Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Kubišta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 297
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Kubišta »

Kterej člověk navrhoval desing vozu wrc pro rok 2017. Dneska čumím na fotkyna ewrc.cz z monte karla a když se mi objeví obrázek vozu tak si říkám: Co to má kurva bejt? , blatniky tovypadá že má tak velké že při pauze si na to položí kafe či sváču. Ten člověk co nad tim pracoval musel bejt bud sjetej nebo zlitej jak krává. Větší pánové hnus sem eště neviděl, to už neuměj udělat auta ? Ztoho se chce akorát člověkovi :-€-oO .
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od SCOOTER »

Kubišto za pár let se Ti to líbit bude věř =) ...prostě je to nové a neokoukané,ono B specialy v osmdesátých letech taky nebyli "krásný" a dneska jak je obdivujeme (*_^) |,,,, ...holt vývoj nezastavíš.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Keana
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 246
Registrován: úte lis 22, 2016 8:01 am
Jméno a příjmení: Aleš Hnyk
Bydliště: Jablonec/Jabloneček
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Keana »

Možná blbost, ale mně se vždycky chce brečet, když se tim směrem podívám. Rozdíl odhaduju 12-15 let (nevim přesně od začátku starej nepamatuju)
Zatímco starej plotr krásně ukládá výkresy na sebe, že je stačí vzit a odnýst. Novej to roluje do nějaký pochybný síťky. Nevim, co k takový inovaci výrobce vedlo. Jestli ušetřenejch 30cm po zaklopení síťky.
Přílohy
IMG_20170120_140800[1].jpg
Subaru Justy G3X 1.3 MY2005 ------15.11.2014 ----> Obrázek
Subaru Forester SG 2.0 MY2006 ----02.08.2016 ----> Obrázek
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11884
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Traveller »

Spíš je ta síťka o 14,5 haléře levnější. >>:-@@ >>:-@@ >>:-@@
Máme tu něco podobného a vidím to naprosto stejně jako ty. Dokonce jsme už došli tak daleko, že to nenecháváme automaticky ustříhnout a vždycky když se něco pošle na plotr, tak si tam pak každý dojde a ustříhne si to "pěšky" tlačítkem a vezme přímo nahoře. 8-?
Inu, inovace bez legrace. >>:-@@
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

No včil byl ajťák-sám šéf,majitel tu největšího pc obchodu a servisu u mé ženy v práci a říkal dost vážně a důležitě:téhle tiskárny si važte!Žena na to:já to moc dobře vím,já si ji právěže vážím,novou nechci...Stará 15-20 let nějaké HP či co,důležité je,že funguje a neprotestuje,nevymýšlí nesmysly,na její potřeby nic víc netřebuje.A to se jednou sekla a v servise z ní za všeobecného veselí vytáhli sponku do vlasů,no samozřejmě záhada,jak se tam asi dostala :-D Tomu přecházelo to,že to už nepůjde nesjpíš spravit,že je to staré...
Jedno monstrum tiskárnu mají teda taky,ale opět a zase byla ta stará lepší-uživatelsky lepší.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Ten konštruktér, co navrhnul u Wanzla nákupní vozíky. Dnes jsem nasáčkoval nákup do kabele, hodil do auta a jel vrátit vozejk, zajel s nim do řady až nadoraz, vytáhl euro a odjel dom. Až doma jsem zjistil, že v tom vozejku jsem nechal celý balení minerálek. Nechápu, jak tam vozejk do toho před ním zajel nadoraz, aniž mu ten balík vadil. To mělo bejt vymyšlený tak, aby to nadoraz nešlo, aby nedosáhl řetízek a člověk by nemohl vyjmout tu zálohovou minci. Pak by i takovýho ichtila jako já trklo, že je něco v nepořádku, jako třeba, že máte ve vozejku ještě nějaký zboží. Takhle jsem bez dobrý vody, budu nuset pít tu brněnskou. 2 lahváče jsem naštěstí naložil.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
mata
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: úte zář 25, 2012 11:59 pm
Jméno a příjmení: Martin Štenc
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mata »

Příště si Míro dělej uzel na kapesníku :-DDD
Subaru Baja 2,5 MY04 121kW
Subaru Impreza GT 2.0 5MT MY99 160kW
Subaru XV 2.0i 6MT MY12 110kW - ex
Subaru Forester 2.0i 5MT MY03 92kW - ex
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mareka »

Českému Wanzlovi šéfuje bratránek - až s ním budu mluvit, stížnost vyřídím. :-)
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4923
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

