Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

Yeti, chápu, ale proč bys měl něco zjišťovat a ptát se? To je práce PČR

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Vždyť se ihned provalí Jirko, spíš to bude teda hned všem jasné i bez dalšího infa od nějakého pomocníka, kolegy apod...no a pak už je jen krůček k mstě, může být i klidně i nezáměrná, ale bude to tam, moc bych tamním pedagogům nevěřil, poté jak je yeti vylíčil, teda přesně řečeno vůbec.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

Simo, no, hoši, můj názor je ten, že se kryje zpronevěra. Všechno okolo je jen omáčka.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3007
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

JirkaZ: Já si myslím, že to PČR už šetřili a vyšetřili. Jinak by se ta informace ke mně vůbec nedostala. Tady jde o to, že se škola (sdružení) nepokusí ty zpronevěřený peníze vymoct a toto rozhodnutí si alibosticky nechali schválit od rodičů a použili k tomu manipulativní techniky. Nevím jak to přesně je, jen jsem dostal kusé informace (viz. dříve) a pokud bych do toho začal vrtat, tak první co potřebuju udělat je, že oficiálně požádám vedení školy / spolku o poskytnutí podrobných informací. Už toto je impulz k tomu, aby se vedení školy začalo zajímat o to, kdo že to vlastně ty informace chce, kdo je syn / dcera atd. A moc dobře vím, že jak vedení, tak tř. uč. (dovedená před 3-mi lety novou paní ředitelkou), jsou totální pipiny.
S paní ředitelkou jsem zatím naštěstí neměl nic do činění, ale co je paní třídní zač jsem tu myslím už psal v tématu, jak mluví s dětmi.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Jirko yeti už si nejspíš vybral, já být na jeho místě volím taky tak, přiznám se k tomu zcela klidně a bez výčitek. Jestli myslíš tou omáčkou, že otec nechce zatahovat syna do problémů, nechce mu znechutit školu, kazit mu vše okolo, tak ok, já tuhle omáčku beru jako lepší řešení a nějaká zpronevěra by mě byla u prdele, opravdu. A jestli narážíš na povinnost "hlásit" tak pak bych se hrdě hlásil k nehlášení =) V tomto případě jo, v jiném, kde by se věc netýkala mé rodiny, nehrozila jí újma, bych se zachoval nejspíš jinak, nemůžu říct zodpovědně, nedostal jsem se do takové situace, ale v tom yetiho případě mám jasno.
Je moc pěkné, že se zachováš jak zodpovědný občan, ale přitom způsobíš, či riskuješ újmu svým blízkým, pak ti nikdo nepomůže, nikoho nezajímáš, jo můžeš podat další trestní oznámení a počkat si, mezitím ti to bude stejně už dávno jedno, bo budeš řešit daleko důležitější věci.
Ty v tomhle děláš, vidíš to ze svého pohledu, nechci říct zkresleného, ale nejsi v pozici běžného občana, to určitě ne, to se pak jedná jinak.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

Jestli už to policie šetřila, tak už to je passe. A nemyslím povinnost hlásit, která u nezávažné zpronevěry není. Myslím tím, že se dá věc šetřit, aniž by se přišlo na to, kdo to "práskl". To je všechno, co jsem tím myslel.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

To je k pláči. Okradla nás, ale ona je takovej chudák, že jí to odpustíme.
Kdyby jste věděli o další partě hejlů, dejte jí vědět, evidentně s tím má bohatý zkušenosti, třeba vám pak něco vrátí.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sk2018 »

Neznám ten případ, ale jestli tu zpronevěru PČR vyšetřuje, tak se škola určitě připojila se svou škodou k TŘ. Uvidí se, jak o náhradě škody rozhodne soud. Můj příspěvek byl o tom, že jestli někdo hospodaří se svěřeným majetkem, nemůže se tak úplně chovat, jak si odhlasuje. Proto existuje "trestní odpovědnost za porušení povinnosti péče dobrého hospodáře". Ale odpustit ji můžete, to není nic proti ničemu:-)
Subaru XV 1.6i AE MY2018
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

Sk2018, ale fuj za ty uvozovky, copak takhle se ten trestný čin jmenuje? Tohle tam vůbec nemontuj. Já osobně bych se držel zpronevěry, nechápu, že to policie odložila, jak naznačil yeti, pokud jsem to tedy správně pochopil.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1882
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od jkotek »

Třeba žádné TŘ nebylo. Třeba ředitelka po 5 letech s hrůzou zjistila, že měla každý rok dělat kontrolu a teď zjistila zpronevěru účetní. Ta se před ní zhroutila s výkřiky o exekuci a vytloukání klínu klínem.
TČ ředitelka přeci neoznámí, to by se někdo mohl ptát, jak to bylo s tou kontrolou. A tak nezbývá než uhrát na odpuštění dluhu u hejlů...
Ale to je jen hypotetický příklad...
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3007
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

Kluci vy mi teda dáváte :-D
Hele a co mám teda podle vás dělat? Opakuju, vím o tom jen to, co říkala paní maminka důvěrnice na TŘ schůzkách. Tudíž houby.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

Yeti, máš to začít řešit. Říkám, že to není tak složité.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2214
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od martinant »

Prekvapilo me a asi i nasralo jak pribejvaj v Braniku modry a fialovy stani. Novinka 14 dnu. U silnice kde ani parkoviste neni jen si tam clovek kdysi trochu srovnal placek na hline a vlastne pomohl ted mestu. Fik a jsou tam hodiny... https://mapy.cz/zakladni?x=14.4266865&y ... 1&z=18&l=0
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2905
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od .dundee. »

Praha na svých obyvatelích odvádějící daně vydělává na zónách dalším zdaněním obyvatel s trvalým pobytem a jejich návštěvníků cca 500 milionu Kč ročně.
TO JE JEDINEJ DŮVOD ROZŠIŘOVÁNÍ ZÓN. Jen další prachy nenažraným zastupitelům.

Doposud nás okrádal prostřednictvím daní pouze stát. Nyní to již dokáže i mateřská obec, kde máš trvalý pobyt.

Hnus a svinstvo to je !!!
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od newli »

dundee: Jsem rad, ze nekdo sdili muj pohled na vec. Byli (jsou) tu mezi nami taci, co se na tom svinstvu podileli (podileji). Bohuzel tohle svinstvo bylo posvedceno NSS i US, takze jako bojechtivy obcan uz tim nedokazu asi vubec nic delat :-(
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“