Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22709
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Já jsem doufal, že se těch dvou místních vojáků nedotknu, ale asi jsem se omylem trefil :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
dzavel
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 144
Registrován: sob zář 05, 2020 2:18 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od dzavel »

Možná neví jak se mají hlásit :D
https://youtu.be/9dxmGzoRuz0?t=21
Subaru Outback 2,5i AT 2007
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od croctoy »

spm píše:Já jsem doufal, že se těch dvou místních vojáků nedotknu, ale asi jsem se omylem trefil
A já bych řekl, že nás tu bude víc ;) Mě ses nedotkl, neboj. Plukovníka mi dát nechtěli, tak se s nimi loučím. Od srpna budu už jen pouhý civilista Obrázek
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1227
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Cheza »

croctoy píše:Podobně jako v prosinci i teď mohli být přítomni v omezeném množství i hosté (na pozvání?). Zakázáno to nebylo. VIP přístup je naprosto běžný všude, nad tím bych se nepozastavoval, on však ze své pozice a právě kvůli tomu co dělá tam prostě být neměl.
Nemáš pravdu, žádní libovolní hosté být na stadionech nemohou, jen partneři.
"Účast je povolena při dodržení hygienických pravidel 600 hostům z řad partnerů klubu, kteří se před zápasem podrobí antigennímu testování certifikovanou laboratoří."

https://sport.aktualne.cz/fotbal/evrops ... 47ab5f122/

Další info:

" Základem je, že na stadion může šest set otestovaných hostů z řad partnerů klubu.

Pozor, neplést s návratem fanoušků do hlediště, týká se to jen těch, z jejichž příspěvků kluby žijí.

Podmínkou je, že jde právě o dlouhodobé partnery klubu. Ten musí vést jmenný seznam, který bude v případě vyžádání k dispozici místní hygienické stanici. Evropská fotbalová unie (UEFA) s projektem souhlasí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/jaro ... pohary_min"
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od croctoy »

Nikde nepíšu "libovolní" , to už mi vnucuješ ty. První článek odkazuje na první pokus v prosinci pro zápas s Izraelským týmem. Tvrdík mluvil o včerejším zápase trochu jinak, a rozšířil "experiment" o VIP pozvané hosty. Promiň, ale na základě čeho píšeš, že nemám pravdu? Odložme nasranost z toho, že si vrchnost dělá co chce (bude si dělat vždy v jakémkoliv společenském uspořádání), fakt je, že nic neporušil. Jen z morálního hlediska selhal.
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1227
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Cheza »

croctoy píše:Nikde nepíšu "libovolní" , to už mi vnucuješ ty. První článek odkazuje na první pokus v prosinci pro zápas s Izraelským týmem. Tvrdík mluvil o včerejším zápase trochu jinak, a rozšířil "experiment" o VIP pozvané hosty. Promiň, ale na základě čeho píšeš, že nemám pravdu? Odložme nasranost z toho, že si vrchnost dělá co chce (bude si dělat vždy v jakémkoliv společenském uspořádání), fakt je, že nic neporušil. Jen z morálního hlediska selhal.
Psal jsi původně hosté na pozvání, což jsou libovolní.

Tak znovu s výrazněním:

Slavia se do pilotního projektu ministerstva zdravotnictví zapojila už na podzim. A nejen ona. V podobném režimu jako zápas s Leicesterem to fungovalo už v jejím prosincovém duelu s Beer Ševou, v němž si vítězstvím 3:0 zajistila postup do jarní vyřazovací fáze.

Základem je, že na stadion může šest set otestovaných hostů z řad partnerů klubu.

Pozor, neplést s návratem fanoušků do hlediště, týká se to jen těch, z jejichž příspěvků kluby žijí.

Podmínkou je, že jde právě o dlouhodobé partnery klubu.
Ten musí vést jmenný seznam, který bude v případě vyžádání k dispozici místní hygienické stanici. Evropská fotbalová unie (UEFA) s projektem souhlasí.


