Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od HonzaCZ »

spm založil téma ohledně té nálepky, tak kdyby to někomu uniklo: https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... =34&t=7676
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Že nám asi fakt zavřou Zábrdovickej most https://brnensky.denik.cz/zpravy_region ... 80925.html
Akorát, že ještě nikoho nenapadlo se domluvit, jak to bude třeba s MHD? Prej bude veřejný shromáždění. Tam se určitě domluvěj. :-DDD Prej přestěhujou šaliny ze Staré osady k Dělňáku? Dyk to je přes kilák daleko a autobus tam sice jezdí, ale v děsnejch intervalech a už tak narvaný. Navíc po věčně ucpaný Gajdošce, kde mají jen tak mimochodem na jaro naplánovaný kopat, tzn. kapacita se zmenší na polovinu a to už tam neprojede nic, natož autubusy s tunama lidu v nich pendlující po Židenicích, aby mohli dojet do centra. A navíc odříznou od centra Vojenskou nemocnici, tak to asi budou muset pacoši do jinejch špitálů, šalinou určtě nedojedou. Nejvíc mě sejří, že přestane jezdit dvojka,kterou teď jezdim, páč autem po týdle díře i 15-20 minut s nejistým zaparkováním tam i zpět, šalinou 15 minut i s cestou ze zastávek a s parkováním se nemusím trápit. Navíc 1500 za benál a 350,- za šalinkartu je taky rozdíl (ovšem úsporu PHM stejně doprojedu o víkendech :-D ) Prostě šalina mi dom nepojede a vůbec nevim co a kudy bude jezdit. A upřímně nechápu proč to zavíraj na zimu. To aby se jim líp kopalo až to zmrzne? Nebo zbouráme most, dáme technologickou přestávku 4 měsíce aby mohla řeka v klidu zamrznout a rozmrznout a pak vám teprv postavíme jinej? Prostě v Brně kolaps dopravy není, ten teprve vypukne. Ale nikdo teď nic neřeší, je před volbama. Včera jsem právě u Dělňáku 2x odháněl naháněče SPD a odmítl jsem kafe na Starý osadě, páč bylo od Babiše. Prostě Kocourkov hadra a doporučuju pár budoucích let do Brna nejezdit, stejně nedojedete. A nový nádraží? Zapomeňte. Proto se teď asi opravuje Dolní nádraží, přitom to je zbytečný, když bude nový. Asi při hádání (u řeky nebo na suchu) zapomněli, že projekt proveditelnosti je 15 let starej a časy se změnili, takže to co bylo kdysi možný, už dnes není, takže možnost zvýšení průjezdnosti je dnes nesmysl. Štatl už je jinej a některý místa kudy se měla vinout trať už jsou dnes například památkově chráněný, tudíž na koleje zapomeňte. Nevadí, postavme nadjezdy nebo prostě i na lontě budem mít krtka. Howg, du spat.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Traveller »

Někteří lidé asi fakt nejsou normální?!? <:-< <:-< <:-<
https://www.novinky.cz/krimi/484510-van ... y-dub.html
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48971
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Tohle je opravdu nepochopitelné. Lidi jsou hrozní chudáci. A je jich hrozně moc.
Včera jsem se o tom opět přesvědčil na domovní schůzi našeho společenství a v souvislosti s tím stromem jsem si na to vzpomněl. Před našimi domy, respektive v naší části ulice, kde domy stojí, jsou jediné opravdu vzrostlé stromy. V několika okolních blocích nejsou stromy žádné. A včera si tam jeden debil ze sousedství stěžoval, že kořeny těch stromů dělají bouli v chodníku a on, když šel z hospody o tu bouli zakopl. Takže by si přál ty stromy odstranit.
Další debil měl starost, že jeden ze stromů roste příliš blízko a že určitě naruší základy domu. Jsou vylité z betonu... No prostě hovada.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
nasticka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3540
Registrován: stř říj 12, 2011 8:00 pm
Jméno a příjmení: Stanislava Kopcová
Bydliště: Václavice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od nasticka »

spm píše:Tady je překladový slovník https://gist.github.com/starenka/2007500
Notyvole!!! Tohle je peklo na zemi! A individua takto se vyjadřující produkují další generaci. Je mi stydno za ně. Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Forester SG 2.0XT - SíGr
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Ty neznáš emimino? :-DDD
Ten server je podle mne jeden velkej fejk, protože to prostě není možný co a jak se tam probírá. To je jinej vesmír.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

