Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

yeti máš v tom příspěvku málo smajlíků. Já si přečetl první větu, myslel jsem si nějaká ta pejorativa a teprve když jsi na Slávkovu zmínku napsal, že jsi to myslel v nadsázce, přečetl jsem si to znovu a nějakou tu nadsázku jsem tam teda holt našel. =) Ale na první pohled tam vidět nebyla.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od saburafu »

Jízda metr od krajnice mi přijde tedy už drobet "přes čáru". Naprosto chápu cyklisty a to těsné míjení aut při jejich předjíždění. Na druhou stranu, jak už zde bylo napsáno, také se nedomnívám, že by to byl recept na odbourání těch hovad, co ty prasečiny dělají.
Osobně mám dojem, že je na silnicích těch prasečin čím dál více. Možná mám jen zkreslenej pohled, ale skoro denně mám štěstí na nějakého střelce, co nepřemýšlí a svým jednáním ohrožuje další účastníky provozu.
Každopádně, i mě by cyklista v metrové nebo větší vzdálenosti od krajnice značně naštval.

Trochu mi to připomíná to čím dál více rozmáhané pravidlo "nechci, aby mi někdo auto poškrábal, tak na parkovišti zaparkuji na čáře dělící dvě parkovací místa od sebe, a tím mám po problému". V místech, kde je nedostatek parkovacích míst to shledávám také dost nevhodné a sobecké. Zde se ale nejedná o postup, kterým si chce člověk uchránit své zdraví, to je fakt. Tady je to pouze případ plechů i když na ciferník by za to mohl(a) docela snadno taky dostat :-)

Požívání blinkrů? V dnešní době mi připadá, že použití blinkru je snad jen známka prehistorického smýšlení nebo snad trapnosti. Čím dál více řidičů je nepoužívá a to ať už při předjíždění čehokoliv, tak i na křižovatkách, na kruháčích, přejíždění mezi pruhy apod. Jako kdyby nějaká aplikace dávala body za takové jednání a řidiči je dychtivě sbírali. Tohle mě docela sejří.
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3007
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od yeti »

VDC: s těma smajlíkama jsem opatrnej. Bejval tu prej jeden a ten jich dával alespoň stejně, nebo víc než měl znaků ve větě 8-?
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tomáš1002 »

Moje zkušenost: odstup míjejících aut se zvyšuje, když mám na sobě takovou řvavě žlutou větrovku. Sleduju to už dlouho na to, abych to mohl vyhlásit za prokazatelné ;-D .
Jinak jezdím co nejvíc u kraje a pokud to jen trochu jde, na silnici nejedu. S dětmi jsem si silnice zakázal úplně, i okresky. To je tak šílený stres, hrůza a strach, že děti někdo sejme, že to spolehlivě přebije případný pozitivní zážitek z rodinného výletu.
Subaru Forester 2,5XT 2011
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od alman »

Jo, po silnicích jezdím nerad. Tahle trasa byla cca 80% cyklostezka. Jenže není kontinuální a kus vede po silnici. To jsem si říkal, jak to mám dobře vymyšleno. Pořád si myslím, že pán mě mohl snadno předjet. Nebyl provoz, dobrý výhled, přerušovaná čára, široká silnice, jeli jsme z kopce. Jestli jsem ho zdržel, tak několik sekund.

No nic. Jak říká Vinnetou howgh.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

MichalSK píše:Aha, to jsem nevedel, ze uz tady neco takoveho probihalo. Ja jen, ze to na me bliklo na monitoru, tak rikam, ze to "posdilim" jako zajimavost. Snad mi ten vzduchovy vak samovolne nevystreli do usmevu
To se nedělo, ale při iniciaci lítaly s pytlem i nějaký kovový střepy, což není sranda. Jak píše Mira, výrobce těch pytlů to prodával i jinam. Třeba v některých BMW taky byly.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
nun
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 202
Registrován: ned dub 30, 2017 11:12 am
Jméno a příjmení: Miloš Kowol
Bydliště: Třinec

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od nun »