Takže shrnuto, podtrženo. Na fotbal mohou jen partneři klubu. Ne, pozvaní hosté jako Prymula a spol.

Jestli ti nestačí dva odkazy, tak nevím. Jestli mohou dle tebe na sportovní akce pozvaní hosté bez jakéhokoliv omezení, tak by kluby mohly pozvat 600 fanoušků, což se nikde neděje :-)

A ten VIP přístup samozřejmě všude funguje, ale tam jsou právě jen ti partneři klubu.
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20602
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

V každém případě to bylo selhání, minimálně lidské. Do těch dlouhodobých partnerů samozřejmě platí ti VIP a určitě to neznamená, že má třeba pracovat v Metrostavu ( nevím, jestli je partner, je to jenom příklad.) Rozhodně lepší by bylo řešení, jak jsem někde na netu četl, by bylo, kdyby pozvali zdravotní personál, hasiče apd. Sice by se určitě našel nějakej závistivec co by to okomentoval, ale aspoň by to mělo nějakou hlavu a patu a ne zase, že se bohatí a vlivní baví a my jenom čumíme. A zrovna fotbal je asi jediný místo na světě, kde můžeš na milionáře řvát "makej čuráku".
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od marek.sm »

:-D souhlas minimálně má jít příkladem a sedět na prdeli, když to všem doporučuje. Na druhou stranu je to bouře ve sklenici vody, Bába ho veřejně zavrhne, ale v zákulisí Prymula bude dál tahat za nitky.
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14835
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tapan »

Jirko, nevím, jestli zrovna zdravotnickej personál má v současný době čas a náladu jít na fotbal :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20602
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

To si taky nejsem jistej. Přesto si spousta lidí v ČR myslí, že se kopou do prdele.
Ale myslím, že by se pár fanoušků rádo zúčastnilo.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

spm píše:
Jakou máš hodnost?
:-D :-D spm vzpomínka na plukovníka mě dostala a oživila některé jeho výroky a ataky :-D jasně, že není plukovník jako plukovník, aby to nevyznělo nějak nepatřičně špatně.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3093
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od outback »

Vcelku rozuměl elektrice, to jo, ale jinak byl bohužel nesnesitelnej. A když slyším plukovník, vzpomenu si taky na American Beauty...
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od petr »

a to plukovníci už bývali většinou v pohodě , nejhorší byli ti aktivní poručíci a jiné menší hodnosti co honili frčky , uplně nejhorší pak ti vzrůstově malí , přesně jak v tankovém praporu :-D ale zas byla radost je vytáčet takové blbečky je radost provokovat :-D
milan74ma
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 562
Registrován: sob pro 07, 2019 3:14 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od milan74ma »

Ahojte vsetci,

chcem Vas poprosit o radu ... Mal som malu nehodu. To nevymyslis, to je zivot. Naburala ma stara babka na bicykli na parkovisku pred Jednotou. Namiesto aby isla po chodniku tak sa pustila rovno medzi auta a kedze asi fandi hrdzavym vw co tam stali okolo mna, tak si to sinula rovno ku mne. Vsak preco nie, ved bicykel je najlepsi prostriedok, hlavne ked je mraz a sneh . Este ze sa jej nic vazne nestalo. Nastastie len ma strajchla kosikom co mala nad prednym kolesom. Vid fotky ako to vyzera.

Chcem sa opytat, nakolko nechcem koli tomu davat prestriekavat cele zadne dvere, ci neviete nahodou o niecom a kde to kupit - napr. nejaky opravny lak, sprej, ceruzku, alebo cosi take co by som vedel poriesit aj doma. Resp. ako to riesit, babku pod krk chytit nemozem a sprej mi preplati ...

dik moc za radu
Přílohy
00.jpg
01.jpg
Subaru Outback 2019 (Comfort)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Je to jenom odřený, nebo i promáčklý ?
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“