Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

VDC píše:
A navíc se na nich nedá sedět. Měli jsme takovýhle křeslo v práci na testování a ten nádor mezi nohama nepřišel dementní 3 lidem ze 40. Mě to přišlo, že vyšší level už může být jen hřebík pod zadkem, aby to motivovalo k práci ještě víc.
Sedět se na nich dá. Jak už někdo psal, musí bejt prostě nastavená na konkrétního člověka. My už si je v práci byli konfigurovat a pak nám to zatrhli. Tak jsme si vybrali nějaký jiný za 8, už to vypadalo dobře a nakonec to taky zatrhli a nakoupili zmíněný židle někde z office depot. OMG. Že prej generální ředitel má židli za pár peněz a co si jako myslíme. Jsem se z tý absurdity málem posral. :-D
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

jo to je super argument, jak u nás , náměstek má židlu za 8 přece nechceš mít dražší ??!
chci sedím 8 hodin denně ,zatímco náměstek je 12 hodin denně v prdeli
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Já se snažim procpat DX Racera teď i do kanclu. Zatim mi to naráží na jedný instanci vedení, zase kvůli něčemu jakoby normě (že se někde možná píše, že maj bejt židle takový). Asi vytáhnu těžkej kalibr, že takhle se mi sedí mnohem radši doma než v kanceláři a to uričtě nikdo nechce :-DDD :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3600
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od bushman1 »

A co pracovní myš a klávesnici? Řešili jste?

Já jsem dostal k noťasu takovou prťavoučkou myšku, která se mi ztratí v ruce (prý je to teď módní pracovat s malou myší) a placatou klávesnici za pár stovek.
Ani jedno mi nevyhovovalo.

Tak jsem si koupil za své herní myš A4Tech V8, gelovou podložku a Microsoft Natural Keyboard.
A konečně jsem spokojen ,,,,| (*_^) |,,,,
Moje karpály se mají fajn.

Doma používám Microsoft Natural Keyboard už roky. První měsíc je to masakr si na to zvyknout, ale neměnil bych.
Přílohy
20180313_132011.jpg
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Myš používám stejnou ,na hraní - nerozbitná :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

bushman1> sice to sem nepatri, ale ja jsem ergonomickou klavesnici zkousel par tydnu a pak jsem ji vratil. Nebyl jsem sto si zvyknout. Ted mam bezdratovou klavesnici a mys od Logitechu - MK320 a jsem naprosto spokojenej.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

Já už jsem se rozhodl, že si židli do práce koupím normálně za svý. To je asi všude - přece nebudeme kupovat slušný židle lidem, lidí je jak sr..ek, když si jeden zk..ví záda, tak za rohem čeká 10 dalších... >:-f Asi před 4mi lety jsem si vydupal židli z "firmou podporovanýho" katalogu za 3tis - prý na 8-mi hodinový sezení. Toho debila, co to považuje za vhodné na 8-mi hodinový sezení bych na tom těch 8 hodin nechal sedět >:-& >>:-@@
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od ybrcek »

my jsme kdysi vyhazovali židle z operačního , který stály kolem 30kkč
no a prej kdo ten šrot chce, vzal jsem dvě jednu na dom a jednu tatovi a už 10 let na tom sedavame a spokojenost, sice už jsou omšelý ale fungujou luxusně
klavesnici a myš mám taky svou
statní centrálně vysoutěžená klavesnice za 85 kč je šílenost
Naposledy upravil(a) ybrcek dne úte bře 13, 2018 3:35 pm, celkem upraveno 1 x.
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Někde jsem to tu už fotil. Doma a v práci mám jako klávesnici ErgoDox

Obrázek

Po tom, co se člověk naučí všema 10, tak je něco takovýho nutnost, protože za to standardní retardovaný rozložení z dob mechanických psacích strojů bych někoho tou klávesnicí umlátil, na tom se psát nedá. Z běžně dostupných klávesnic je MS Natural Ergonomic keyboard fajn a asi to nejlepší, co jde sehnat. Měl jsem to chvíli, když jsem to někomu lohnul a píše se na tom celkem dobře; relativně úspěšně to kompenzuje to dementní posunutí řad. Vlastně když nad tím přemýšlím, tak je to jediná dobrá věc, kterou Microsoft kdy vyrobil :-D

Co se týče myší, tak mám (doma a v práci) opečovávaný muzejní kousky Logitech MX Revolution, která mi z hlediska myši furt přijde jako to nejlepší, co jsem měl v ruce. Malou myš bych někomu omlátil o hlavu, to je fakt tak na ozdobu... Do kanceláře jsem nedávno ještě koupil trackball (Logitech M570) a to se mi líbí taky dost. Vlastně už víc než ta myš a je to o hodně kompatibilnější s bordelem na stole :-DDD Asi ho někdy výhledově pořídím i domů, pač se mi to fakt líbí (respektive Logitech teď začal dělat nový trackball - MX Ergo, na který mám spadeno).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

Zajimave ze problemy s zidlema resi i majitele konfekcnich postav.

