Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

VDC píše:Dík Jirko.

Jojo, to je taky taková naše ryzí vlastnost, že jsme furt nasraný. Nasraný když svítí slunce, protože svítí moc, nasraný, když prší, protože v tu chvíli nesvítí. Nasraný, když mrzne, když sněží, když padá listí, když vyrostla tráva, je pondělí, listopad...
Neustále a každý den registruju nějakou nespokojenost s aktuálním stavem něčeho.
A zcela běžně se mi stává, že se mě někdo ptá, čemu se směju, protože není běžné se jen tak usmívat. Bez důvodu.
úplně to vidím :-D Smát se jen tak?U nás téměř zakázáno,jsi hned divný týpek přeci.
Milosicv-tak to je logické,padá jehličí a tudíž není z těch stromů žádný užitek :-/ :-€-oO eeee už radši nic,škoda mluvit.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
krum
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 497
Registrován: čtv zář 10, 2009 10:24 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od krum »

2yohn: Přesně. Ohleduplnýho majitele pruděj na detailech a ignorant to nevratně pomrví a nic s ním neudělají. Já jezdím na bajku léta jednou oblíbenou trasou a rozplývám se nad jednou lehce omšelou, ale nádhernou původní roubenkou. Při posledním výletu tam vidím bílý plastový výklopný okna. V tom přirozeně zčernalym klasickym štítě a roubený stěně jak pěst na oko. Přitom na repliky původních oken památkáři většinou přispívaj, památkově chráněný to je.

Vkus se nedá koupit a úcta k práci předků buď je, nebo ne, to je výchovou...
Přílohy
plastaky2.jpg
ex :-( Subaru Impreza 2,0 WRX wagon (prodrive) MY 03, exex Impreza 2,0 GX wagon MY 01, exexex Libero 1,2 MY 92, exexexex Š 110R coupe MY 71
http://moje.auto.cz/krum/bestie.html
Rover Mini 1,3 MPI, MY 1997
http://moje.auto.cz/krum/mr-silver.html
Volvo V70 D3, MY 2015
Mini Cooper S R56, MY 2007
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yohn »

Jo, tak to je jak u nás. Když si vzpomenu, nafotim ti brzo tu sousedojc. Já na okna příspěvek dostal, dává se 60% na zvýšené náklady. Koukal jsem na ty výsledky dotace a tady na jihu byli celkem vstřícný. Mam nárok na střechu (první část jsem vinou našich památkářů prosral), pak na okna (dostal jsem 80tis příspěvek na špaletový) a na vnější omítky - to chci v budoucnu zkusit získat.

Tu poslední větu jsi napsal moc hezky. S tim se ztotožňuju.
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

To jo, to podepisuju !
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Ynhoj
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1028
Registrován: čtv říj 15, 2009 9:28 am
Jméno a příjmení: Sebastian Sehnal
Bydliště: Tourov (Bavorov)

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Ynhoj »

JRJ píše: Podepisuji v plném rozsahu. Smutné, ale je to tak. Když chci tyhle hrdopýšky vytočit, tak říkám své oblíbené, že na světě není zbytečnějších lidí než profesionálních sportovců.
Systém a je jedno jaký, potřebuje pro masu tzv. "chléb a hry" ;-D . Já to už taky nějak moc nesleduju, emočně naposledy Nagano, to byla naprostá vyjímka... Nicméně ten nový skoro "Scania" dres je ubohost korunovaná anglickou verzí jména země...Názor na to mám negativní, ale nezabývám se tím každý den, jsou důležitější věci... Víc mne se.e státání dotace profesionálního sportu <:-<
Subaru Impreza Outback Sport 2.0 r.v. 2005, ex Subaru Justy 1.3 1998, ex Daihatsu Feroza, ex Škoda Forman 1.3 LX, ex Škoda 105 L
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Přesně tak. Dneska si děcka nemají kde neorganizovaně zasportovat a organizovaně to stojí nehorázné peníze. Hlavně, že profi sportovci pobírají statisícové platy. Stejně tak mě štve sponzorování sportovců potravinářskými firmami. Chci si koupit jídlo a ne sponzorovat nějaký novodobý gladiátory.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

O tom bych mohl vyprávět,teda ohledně těch dětí. Ale stejně nic nenaděláme
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Fluval
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 31, 2013 8:29 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Fluval »

VDC píše:Přesně tak. Jsem rád, že Honzové chápou, co jsem tím chtěl říct.
Zbytečné diskutovat, viditelně se člověk nedočká normální odpovědi.
Já nikomu neberu, že se mu líbí jiný znak na dresu, ale nejsem schopný pochopit, že by místo znaku klidně sledoval hovno na dresu. Bohužel je vidět, že EU, neziskovky a mainstream úspěšně vymývá mozky ohledně historie jednotlivých států. Je zajimavé vidět Hozno, že v dalším příspěvku si stěžuješ, že všude okolo vidíš akorát blbou náladu a věčné stěžování lidí. Přitom sám kvůli pár negativním lidem v historii republiky pomalu na ni zanevřeš (aspoň mi to tak připadá). I kdybychom měli pouze jednoho úspěšného Čecha, tak na republiku budu hrdý a vždy budu proti tomu, abychom měli místo státního znaku hovno.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

