Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od newli »

Jo, to by me take zajimalo, kam sly vsechny ty prachy, co praha za poslednich 20+ let ziskala. Ostatne ty prachy ze zkurveny odtahy by meli jit uplne na stejne ucely ,,|,, (>_<) ,,|,,
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
JackeOb
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte črc 14, 2015 11:09 pm
Jméno a příjmení: Jakub H
Bydliště: Polička

Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JackeOb »

dopis z OSSZ drahy muj...

Jsem presvedcen ze sem vse zaplatil. Fakt se tesim na to to o vikendu dohledavat.

Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
KarlosOB
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: ned úno 28, 2016 10:10 am
Jméno a příjmení: Karel
Bydliště: Bílovice n. Sv.

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od KarlosOB »

... co bys nechtěl, je potřeba i ty menšiny podpořit >:-@
Subaru WRX STI 2017
Subaru Outback 2,5 CVT 2014
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7814
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mnov »

.dundee. píše: Tomáši, obávám se, že nikdo z nás žádnou rozumnou vizi nastínit nedokáže. Ještě by to tak mohli udělat lidé, kteří se oboru dopravy dlouhodobě věnují a mají nejen české zlušenosti
Oni využívají i rumunské zkušenosti. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7814
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mnov »

Manželka zrovna odjela na sraz do pizzerie a chtěla zaplatit dvacku za hodinu parkování do 20 hodin, kdy ta placená zóna končí. Nic jsem nezaplatil. Radši risknu pokutu, než jim za to platit.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
George
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: sob říj 08, 2016 10:48 am
Jméno a příjmení: Jiří Otisk
Bydliště: Mokre Lazce

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od George »

Uznavam ze jsem nemoudry, mohl by mi prosim nekdo chytrejsi vysvetlit z jakeho duvodu se na krizovatkach vsichni nalepi naraznik na naraznik, coz zpusobi, ze pri rozjezdu musi kazdy pockat az se od nejk predchozi auto zase vzdali cimz projede na zelenou max 3 auta? Je to na pos...
Subaru BRZ 2016 MT Sport Limited - vlakno o aute.
Obrázek
Subaru Legacy Wagon 2.0R MY07, motor EJ20F (DOHC, 121kW), 4AT,SportShift,VTD,VDC
Obrázek
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2230
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Levap »

Tomáš1002 píše:dundee: Souhlas. Nečekám, že by někdo nějakou smysluplnou a realizovatelnou vizi měl, protože tohle je podle mě na obecné úrovni neřešitelné. Patnáct litrů vody do desetilitrového kýble prostě nalít nejde. Mně jen zajímá jak by si to ti, kdo na to nadávají, vlastně představovali, aby nadávat přestali, proto jsem se ptal .
P6 zóny neměla a fungovalo to tak, že ráno jsem přijel, zaparkoval na prázdné místo u školy, kterých tam bylo dostatek, a odpoledne vyzvedl děti a odjel. Na moje uvolněné místo zase přijel někdo jiný. Fungovalo to bez zón samo. Koncepci navrhnout neumím, ale vadí mi, že ty změny nic nevyřešily. Kdyby to nechali jak to je fungovalo by to taky.

* Mělo to pomoct parkování - teď je na P6 spousta nevyužitých volných míst, kam nikdo nejede, protože nechce platit. Tzn. místní to asi mají lepší, ale ukazuje to, že jich zas tolik není, protože "vyhnáním" přespolních se uvolnilo tolik míst, že se nevyužívají.

* Vyhnání parkování přespolních způsobilo, že teď jedou přes Prahu až tam, kde pracují (někdy můj případ) místo aby jeli MDH, což jsem dělal. Tím se zhoršuje průjezdnost Prahy. Tj. jedním "zlepšením" poseru něco jiného a přesunu problém jinam.

* Prachy - je to JENOM o tom, aby se napakovaly spřátelené firmy. Malování čar, monitoring parkování, automaty, jejich provoz a servis --- (viz Rumuni co se na tom podílejí, miliónové zakázky někomu do kapsy). Prostě je to celé podvod a korupce. Primární cíl není něco vyřešit, ale vydělat.

* Praha 6 (magistrát) nechápe, nebo nechce, viz komentář výše, pochopit, že tam lidi nejezdí pro zábavu, ale proto, že musí.

* MHD - pojďme všichni jezdit busem/vlakem/tramvají. Toto je úplný výsměch. Restrikce na P6 totálně přetížily dopravu busem z Roztok kde bydlím. Autobusy jsou narvané tak, že se třeba 30 lidí nedostane a čeká na další (i děti do školy apod). A dopravu spolufinancuje město. Takže proto, že se někdo na P6 chce napakovat, a není vůbec kompetentní řídit cokoliv, natož dopravu, se problém přenáší na ostatní. Viz další bod.

* Záchytné parkoviště u nádraží v Roztokách, které ve finále UBERE parkovací místa, bude stát 20 mil. Kč /zatím je to spočítané jenom na 20). Parkoviště po nás chce radní za Prahu 6. Co si o sobě vlastně myslí. To snad ani není možný, Ale protože jsou asi kámoši se starostou tak čekám, že se dílo podaří. Tudíž vyženou další lidi s auty někam jinam, co by jinak jeli vlakem.

* Parkoviště Blanka - stovky míst, nevyužitých, protože se ještě nedohodli, komu to přiklepnou, rozuměj zatím si kámoši nezaložili firmu, který nakonec vyhraje výběrko na provozovatele.