Kdysi jsem v jedne US korporaci sedaval na Mirra zidli: to byla lahudka, nastavitelna mozne i nemozne, bytelna, trvanliva... prdel se na ni nepotila... Ale musi to byt original, ne zadna kopie.
Obrázek
Od te doby to bohuzel s myma kancelarskyma zidlema jde od deseti k peti. Ted v praci rozlamu cca jednu zidli rocne, bohuzel to nasim holkam trva vzdycky tak 2 mesice nez mi sezenou jinou, takze zada trpi a trpi a trpi (vzit si neschopenku a marodit dokud nebude nova zidle se mi nechce).
Taky moc nerozumim, ze pochopili ze potrebuju special zidli, ale ze bych potreboval vyssi stul jim nejak nedochazi (zadam o nej od te doby, co jsem nastoupil).
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od jkotek »

spm píše:Po tom, co se člověk naučí všema 10, tak je něco takovýho nutnost, protože za to standardní retardovaný rozložení z dob mechanických psacích strojů bych někoho tou klávesnicí umlátil, na tom se psát nedá.
Zkoušel jsi i Dvorak rozložení kláves? Standardní QWERT* klávesnice má často používané klávesy daleko od sebe, aby se mechanická kladívka s literami nestřetla nad páskou a Dvorak tohle řeší.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od jkotek »

OZP píše:Taky moc nerozumim, ze pochopili ze potrebuju special zidli, ale ze bych potreboval vyssi stul jim nejak nedochazi (zadam o nej od te doby, co jsem nastoupil).
Plně s Tebou soucítím. Také potřebuji o cca 5 cm vyšší stůl než je standard. Na předminulém pracovišti to nebyl problém - stoly byly plně polohovací. Ale pak došlo k přestěhování do nových moderních prostor, kde architekt polohovací stoly nechal sešroubovat po 2 k sobě (ušetřil 2 nohy z 8 - 25%!) a zavedl se "flexi office". A vedení vydalo přísný zákaz manipulovat s výškou stolů. Aby byla místa 100% zaměnitelná a prostory vypadaly jako na renderu <:-< .
Takže jsem daný lokál opustil.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

jkotek píše: Zkoušel jsi i Dvorak rozložení kláves? Standardní QWERT* klávesnice má často používané klávesy daleko od sebe, aby se mechanická kladívka s literami nestřetla nad páskou a Dvorak tohle řeší.
Popravdě nezkoušel. Chvíli jsem si s tou myšlenkou pohrával, konkrétně jsem chtěl zkusit spíš Colemak, ale nakonec mi přišlo přeučovat se to už moc hardcore :-) Jinak jo, je to tak, QWERTY/Z je zase výmysl z dob mechanického psacího stroje. Nicméně tady osobně mi už přijde, že ty rozdíly v ergonomii / rychlosti zase tak zásadní nebudou. Naproti tomu to fyzické rozmístění kláves, kde na té klasické klávesnici jsou ty řady o 1/3 posunuté vůči sobě, mě vytáčí úplně doběla. Zvlášť u ukazováčkoých kláves, kde na jedné straně to máš hned vedle a na druhé straně na tu klávesu nedosáhneš... Ten ErgoDox, když se koukneš na ten obrázek, má ty klávesy zarovnané do sloupce pod sebou. Což byl taky trochu nezvyk si na to zvyknout, ze začátku jsem furt matlal o klávesu vedle, ale v důsledku je to pak o hodně lepší a pohodlnější.

Jo a taky dost návykové jsou mechanický klávesy s tactile feedbackem. Konkrétně já v té pracovní mám Cherry MX Blue a v domácí MX Clear. Jenom to dost nesnáší všichni okolo, co to klapání poslouchají :-DDD (MX Clear mi přijde, že takový rachot nedělají, ale ženě taky vadí všechno :-DDD).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Todle https://video.aktualne.cz/ze-sveta/kone ... f6b220ee8/
Hlavně ty titulky .... prý si je muži fotí. Muži si fotí auta, proto na ten salon šli, ne kvůli holkám. Takže se fotí auta, ty holky jim pouze a naschvál lezou do záběru, navíc se tam vytahujou dobrovolně a rády, páč jsou to exhibicionistky, navíc ne zadarmo, ale za penízky. Tak ku.... co????
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Kvůli mě tam bejt nemusej :-) stejně tak mi je jedno jestli stojej někde na startu :-). Pro mě za mě můžou jít dělat někam do továrny když jim na to bude stačit IQ :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“