No evidentně jsi nepochopil, jak jsem to myslel, tak nemá smysl to dál rozebírat. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Fluval
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 31, 2013 8:29 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Fluval »

VDC píše:No evidentně jsi nepochopil, jak jsem to myslel, tak nemá smysl to dál rozebírat.

já to pochopil, jak jsi to myslel, bohužel, snad se změníš
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Tak já jsem zase časově o chvilku prohrál. Chtěl jsem teď v létě nechat vyčistit bojler, už jsem se dokopával to objednat. A při tý příležitosti jsem chtěl nechat vyměnit i propojovací kabeláž uvnitř, protože už poměrně delší dobu pozoruju, že se tomu ten spodek hřál, asi víc než by měl. No, tak jsem to nestihnul :-) Dneska večer jsem si všimnul, že se bojler přes den nedotopil. Tak jsem to otevřel a teď už jsem narozdíl od minula našel, kterej ten kabel je blbej :-) No nic no, tak to nakonec stejně budu muset udělat já a za trest si dám několik studených sprch, než to seženu, vyměním a dohřeje se to... Stejně mě ale to provedení uvnitř uráží. Člověk to podle dokumentace odjistí na 16A, dotáhne 2,5mm2 přívodní kabely a uvnitř je to roztahaný 1,5mm2 pochybně nakrimpovanejma na fastonech a očkách...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

krum píše:2yohn: Přesně. Ohleduplnýho majitele pruděj na detailech a ignorant to nevratně pomrví a nic s ním neudělají. Já jezdím na bajku léta jednou oblíbenou trasou a rozplývám se nad jednou lehce omšelou, ale nádhernou původní roubenkou. Při posledním výletu tam vidím bílý plastový výklopný okna. V tom přirozeně zčernalym klasickym štítě a roubený stěně jak pěst na oko. Přitom na repliky původních oken památkáři většinou přispívaj, památkově chráněný to je.

Vkus se nedá koupit a úcta k práci předků buď je, nebo ne, to je výchovou...
To je to oč tu kráčí,víc není co dodávat.Dobře jsi to vystihl!Nechápu jen,jak tohle někdo může myslet vážně,plast do takové roubenky,tj zlý sen odporujíc všemu! ::-(((
Jinak omlouvám se pánové,ale já jsem furt hrdý čech i mimo sportovní klání teda,ale tohle má každý v sobě a já to nemám nikomu nijak za zlé,myslím si,že chápu i předsedu i tebe.Je třeba číst mezi řádky,nic víc...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yohn »

Fluval píše:

já to pochopil, jak jsi to myslel, bohužel, snad se změníš
Já myslim, že by ses na to měl vyspat a pak si to přečíst s čerstvou kávou ještě jednou. Neni to složitý, docvakne ti to ;-)

Peace
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Taky to tak vidím...Nic ve zlém.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Kromě toho na tohle už jsem asi starej vůl, abych se ve svých postojích nějak zásadně měnil. :-)
Netoč se na tom hovně prosím. To byla nadsázka. Mínil jsem tím to, že se zvedla vlna kritiky, kvůli prznění státního znaku na dresech hokejistů. Ale hokejisti nepotřebujou mít na prsou dokonalý státní znak. Nejsou to vojáci. Je to úplně jedno, že je ten znak modernizovaný a pomiňme, že mě se líbí mnohem víc. Stačí, že se nějak rozliší, že ta parta, co jezdí s klackama po ledě, přijela z Česka. Nic víc není potřeba.
Ti chlapci to dělají jako byznys. Živí je to, berou za to prachy. A to je všechno.
Kromě toho za jejich úspěch nemůže tenhle stát, ale jejich rodiče. Kteří to zafinancovali.
Ono to vypadá, že jsou děsně hrdí na to, že jsou Češi, když vyhrajou. Ale voni jsou hrdí hlavně, když vyhrajou, protože proto to dělají. :-)
Jediná vyjímka je, když náhodou porazí rusáky. To nám jako národu dělá děsnou radost, protože to je jedinej okamžik, kdy jsme schopný se rusákům postavit. :-)

Mám rád Janka Ledeckého. To je člověk, kterého si vážím. A je to jeden z lidí, na kterého jsem hrdý. A zovna on, který toho sám spoustu dokázal a díky tomu zafinancoval Ester koníčky, má na tu naší zemi úplně stejnej názor. Definoval to tak, že je to místo, kde platí daně. Nic víc, tečka.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“