Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
demeter
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř lis 30, 2016 9:10 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od demeter »

Na kole je nejdůležitější pitný režim.
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Majer »

Přesně ;-)
Přílohy
IMG-f67e18a759275366d75084e4fb1b20f7-V.jpg
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Majer »

námořník píše:Popravdě si nedovedu představit že by mi jakýkoliv prasklej rám projel nohou nebo břichem. Maximálně prasklá sedlovka. O ničem jiným jsem neslyšel a doufám že ani neslyším . Já bych si zase nekoupil žádnej hliníkovej kostitřas. Naštěstí nejsme všichni stejní. Jinak na kole je nejdůležitější ten zážitek a je jedno na jakým kole jedeš .
http://praha.idnes.cz/cyklista-si-pri-p ... zpravy_bur

No život umí překvapit....
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Majer píše:
http://praha.idnes.cz/cyklista-si-pri-p ... zpravy_bur

No život umí překvapit....
To není zlomenej rám, ale něčí řídítka z hromadnýho pádu. To je, bych řekl, něco jinýho.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Slečna bakalářka. [!] Předesílám, že nejsem zaměstnacem ani nemám smlouvu s žádnou VŠ a veškerá moje práce s pregraduálnmi studenty je jen moje dobrá vůle, která mě stojí čas a nemám za ni ani korunu. Loni před prázdninami jsem se uvolil, že jedné slečně budu dělat externího školitele / konzultanta bakalářské práce a dal jí nějakou obecnou literaturu ke sestudování a ať se staví po prázdninách. To jsem ji viděl poprvé.

Když konečně přišla, což nebylo hned po prázdninách, ale až v okamžiku, kdy potřebovala zapsat název bakalářské práce do systému, cca v půlce zimního semestru, položil jsem ji první nejjednodušší možnou kontrolní otázku. Na tu odpověděla. Položil jsem jí druhou nejjednodušší možnou otázku a odpověď byla "To už si nepamätám" :-OO Dal jsem jí cca hodinovou přednášku toho nejdůležitějšího co si měla sestudovat a navrhl ji 3 možná témata bakalářské práce. Sebevědomě si vybrala to nejtěžší a zapsala si ho. To jsem ji viděl podruhé. Ke konci zimního zkouškového období jsem ji začal nahánět, že by bylo načase, aby začala sepisovat. Dorazila však až v dubnu! Předal jsem ji osnovu a asi hodinu vysvětloval, jak by její bakalářská práce měla vypadat. To jsem ji viděl potřetí a naposledy!

Pozor to není celé. Až někdy v květnu mi poslala první 2 stránky s tím, že se jí rozbil počítač, blablabla. Pak se ozvala v červnu, že z rodinných důvodů musí bakalářku odložit na podzimní termín. Odepsal jsem jí tedy, ať se ozve hned jak to půjde. A zrovna, když jsem byl na konferenci, mi přišel v pondělí mail s její bakářkou s tím, že to musí do čtvrtka odevzdat, jinak ji nepustí ke státnicím. [!] Takovou drzost jsem ještě nezažil. Práce byla plná nesmyslů a nepřesností a angličtina příšerná. Chybějící podměty, neshody podmětu s přísudkem, nesoulad slovesných časů, příčestí uprostřed věty, .. Prostě běs :-€-oO Odepsal jsem jí, že do čtvrtka se to rozhodně stihnout nedá a že ji nedokáži opravit angličtinu, protože na konferenci s sebou mám jen tablet a na něm osekanou verzi wordu bez sledování změn. Dostalo se mi sebevědomé odpovědi, že ji tam chybí jen čárky a členy, že až to bude finálně číst, že je tam doplní :-D Dělal jsem co jsem mohl a okomentoval aspoň ty nejhorší zvěrstva. A za to vše se mi nedostalo ani "ďakujem pekne", jen zas snůška výmluv, že "BP nechala na poslednú chvíľu, lebo mala veľa práce." a že "BP nie je až na takej dobrej úrovni, ako by chcela, ale keďže ji tlačí deadline, bude to musieť odovzdať takto." Že budu mít z ostudy kabát ji asi nedochází. [GUNHIM]
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3072
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od outback »

Za mých časů bakalářky nebyly, ale od vedoucího práce i od oponenta jsme měl posudek a návrh známky...máš možnost jí to třeba okomentovat v posudku?
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od alman »

Kdysi jsem vedl t.zv. projektovou práci, dělalo to asi 5 lidí a taky to odevzdávali v posledním možném termínu po dvou letech. Ale zas to měli docela hezké, akorát záviseli na software, který moc nefungoval.

Jde se nějak poradit s lidma z té katedry? Třeba je to běžná úroveň absolventů.