*Na Podbabě bylo u vlakové zastávky volné parkoviště. Teď je tam zóna, která moc hezky "zklidnila" dopravu. NIKDO tam nebydlí, bylo to u vlaku. Tak jaké jiné opodstatnění než vydělat prachy to má? Nebo zóna u VŠ ČVUT - , že by umožnění parkování studentům a profesorům. Fuj, Výsměch.


Podle mě by se parkování v Praze mělo řešit centrálně pro Prahu, ne odděleně po městských částech. Protože jedna dělá druhé potíže. Člověk z P3 je na P6 cizincem :-)
a pokud tam dojíždí za prací platí.Umožnit parkování o víkendech zdarma všem a přes den (8-18) za nějaký rozumný poplatek na předplacenou kartu.

Pavel
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
RomanaMala
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 577
Registrován: pát črc 17, 2015 9:49 pm
Jméno a příjmení: Romana Malá
Bydliště: Sýkořice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od RomanaMala »

v Praze před měsícem s OTB před námi asi 40 lidí, naštěstí mám ZTP tak jsme ho hned využila ;-) v Rakovníku jsem si byla vyměnit SPZ a prázdno
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Když jsem byl kdysi odhlašovat imprezu, taky jsem se chtěl vytahovat průkazem. Zbytečně, na lístku stálo 52, najednou to udělalo píp a šel jsem hned na řadu. Nevim na co tam sedělo a čekalo dalších 20 lidí. A dávno předtím se s těma pořadovým číslama normálka vekslilo. Chceš jít na řadu do 10 minut či za hodinku? Žádnej problém, do 10 minut za 250, do hoďky za kilčo. Za 5-ti kilo byl full servis, člověk tam ani nemusel.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Lawman
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: pon srp 29, 2016 9:02 am
Jméno a příjmení: Petr Mach
Bydliště: Rousínov

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Lawman »

V nedělu jsem došel k autu (výjimečně jsem parkoval na ulici, a ne v průjezdě bo jsme se švagrem vozili materiál a na večer už se mi nechtělo přeparkovávat) a ejhle, dvě kola na straně odvrácený od oken domu skoro prázdný.

Nejdřív jsem si říkal, že jsem je asi o něco prorval, přece jen to jsou gumy nad hrobem a žádná velká škoda by to nebyla, když jdu stejně v týdnu přezouvat na nový. Pak jsem si ale všiml, že na vypuštěných kolech chybí čepičky ventilů.

Takže se nejspíš jen bavily nějaký děcka cestou z hospody. No nic, dofoukl jsem a jedeme dál. Holt i na dědině jsou paka <:-<

Co bych za to dal, kdybych je u toho načapal... >>:-@@
Forester SG 2.0X 2005 116kw
Forester SG 2.0i 2003 92kw LPG

If it's stupid but it works, it isn't stupid
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

Lawman píše:V nedělu jsem došel k autu (výjimečně jsem parkoval na ulici, a ne v průjezdě bo jsme se švagrem vozili materiál a na večer už se mi nechtělo přeparkovávat) a ejhle, dvě kola na straně odvrácený od oken domu skoro prázdný.

Nejdřív jsem si říkal, že jsem je asi o něco prorval, přece jen to jsou gumy nad hrobem a žádná velká škoda by to nebyla, když jdu stejně v týdnu přezouvat na nový. Pak jsem si ale všiml, že na vypuštěných kolech chybí čepičky ventilů.

Takže se nejspíš jen bavily nějaký děcka cestou z hospody. No nic, dofoukl jsem …
Buď rád, že si je nenačapal.
Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že osobní setkání s vandalem není nejlepší řešení. Člověk se opravdu těžko ovládá, pokud jde o vůz.
Odepsáno Macem...
goha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1862
Registrován: pon srp 10, 2015 3:37 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od goha »

Jjjj ... souhlas. Ve mě se v ten okamžik začínají vařit "ch*anky" a obávám se, že by na to podmínka nešla napasovat >>:-@@ >>:-@@
Forejs SG, 11/03, 2.0 92kW + nové LPG.
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

goha píše:Jjjj ... souhlas. Ve mě se v ten okamžik začínají vařit "ch*anky" a obávám se, že by na to podmínka nešla napasovat
Naštěstí můžeme ovlvnit naše děti a předat jim názor, že cizí auta a motorky jsou nedotknutelný. S cizí manželkou je to na uvážení jednotlvce:-)
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22544
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Na facebooku je nějaká skupina "nešahej na moje auto" Hemží se to tam fotkama, jak se někdo fotí s cizím autem a typicky si k tomu sedne na kapotu nebo podobně. Dost často si maminka takhle fotí fagany a když je načapána, tak ještě prohlásí, že je to jenom auto...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Špejlík »

spm píše:Na facebooku je nějaká skupina "nešahej na moje auto" Hemží se to tam fotkama, jak se někdo fotí s cizím autem a typicky si k tomu sedne na kapotu nebo podobně. Dost často si maminka takhle fotí fagany a když je načapána, tak ještě prohlásí, že je to jenom auto...
Fakt?? To se musím podívat a začnu mezi ně vnášet osvětu:-)
Je to děsný. Nejvíc si všeho nevážej ty, co by si to nikdy nekoupili. Nemyslím, že by neměli kačky, ale že za to prostě neutratěj.
Nám záviděj auta za 200,300 tisíc a sami si jdou koupit novýho Rapida, ale při první příležitosti ti vmetou do ksichtu, že seš minimálně podnikatel, když si můžeš dovolit takový auto.
Mě to tady tak štve...
Kdyby nebylo na severu tak černo, tak jsem už v Norsku:-))
Odepsáno Macem...
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“