Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Traveller »

RomanaMala píše:prej za 1500.- to vyklepu
To by také jednou mohl někdo vyklepat jeho až by se divil!!! >>:-@@ >>:-@@ >>:-@@
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
RomanaMala
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 577
Registrován: pát črc 17, 2015 9:49 pm
Jméno a příjmení: Romana Malá
Bydliště: Sýkořice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od RomanaMala »

Já jsem kliďas splachovací, ale dcera ta ho málem držela pod krkem, ta je trochu od rány, tu jsem musela krotit :-D :-D :-D
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Určitě je to nepříjemné,ale zas tak vážného se moc naštěstí nestalo,prostě to odnesl nárazník.Jde o to,aby se k tomu viník postavil čelem,škodu zaplatil a nebo to nechal na pojišťovně.Body nebo peníze 8-?
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
dulas
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 533
Registrován: čtv lis 24, 2011 9:44 pm
Jméno a příjmení: Radovan Drahorád
Bydliště: Alšovice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od dulas »

ČEZ mě pije krev už od února kdy jsme zažádali o přeložku přípojky ze štítu do sloupku kvůli stržení domu a následné výstavbě nového. Na vyjádření jsme místo 30 dnů čekali téměř 50 a to po každodenním volání na to zkur... zákaznickou linku >:-& >>:-@@ . Když mě konečně spojili s technikem, tak jsem měl vyjádření během chvilky v mailu. A to mě málem omylo, že za přeložku cca 12 metru kabelu si řekli 135tis ,,|,, (>_<) ,,|,,
No tak se zapřením jsme to odsouhlasili a podepsali smlouvu o přeložce, jenže další peripetie nastali s odpojením kabelu a demontáží elektroměru. Pan technik z ČEZ distribuce, mi poradil komu mám přímo poslat žádost o odpojení. Odpověď přišla zhruba za týden, že musím dát žádost na ČEZ prodej
Tak žádost podána na správný ČEZ a tam vyběhl termín že za 14 dní dorazí opojit a demontovat elektroměr. 14 dní uteklo a elektrikáři nikde. Na pobočce mi řekli že mají od toho data ještě další dva dny na odpojení, no ale už je to 5 dní a stále se nic neděje >>:-@@ >:-& >>:-@@ >:-&
Potřebuji barák sejmout, aby mohla přijet firma na tahové zkoušky vrutů, kvůli přesnému umístění nového domu. To chtěli dorazit už teď v pátek, tak hold kvůli těm idiotům se vše posune na neurčito
ex2x Subaru Legacy 2.0 LPG
ex Subaru Legacy 2.5 LPG

ex Subaru Impreza 1.6 LPG
ex
Subaru Forester 2.0 Sturbo (1999)
Subaru Outback 2.5 LPG
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Čez je zoufalý moloch. :-\ Řešili jsme na podzim u ségry v ordinaci pouhé osazení elektroměru a byl to podobný ojeb.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
nun
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 202
Registrován: ned dub 30, 2017 11:12 am
Jméno a příjmení: Miloš Kowol
Bydliště: Třinec

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od nun »

a to na zákaznické služby ČEZ koukáš z okna... :-D
Subaru Outback 2,5i LPG AT 2005 Obrázek
Mazda Mx-5 NC 1,8 2006
Citroen Berlingo 1,4i 2001
EX - OctaviaII 1,6TDI FabiaII 1,6TDI FabiaII 1,6 16V FabiaI 1,9TDI SEATCordoba 1,9SDI Lada2101 Oltcit Škoda100 Škoda1203 Tatran125 ČZ175Sport
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

ja chtel jednou prehodit po CEZu privodni drat ze sloupu na sloup (vse existujici), jelikoz mi to slo pres stresni okno (daval jsem tam takove ty kopule a pak mi to pri vetru triskalo .... ) ... rekli si 20tkc ... tak jsem se na to vykaslal a podlozil to na strese, at je to vyse ....
a pak, kdyz pripojovali ze sloupu souseda, hodili mi to technici za (vnucenych) 200kc na pivo o 30 cm vyse na vrsek sloupu ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Já mám s ČEZem taky jenom ty nejlepší zkušenosti... prvně mi velice skvěle vylepšili dovolenou na chatě, když jsme tam přijeli někdy o půlnoci a zjistil jsem, že nejde elektrika, protože odpojeno pro neplacení. Postupem času se přišlo na to, že když se elektrika po úmrtí přepisovala, tak slepice na pobočce v ČEZu při přepisu adresy nového odběratele udělala dvě chyby (jiné číslo ulice, jiné číslo popisné). Bylo to přepisováno na někoho v rodině, my jsme si toho ani nevšimli, nějakou dobu to fungovalo normálně, protože pošťačka zjevně podle jména už prostě nosila na jisto. Pak se na poště asi někdo vyměnil a dopisy přestaly chodit. Takže se ztratil dopis s doplatkem a s oběma upomínkama a odpojili to. Po dohadování se s kokotem na ČEZu jsem, když vysvětloval, že je to náš problém, že jsme si to nezkontrolovali, málem ženě vyrval telefon od ucha a chtěl se ho zeptat, jestli to náhodou neni jejich problém, že maj uzavřenou smlouvu s neexistující osobou na neexistující adrese a že by mě hrozně zajímalo, kdyby se jim ty peníze nezaplatili, po kom je teda půjdou vymáhat... marno platné, takže to ve finále stálo něco okolo bůra (za znovu připojení a upomínky) a dovolená v hajzlu, protože to stejně přijeli znova připojit až někdy za týden.

