podnikatelům. A občanům zajisté taky, v okolí není jediný bytový barák, takže ta zóna tam vážně dává smysl :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
mirekst
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 788
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:02 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mirekst »

podvlada píše:A ještě řeknou, že to dělaj pro místní, aby bylo kde zaparkovat, že to je pro vás, pro občany města. Co tak o zónách slýchávám, nezažil jsem ještě žádného spokojeného občana, který by se následně radoval, že má kde parkovat...
Taky nemá - minimálně v (tuším) Praze 6 přiznali, že je vydáno víc parkovacích karet než je parkovacích míst. A do modrých zón se pravidelně a velice trefně naváží Svět motorů - třeba v aktuálním čísle 49/2019.

Ty verdikty soudů ohledně modrých zón nechápu - ale v oblasti práva je logika a pravda něco jiného než co chápeme my ostatní, to jsem si všimnul už dávno.
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od newli »

Jo to byste se divili. Tech lidi, co si ty zony chvali, jsem potkal nekolik. Naposledy vcera na uradu mestske casti, kde jsem se po druhe zucastnil jednani dopravni komise. Zaroven musim priznat, ze jsem se taky trochu posunul v tom, ze nechat celou prahu volnou pro vsechny mozna neni to spravne reseni. Reseni je nejspis kombinace zon (jinak nastavenych!) s vystavbou garazovacich stani (podzemnich parkovist/garazovych domu a parkovist P+R spolu s fungujici MHD). Vicemene nic z toho v praze nemame! Jen o tom obcas nekdo mluvi, ale paka se zase jen rozsiri modre zony ,,|,, (>_<) ,,|,, Takze nez soucasny stav, to bych preferoval plosne zruseni zon v praze.

Ja si pred lety, kdy se menil SRS (OSR?), dal za cil to zkusit (neb jsem tusil, zebude hur ... a mel jsem pravdu). No pohorel jsem jak u NSS, taak u US. Kdo se chce pobavit, necht si precte rozsudky z roku 2012 - linky naleznete zde:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Vyhrazen% ... %A1t%C4%9B
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sk2018 »

JirkaZ píše:Sk2018, ale fuj za ty uvozovky, copak takhle se ten trestný čin jmenuje? Tohle tam vůbec nemontuj. Já osobně bych se držel zpronevěry, nechápu, že to policie odložila, jak naznačil yeti, pokud jsem to tedy správně pochopil.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Myslel jsem to jinak. Zpronevěra paní účetní je jasná a škoda by měla bát řešena v rámci TŘ. Pochybuji, že když se to otevřeně řeší na třídních schůzkách, že by to orgánům činným v trestním řízení zůstalo utajeno. Jen upozorňuji i na tr. odpovědnost těch, kteří hospodaří se svěřeným majetkem a třeba hlasováním se rozhodnou, že nebudou z nějakých "ušlechtilých důvodů" vymáhat to, na co má jimi spravovaný subjekt zákonný nárok. A už to nechávám být, nejsem právník.
Subaru XV 1.6i AE MY2018
františek1
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 307
Registrován: úte dub 17, 2018 4:26 pm
Bydliště: Bojkovice-Luhačovice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od františek1 »

No tak po hooodně dlouhé době fakt nadzvednutí mandlí.
Alenka má OII před FL, no a vysypalo se jí zpětné zrcátko u řidiče, vytekly jí krystaly nebo co, no a jelikož jsem věděl, že se na tento model dají namontovat zrcátka z poFL verze, které jsou výrazně větší a tedy lepší, po několika měsících jsem dotáhl nákup do konce, a z jednoho internetového inzerátu jsem nakoupil obě dvě zrcátka, po dvou měsících co nám ležely doma došlo k montáži, a pravé zrcátko nejde moc dobře naštelovat.Proč? Protože ti zm..di prodávají u nás v republice zrcátka z anglickejch modelů, ti zlouní zlí, blbí, takže prostě to sklíčko nejde dostatečně vytočit k vozidlu, takže je to na nic.
Fakt mám obavu jim tam zavolat, protože ten kluk na telefonu za to nemůže, aby poslouchal moje nadávky, a taky mám strach, že mě po těch dvou měsících pošlou do háje, že mám smůlu, no stály bratru 5tis, tak to nechci jen tak nechat.
Ach jo krupica do hrnca.
No není mě po svěření se líp, stejně to musím řešit.
Ale lepší než drátem do oka.
Forester STurbo 01
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Kreteni v Ceskych Drahach, kteri moudre zmenili jizdni rad tak, ze ten vlak co s nim jezdi deti do skoly jede sice driv, ale navazujici prestup jim o 4 minuty ujede...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Tak CD jsou v tom napul nevinne. O zmene casu rozhodl krajsky urad. Ale CD hbite zrusili vlak, ktery puvodne jezdil o pul hodiny pozdeji a se kterym by prisli jen o par minut pozdeji.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
tomix
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 751
Registrován: pát srp 31, 2018 9:29 am
Jméno a příjmení: Tomáš Auer
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od tomix »

Parkování u Kauflandu, my jsme nakoupili, odjeli a furt tam byl.

Jako fakt tam parkuje...

Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subaru Outback 2.5i 2018 129kW CVT (Nána)
Obrázek
ex: Hyundai i20 Active 1.4 - už nikdy víc!

Rekonstruuju náš dům
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49205
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19146
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

jako .. mezi bilyma carama je .. neni nasikmo .. co ti vadi??? :))))))

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20634
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Dementů je všude spousta :-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“