Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

HonzaCZ píše:Jo, samozřejmě jsem myslel jenom tu mezeru za čárkou a tečkou. Žádná obecná normalizace. A ještě bych to pustil jenom na šímu, pokud by se tím necítil diskriminován.
Mě nevadí nic :-) Jooo kdyby rada starších dala červenou,tak to bych se krátce zamyslel,než bych usnul ;-D To bych se i zamyslel proč,mám to tu přeci rád! :-D =)
Spm-to se přiznám jsem vůbec netušil,ale vůbec.Vyjímka nebyl překlep jako předtím to "MĚ",to ne,to jsi mě dostal,nebylo to dřív jinak?
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

sima píše: No a taky se už zde vyhýbám delším příspěvkům,pokud to není nutné,taky mě to žralo čas a nebaví mě to už samotného.
Nikdy jsi nenapsal krátkej příspěvek. Neumíš to, tak nelži. ObrázekObrázek

A teď vážně. Fakt mě někdy mrzí, že lepíš ten text takhle dohromady, protože obsah by mě leckdy zajímal. Ale nejde to číst. Tobě to možná přijde zanedbatelný, že ty mezery neděláš. Ale když se to čte, tak je to jako číst vysypanej pytel máku. Je to strašný !! Slévá se to dohromady v jeden velkej zhluk písmen.
Přitom nejde o nic jinýho, než si osvojit mačkání takovýho to velikýho dlouhýho čumprdlíku, co je na klávesnicích uprostřed dole. ObrázekObrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Napsal jsem už pár krátkých,i jen třá smejlík a ustrnul jsem,odtáhnut se od klávesy,v tom nelžu.Asi je to furt ale málo,tj možné =) :-)
Mě zas naopak irituje,když tu někdo dá fotku auta,auta nového,či na podválu,bo něco ze stavby a vůbec lautr nic k tomu neřekne,nepodepíše to nijak a ať se když tak zajímáme,optáme,ale dobře,každý jsme jiný.
To je zas jiný radikál,oproti mě :-) Já mám jednoduše nějakou možná přehnanou poctivost říct co a jak,proč vám to tu předkládám.No a pak ten mák přijde do toho.
Tak velký cumprlík nepoužívám,teda používám,ale ne vždy tam kde vám to vadí,kde vám to chybí,omlouvat se nebudu,fakt jsem nikdy nezaznamenal problém a to jsem toho už vyplodil,hm nový postřeh.
Nezlobte se na mě,zkusil bych to,zkusím to teda? >:-& :-D ale po těch letech psaní to není jen tak.Uvidím.Moje chyba.Každopádně i zamyšlení,nechci to tady zasypávat nečitelně,to ne.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22709
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Ad výjimka - jestli se to měnilo nevím, ale už se to takhle píše (ikdyž se to čte jinak) dost dlouho :-)

Ale už s tím rýpáním radši přestanu, myslím že za dnešní večer jsem tady dneska rýpal až až :-DDD :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

sima píše:Nezlobte se na mě,zkusil bych to,zkusím to teda? ale po těch letech psaní to není jen tak.Uvidím.Moje chyba.Každopádně i zamyšlení,nechci to tady zasypávat nečitelně,to ne.
Fakt to zkus, je to tak snadný. Je to celosvětový standard. Vsadím se, že i eMZáci píšou mezeru za interpunkcí. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Snadné to je,jen jde o zvyk letitý,emzáků se nikdo neoptá :-D Nic je na čase to ukončit *_*=*_*
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JirkaZ »

K mé nedávné bouračce: včera dojel likvidátor, dveře šoféra jdou na výměnu, spodní černá plastová lišta taky. Samozřejmě lakování dílů včetně. Jen jsme se tak bavili, když jsem se ptal, kolik to bude pojišťovnu stát, říkal, že odhaduje 50tis. A říkal, že ten jejich soft moje auto podle VIN nenašel (zdržet se konspiračních teorií :)), že je asi nové, a tak se divil, že mu systém nacenil dveře na 10tis, což mu přišlo hrozně málo. Tak mu říkám, že doufám, že servis tu jejich odhadní částku neuvidí, aby vůbec chtěl opravovat, když je to naceněno na tak málo, a on že se nemám bát, že servis odhad neuvidí. A že se nemám bát tuplem, protože on napsal do poznámky 50tis. Tak jsem zvědav :)

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20604
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Nevím kde jsi pojištěnej, ale já vubec žádný problémy neměl a peníze jsem měl na účtu asi za 3 dny :-) . Zkusil bych jestli nemá zákonnou ten sloup :-) .
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22709
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Dneska mě teda totálně nakrkla ta hitparáda debilů v Praze Na Balkáně. V životě bych si nemyslel, že se na jednom místě můžeš sejít takové množství imbecilů a chovat se takovýmhle způsobem. Pro toho, kdo to nezná: je to relativně široká, dlouhá ulice, na které není vyznačená hlavní silnice a z jedné strany (z mnou jetého směru, kde je větší provoz) několik mini uliček do vilek (kam se tedy dává přednost), což teď nehraje takovou roli. Ulice končí stopkou do Spojovací, což je dvouproudovka s poměrně silnym provozem. Odbočování tam, zejména doleva, tedy docela trvá a je potřeba trefit díru mezi semaforama. Normálně tudy těch aut zas tak moc nejezdí, takže když se dojede nakonec, tak tam nestojí buď nic nebo pár aut, která za chvíli projedou. Leč silničáři zase někde něco rozkopali, ucpali, ... a spousta lidí tudy jela. Takže když jsem dojel kolonu do konce té ulice, tak jsem od té křižovatky byl asi 400 metrů.