Ikdyž já se musím přiznat, že mě kolikrát taky kolisti pěkně dokážou nasrat. Kór takovej ten peloton těch buziků, co zaberou celej pruh. To jim pak zrcátkem škrtám o berany:-)
Jezdil jsi někdy na kole?
Asi by tě měli mezi sebe skřípnout dva kamioňáci - ale ne na plech - až na kůži... pak poznáš jak se v té chvíli cítí cyklista...
Subaru Outback 2,5i LPG AT 2005 Obrázek
Mazda Mx-5 NC 1,8 2006
Citroen Berlingo 1,4i 2001
EX - OctaviaII 1,6TDI FabiaII 1,6TDI FabiaII 1,6 16V FabiaI 1,9TDI SEATCordoba 1,9SDI Lada2101 Oltcit Škoda100 Škoda1203 Tatran125 ČZ175Sport
Uživatelský avatar
j3rry
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: pon dub 16, 2012 9:58 pm
Jméno a příjmení: Tomáš H.
Bydliště: Brno/Karviná/Pržno

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od j3rry »

Diskuze o cyklozmrdech mě pobavila... jsme ve válce... cyklozmrdi nám jezdí po silnicích, tak já jim jezdím po cyklostezkách... To máte vidět ty překvapený a překyselený ksichty :-D :-D :-D
1999 SF Subaru Forester 2.0 5MT
1995 GC8 Subaru Impreza WRX STi - sold
1996 Mazda MX-5 NA 1.6 66kw - R.I.P.
2005 Subaru Legacy 3.0R 6MT Spec.B Sedan - R.I.P. (ale resurrected a teď kdesi stále spokojeně vrčí)
2004 Subaru Legacy 2.5 5MT Sedan - R.I.P.
marzi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1371
Registrován: čtv led 21, 2010 11:32 am
Jméno a příjmení: martin zich
Bydliště: plzen

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od marzi »

Budu slusnej a proto napisu pouze:
Jerry promin ale to uz dost prehanis.
A hrde se hlasim k cyklozmrdum, coz me, doufam, vylucuje z kolektivu jinejch zmrdu.
Subaru Outback 2.0D MY 2008 prodáno
Subaru Legacy kombi 2,5GT MY 2010 prodáno
Subaru Impreza WRX STi MY 2006
BMW 330 Ci cabrio MY 2001
MB GLC 43 AMG MY 2018
Jaguar XK8 MY 1998
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

Tchan ma od patku fungl Levorga a uz mu ho stihl nekdo odrit :( to bych se picnul.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Jel jsem si ted trochu zacyklozmrdarit a naschval jsem jel po prostredku :-))
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Z mnou výše napsaného je myslím zřejmé, že se také cítím být cyklozmrdem, respektive koloběžkozmrdem a jsem na to hrdý.
Jerryho extrémním názorům se obvykle směju, tenhle ale moc vtipnej není. <:-< Tome jenom blbec se nedokáže smířit s přítomností ostatních účastníků silničního provozu na silnici...

yeti ano, víc smajlíků, než textu je na škodu. Ale přiměřené množství rozhodně na škodu není. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19072
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

VDC: tak jak ja naopak jindy s Jerrym nesouhlasim, tohle me pobavilo ...;) dobry vtipek :)
OZP: tak to je hnus :( to fakt nasere :(
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od dethroned »

čím víc lidí,tím víc zmrdů... :-D tam, kde jsou lidi, jich musí bejt hrozně moc...
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Naprosto souhlasím se subarufa,aspoň to nemusím papouškovat ve všeech bodech-metr od krajnice,taky blinkry!Muvíš mě z duše.
Hlavně mě opravdu strašně moc chybí na našich cestách ohleduplnost a je lautr jedno,na čem člověk jede,co řídí!!!Potkávám-e mraky hovad řidičů a mraky hovad motorkářů(těch taky a ne že ne),tak i cyklistů co nezpomalí,neuhnou kdyby se rozkrájeli(my někteří řidiči se bojíme,ať ho nechráněného nesejmem,tj normální)tohle je fakt na palici,kde je pud sebezáchovy,ztratil se kdesi..
Můj názor-s metrovým či snad dokonce větším odstupem od krajnice se nic nevyřeší,cyklista se vystavuje ještě většímu riziku a to z vícero důvodů,toto není rozhodně bezpečnější,pro nikoho,nejen pro cysklistu!Já bych to nedělal,osobně jsem teda vždy jel přiměřeně u kraje a jak mě míjelo auto,snažil jsem se ještě víc(bezpečně) uhnout,až bylo u mě.Ono když jede kolem hovado,radši budu na krajnici než se plantat v půlce pruhu,ho to nezastaví,jsou to nevyzrálí mlaďoši,nebo věční psychopati...Hodně nervů to stojí vždycky,kor na frekventovaných úzkých cestách,kde se nevejde na půlku náklaďák,kde jsou nezpevněné krajnice,staré cesty jsou hodně úzké...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“