Po druhé se předvedli, když jsme se teď stěhovali a přepisovali elektriku na sebe. Ty idioti nebyly schopný podepsat smlouvu, ani výši záloh ani účet, za to peníze chtěli hned. Takže jsme sice neměli pořád podepsanou smlouvu, nevěděli jsme co kam kdy platit, ale za to už nám stačili poslat upomínku za nezaplacení zálohy.

Za 135 tisíc bych ten barák snad radši nechal pojistit a pak tam nechat vybouchnout plyn :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

nun píše:a to na zákaznické služby ČEZ koukáš z okna...
To koukám, ale bylo to hovno platný. Nakonec pomohlo, že známá je kamarádka nějaké náměstkyně, takže jeden telefon kámošce a druhý den tam byli. :-\
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
nun
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 202
Registrován: ned dub 30, 2017 11:12 am
Jméno a příjmení: Miloš Kowol
Bydliště: Třinec

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od nun »

No vždyť to říkám... asi tam nebudou dělat lidi z Ostravy když to je v Plzni, většinou každý někoho zná...
Bohužel doba přitvrzuje a to co šlo ještě před půl rokem nějak domluvit, dneska ani při hodně dobré známosti a nejlepší vůli nejde díky nastavenému systému.
(vím o čem mluvím, zrovna dneska jsem něco řešil a nevyřešil - a to mě ČEZ měl na výplatní pásce 24 let)
Subaru Outback 2,5i LPG AT 2005 Obrázek
Mazda Mx-5 NC 1,8 2006
Citroen Berlingo 1,4i 2001
EX - OctaviaII 1,6TDI FabiaII 1,6TDI FabiaII 1,6 16V FabiaI 1,9TDI SEATCordoba 1,9SDI Lada2101 Oltcit Škoda100 Škoda1203 Tatran125 ČZ175Sport
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

Nešlo by to,prosím Vás,přesunout do příslušného vlákna o radarech?Taky bych pro,aby se to vlákno rozdělilo na kraje.Bylo by to přehlednější.Když člověk nejezdí často po republice,ale jen občas,tak by se podíval podle své trasy na nástrahy,které na něj číhají.
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Ja osobne doufam a verim, ze neni daleko doba, kdy i slusni a bezuhonni lide budou tyhle zarizeni systematicky likvidovat... Cimz samozrejme nikoho k nicemu nenavadim.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Geis logistika - opet nezklamali. V nedeli vecer jsem si na eshopu objednal dily a dnes je ctvrtek skoro poledne:
Přílohy
Geis.JPG
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
dulas
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 533
Registrován: čtv lis 24, 2011 9:44 pm
Jméno a příjmení: Radovan Drahorád
Bydliště: Alšovice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od dulas »

pokračování story s ČEZem. Po jednání přímo na pobočce ČEZu prodej v Liberci a né na kontaktním místě (smluvní partner) v Jablonci, jsme se dozvěděli že žádost o sundání elektroměru je skutečně podána a oni mají 5 dní na demontáž ,,|,, (>_<) ,,|,, a né 2dny jak nám tvrdili v Jbc. No a na odpojení od sítě (kabel za sloupu do domu) se musí podat žádost opět na ČEZ distribuce >:-& >:-& tam jsem jí posílal již 27.4. >:-@
opravdu netuším jestli si už nedělají z lidí prdel
paní na přepážce říkala že prý dřív se mohli všechny žádosti podat u ní na přepážce, ale dnes to již nejde ,,|,, (>_<) ,,|,, ,,|,, (>_<) ,,|,, asi zlepšili systém <:-<
ex2x Subaru Legacy 2.0 LPG
ex Subaru Legacy 2.5 LPG

ex Subaru Impreza 1.6 LPG
ex
Subaru Forester 2.0 Sturbo (1999)
Subaru Outback 2.5 LPG
Uživatelský avatar
Juras
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 766
Registrován: čtv bře 04, 2010 7:42 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Juras »

Slavek_xxx píše:Geis logistika - opet nezklamali. V nedeli vecer jsem si na eshopu objednal dily a dnes je ctvrtek skoro poledne:
No holt se někdo seknul a naložil to do špatnýho auta, tak dnes už to snad zavlečou na správný místo. ;-D
Subaru IMPREZA 2.0GT MY95 300hp 25/100 - funny car
Peugeot 205 1.7GRD MY92 60hp 4/100 - EX a už i R.I.P (kovoschrot)
Citroën C5 2.2 HDi MY02 133hp 6/100 - daily car
Ducati Multistrada 1000 DS MY04 - funbike?
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“