Aleš
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
demeter
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř lis 30, 2016 9:10 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od demeter »

Vedoucí přece nemá ani povinnost práci takhle opravovat, natož aby byl zodpovědný za její finální kvalitu. Prostě bych slečně řekl, že jí nedoporučuju s takovou prací jít k obhajobě a pokud půjde, tak že nemůže očekávat mojí plnou podporu.
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Jo budu muset napsat dva posudky. První o tom, jak studentka "pracovala", druhý o kvalitě výsledné práce. Slečně jsem samozřejmě sdělil, že nemůže počítat s příznivým posudkem a že si práci bude muset obhájit. Jsem zvědavý jak se k tomu na katedře postaví. Jistě by nebylo nikterak složité slečně studentce dát jednu dvě otázky, ze kterých bude zřejmé, že nějakou práci sice sepsala, ale příliš tomu nerozumí. Další možností jsou státnice. Bohužel na fakultě jsou samí dobráci, kteří nechají projít skoro každýho.

demeter: Ano, není to moje povinnost, ale na práci bude figurovat mé jméno co by školitele, tak by tam neměly být naprostý blbosti. Spíš mi šlo o tu drzost dnešních studentů, o jejich pocit, že mají na všechno nárok a ať se z nich každý posadí na prdel, necítí za nic odpovědnost a vůbec nemají kinderstube. Dobrý den - prosím - děkuji - nashledanou se už asi nenosí. Toto totiž nebyl první případ, ale byl zcela nejhorší.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
KarlosOB
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: ned úno 28, 2016 10:10 am
Jméno a příjmení: Karel
Bydliště: Bílovice n. Sv.

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od KarlosOB »

Já jsem tedy zaměstnancem jedné z fakult v čr. Já osobně bych ji ke státnicím nepustil. Potom si třeba zvolí jiného vedoucího!

Dál bych se s madam nevybavoval. Nesplnila dopředu stanovené podmínky, nechodila konzultovat.

Každopádně vedoucí má práci nasměrovat správným směrem, má překontrolovat obsah práce, zda je naplněn rozsah a dodrženo zadání. Vedoucí práce hodnotí přístup studentky ke studiu. Tedy je možné hodnotit i stupněm F. Oponent hodnotí kvalitativní náplň práce, rovněž může být hodnoceno stupněm F. Přes to může jít k obhajobě své práce a je jen na komisi, jak sek tomu postaví.

Alespoň tak to máme u nás na fakultě.
Subaru WRX STI 2017
Subaru Outback 2,5 CVT 2014
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2258
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od clay »

Tak Tě vítám, v "NOVÝCH" časech.
A promiň že Ti tykám, ale cítím se věkově blízko, i když nedosahuji akademické úrovně. A hlavně mluvíš mi z duše.
Ono to školství již od první třídy stojí...teda pardon klesá na úrovni.
Není nutno, aby vysokoškoláci něco uměli, jen když budou dostatečně sebevědomí, aby se drze prosadili.

No a pak když přijdou do praxe, tak je to utrpení ...a největší, když mají být Tvým odpovědným kontaktem ve velké firmě. Než se naděješ, tak nic nedojednáš, ale oni již budou povýšení na senior něco, nebo odejdou do jiné firmy na vyšší pozici, protože v té první přece získali mnoho zkušeností a praxi.

Takže logistické věci neprojednáváš se šéfem logistiky, ale se schopným skladníkem. Systém objednávání si necháš posvětit od nákupčího. A na obchodní smlouvu ani nečekáš, protože Ti přijde paskvil s jinými položkami, jinými jmény firem....a hlavně to máš podepsat a ne něco připomínkovat, nebo upravovat. Teď jsem měl námět k sebezpytu, jak jsem neschopný dodavatel, když nejsem schopen zaručit uložení forem zákazníka na pouhých patnáct let a zadarmo.
Radostně Clay
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Česká televize. V 18 hodin jsem se v regionálních zprávách pro Brno, jižní moravu a zlínsko (dříve brněnský, pak jihomoravský večerník, nyní regionální zprávy) dozvěděl, že z Kladna do práglu nejezděj autobusy, v Davli zavřeli most a v Rokycanech padá sokolům strop na hlavu. Nejbližší reportáž byla z Vysokého Mýta. Kur.. koho myslí, že to v Brně zajímá? Vůbec nikoho. Co to jako má bejt? TV sosám z Klajdy. V TV průvodci psaly regionální zprávy a já čumim na nějakou provokaci z Čech. Kde to vůbec je? To je zase nějaká centralizovaná propaganda?
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od námořník »

Mira píše:Česká televize. V 18 hodin jsem se v regionálních zprávách pro Brno, jižní moravu a zlínsko (dříve brněnský, pak jihomoravský večerník, nyní regionální zprávy) dozvěděl, že z Kladna do práglu nejezděj autobusy, v Davli zavřeli most a v Rokycanech padá sokolům strop na hlavu. Nejbližší reportáž byla z Vysokého Mýta. Kur.. koho myslí, že to v Brně zajímá? Vůbec nikoho. Co to jako má bejt? TV sosám z Klajdy. V TV průvodci psaly regionální zprávy a já čumim na nějakou provokaci z Čech. Kde to vůbec je? To je zase nějaká centralizovaná propaganda?

To je na západě :-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mari75 »

:-D :-DDD
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od OZP »

Az se v Brne bude dit neco, co by stalo za rec, jiste to svuj prostor na obrazovce dostane. Do te doby tam holt budou zajimavosti z Davle a Rokycan (kde se aspon neco deje). Nemuzou vam do nekonecna reprizovat AZ Kviz nebo donutilovi vzpominky na Frantu Kocourka.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“