A hitparáda začíná. Že protisměrem projede nějaké auto, které jím jede stovky metrů a pak se snaží nacpat do jedné z těch bočních uliček, to bych ještě taknějak pochopil. Sice za tu vzdálenost má dost slušnou šanci, že se potká s něčím, co tam vyjelo zaparkované, nemá vůbec tušení, jestli v té křižovatce stejně někdo nestojí a nezůstane tam trčet v protisměru, ale řekněme, že bych to ještě jakžtakž chápal. Když už mě ale předjíždí desátý auto, které se tím protisměrem sere kam až to jde a pak jasně vidím, jak se do té kolony cpe zpátky, tak bych si rozmlátil hlavu o volant. Vrcholem bylo, když jsem před jednou z těch uliček, když jsem tam dojel, nechal místo, aby tam notorický odbočovači měli místo. Výsledkem bylo, že mě předjela M135, která to nacpala do té mezery, co jsem tam nechal. To už jsem psychicky nevydržel, zatáhnul ručku, prásknul dveřma a šel se zeptat dotyčného individua (ženská mezi 30 - 40 lety, na druhé sedačce pubertální smrad) jestli má jako pocit, že mě to stání v koloně baví a proto že v ní stojím. Nakonec ze sebe vypotila, že neviděla kam jede, že si myslela že tam bude volno. Podíval jsem se před sebe a fakt jsem nevěděl, jestli to myslí vážně nebo si ze mě dělá prdel. Ta ulice je rovná a vede z kopce dolů. Z toho místa jsem byl schopen ty auta do křižovatky spočítat a jasně bylo vidět, že stojí do té křižovatky. Fakt nechápu, jak může dostat řidičák někdo, kdo jede protisměrem někam, kam vlastně vůbec nevidí, notabene ještě na úplně přehledném úseku. Po tomhle extempore jsem se rozhodl, že budu za kreténa taky, najel jsem do protisměru a tu silnici jsem zablokoval (a už jsem v tu chvíli nebyl ani jedinej). Nebýt toho, tak tam stojím asi ještě teď.

Tak nevím, jestli je to tím, že jsem tak zásadně netolerantní nebo se nemůžu smířit s tím, že jako řidič subaru mám hnít v koloně v pravém pruhu na místě, zatímco frajeři v golfech a německých V8 (ikdyž v tomhle případě spíš R6) to berou protisměrem, ale podle mě by za tohle měli na místě brát řidičák, zkonfiskovat auto a dát doživotní zákaz řízení. Fakt jak na dálném východě... Ani v té Bratislavě jsem tohleto neviděl a že tam se podobná individua snad rodí.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2907
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od .dundee. »

Upřímně Jeniku, nadávat můžeš akorát sobě, protože uzavírka Pod Krejcárkem byla v médiích dost probíraná a když si najedeš, jak debil - promiň, do objízdné trasy již vyznačené doporučené trasy, tak se nediv

To samozřejmě neomlouvá jízdu jiných protisměrem.
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2907
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od .dundee. »

A až 10.6. dodělaji plynovod Pod Krejcarkem, budou pokračovat v Novovysočanské. Takže do konce léta to bude Na Balkáně skutečně vypadat jak na Balkáně
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22709
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

.dundee. píše:Upřímně Jeniku, nadávat můžeš akorát sobě, protože uzavírka Pod Krejcárkem byla v médiích dost probíraná a když si najedeš, jak debil - promiň, do objízdné trasy již vyznačené doporučené trasy, tak se nediv

To samozřejmě neomlouvá jízdu jiných protisměrem.
Bylo to podle navigace, takže předpokládám, že to stejně nebylo už objet kudy, pač je těch uzavírek tolik, že už není na výběr :-DDD Ale mě neštve ta kolona. Co se oteplilo a vyklíčily všude lopaty, tak jezdím do práce 40km na jedničku už od dálnice, takže mě nějakejch 300m kolony nerozhodí. Ale když se čtvrt hodiny nehnu z místa, zatímco 10+ šmejdů tu kolonu předjelo, za to bych střílel...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od catana »

spm píše:Co se oteplilo a vyklíčily všude lopaty,...
To je hodne vtipny obrat :-DDD Rozesmal jsi me tim tak, ze jsem byl v praci dotazan coze je tak vtipneho ;-D
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

spm píše:Ulice končí stopkou do Spojovací, což je dvouproudovka s poměrně silnym provozem.
Není to spíš čtyřproudovka? Nebo mi uniklo nějaké další svedení do jednoho pruhu?
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od CoZmo »

vy ste v tý praze takový fňukny a při tom tam máte takovou pohodu...

loni vedlo v idiocii brno, ale letos...letos sme jim to nandali... https://youtu.be/iEc1QPGmZJk
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“