Sam som na seba nastvany. Dnes pri cuvani som magorovi s nejakym starym crepom, co mu do vyjazdu z parkoviska trcal zadok auta, na co som zabudol, ked som vyzeral na prechadzajuce auta, trafil zlahka naraznik. Uz x-krat som ho na tom mieste videl parkovat - v podstate v krizovatke.O n nema nic, ja asi 10cm prasklinu vedla zadneho brzd. svetla dole + malicky skrabanec o cosi vyssie. Je to sice oboje plast, ale stve ma to. Svetlo to snad nechytilo, este som neskusal.
To mam za to, ze som potreboval velmi rychlo preparkovat na volne miesto kvoli vykladaniu kufra a ponahlal som sa.
Tak ci tak idem do servisu o tyzden dva kvoli oleju, tak potom asi skusim, co na to havarijna poistka s 0% spoluucastou :)

Ale ked uz auto/lestenku nejako pokrstit, tak potom takto :)
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Mira píše:Ten konštruktér, co navrhnul u Wanzla nákupní vozíky. Dnes jsem nasáčkoval nákup do kabele, hodil do auta a jel vrátit vozejk, zajel s nim do řady až nadoraz, vytáhl euro a odjel dom. Až doma jsem zjistil, že v tom vozejku jsem nechal celý balení minerálek. Nechápu, jak tam vozejk do toho před ním zajel nadoraz, aniž mu ten balík vadil. To mělo bejt vymyšlený tak, aby to nadoraz nešlo, aby nedosáhl řetízek a člověk by nemohl vyjmout tu zálohovou minci. Pak by i takovýho ichtila jako já trklo, že je něco v nepořádku, jako třeba, že máte ve vozejku …
Nevím jak u vás,ale my tu máme lepší zdroj vody,než je ta z plastu,já to teda vůbec nekupuju a nekupoval bych ani v Brně :-) Jen sem tam,jako záloha vody na chalupu,vemu balík,ale já to nepiju ani tam,nemám proč.V práci máme vodonoše-barely s vodou a tj teda chuťově pro mě hnus,dá se vypít,jen protože se to chladí,když to zkusíš méně vychlazené,či nedej bože teplé,je to mdlé,taková správně mrtvá voda.Nechápu co na tom lidi vidí,ale budiž,každý to máme jinak.No tak i v práci zase piju jen z kohoutku,jako doma.
Z plastu beru jen na cesty do auta,někdy si i doma naleju do flaše,ale zas takový magor nejsem a zapomínám :-) ,takže většinou tady dělám vyjímku a volím plast z benzinky.
Taky mě od počátku éry všemožných nápojů z plastu přišla vždy šílená ta zbytečná marnivost používání a výroby plastů,taky to tahání to dom...Neříkám někdy je plast dobrá,praktická věc,ale masově to používání se mě zajídá.Ne,nepodlehl jsem tomu :-)
Takže Míro nezoufej,dej si točenou,taky se dá,nebo ji nechej odrazit v lednici,vyprchat,až dojde pívo ;)
Jo ale díky za Wanzla,nebýt tě,tak ani nevím,že má původ tu kousek od Olmiku!Nevím tu celou jeho historii a že tu má zase výrobnu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mnov »

Mira píše: Nechápu, jak tam vozejk do toho před ním zajel nadoraz, aniž mu ten balík vadil.
To já naprosto chápu. Ten balík tam bude vadit až se tam někdo pokusí dát další vozík. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Jj,pravda :-D Vidíš to,to se mě stalo minule,už jsem tam svůj košík nezarazil,neprojelo to tím před ním no až do konce.Takže Míro,tohle ty naše HLAVY nezachrání :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

S tým vozejkem mi to taky došlo. Holt někdo bude mít radost, pokud si pospíšil, jinak měl hruškovej led. Já teda jinak piju taky kohoutkovou. I přes léto, když nám to nedoporučovali. S mou spotřebou 3,5 l denně bych se nanosil. Tudle ochucenou mám jako sladkej zákusek.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22694
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

3,5l ještě celkem jde, já dostal přikázáno víc pít, tak víc piju... nepočítal jsem to, ale když si to tak vybavím, tak nějaký 5, 6 litrů za den to bude. A to bych s flaškama vyběhal fakt zbytky energie :-DDD Ale já jinak teda si tu flašku natáčim i do auta na cestu do práce... mít žízeň mě hrozně štve :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

vůči výpadkům signálu u operátoru jsem býval tolerantní, ale poslední dobou mám pocit, že t-mobile nefunguje skoro každej druhej tejden...a že by to nějak kompenzoval, to ne...lemplové sou to...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“