VDC píše:Tohle je opravdu nepochopitelné. Lidi jsou hrozní chudáci. A je jich hrozně moc.
Včera jsem se o tom opět přesvědčil na domovní schůzi našeho společenství a v souvislosti s tím stromem jsem si na to vzpomněl. Před našimi domy, respektive v naší části ulice, kde domy stojí, jsou jediné opravdu vzrostlé stromy. V několika okolních blocích nejsou stromy žádné. A včera si tam jeden debil ze sousedství stěžoval, že kořeny těch stromů dělají bouli v chodníku a on, když šel z hospody o tu bouli zakopl. Takže by si přál ty stromy odstranit.
Další debil měl starost, že jeden ze …
Jo a takhle to začíná,pak se přidají ostatní debilové a dementi hovadské,ale dá se bojovat.Já tu popisoval nedávno anabázi s tím jak nám skáceli naprosto zdravé vzrostlé ořešáky,jak jsem to pár let oddaloval všemožně,ale byl jsem na to sám,nikomu to nevadilo,jo někdo si poremcal,ale tj tak vše.Lidi jsou fakt děsné sobecké hovada,ale děsné a totálně hloupé i ten houpací kůň by jim to nandal :-€-oO Skvěle se teď máme,jo jo nedá se tu dýchat,nedá se mít otevřené okno,ne tedy bez ůjmy,hic jak prase...no to víte,taky to prý zvedalo chodník >:( taky z něj padalo o bože listí!!!co ti to ten ořech dovolil.No a taky jedna stará piča přes něj neviděla sousedům do oken,že jo.
Vždy když si na tohle vzpomenu přepadá mě už jen lítost(vztek mě už přešel,to se nedá jinak),že tu ty stromy nejsou a že je někdo takhle zbytečně chudáky popravil.
Tome já na ty schůze přestal chodit,to se opravdu nedá co jsou lidi za idioty,nedá se to poslouchat,vím,že to není řešení,ale já už prostě nemůžu a skončil jsem s nima po všech stánkách,nejen na schůzích,ono už toho bylo totiž celkově víc.Jo a moje žena ta se ani už nedívá z okna,já se nedivím,vůbec ne,já když juknu ven,tak mě to ihned přepadne zase...
Tak moooc Tomáši přeji ať zvítězí u vás zdravý rozum,případně pádné námitky,třeba je aspoň u vás většina ještě normální :-/
Trávo,tohleto je opravdu hnus,co na to víc ještě říct.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
nasticka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3540
Registrován: stř říj 12, 2011 8:00 pm
Jméno a příjmení: Stanislava Kopcová
Bydliště: Václavice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od nasticka »

Mira píše:Ty neznáš emimino?
Ten server je podle mne jeden velkej fejk, protože to prostě není možný co a jak se tam probírá. To je jinej vesmír.
Vím, že to existuje. Možná jsem tam kdysi, než se nám narodila dcera, hledala nějaké informace. Ale muselo to být extrémně zlé, protože jsem existenci tohoto webu v podstatě vytěsnila. Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Forester SG 2.0XT - SíGr
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Bodyšek »

nasticka píše: Vím, že to existuje. Možná jsem tam kdysi, než se nám narodila dcera, hledala nějaké informace. Ale muselo to být extrémně zlé, protože jsem existenci tohoto webu v podstatě vytěsnila.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Takovych serveru je hodne Obrázek. Napr: modry konik . To sledovala hodne moje zena,mozna jeste sleduje Obrázek. Je tam hodne info co se tyce mimin a materstvi a tak.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Dneska ráno se nám silničáři zase vymalovali. Jak už jsem tu párkrát prskal, že mám zavřenou silnici k dálnici, sjezd před zavřeli úplně, sjezd za má zbořený most, takže funguje jenom v jednom směru a případnou silnici, kterou šlo jezdit jinak, na dva roky zavřeli, tak mi zbyla přesně jediná trasa, kterou jsem měl šanci jezdit. Se zajížďkou asi 10km, kterou jak debil pořád jezdím. Už jsem si myslel, že nic horšího vymyslet nejde. Dneska předvedli že jde, protože na tu přesně jedinou silnici, kterou šlo jezdit, jebnuli semafory na kyvadlový provoz >:-& Asi se na to vyseru a začnu jezdit tím zákazem taky, jelikož podle zpravodaje si starostka už po 3. stěžovala, ať tam lidi nejezdí, tak je to asi průjezdný.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48971
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Ty se z tý vaší díry nemáš kudy dostat. :-)
Věřím, že to nasere.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Jako ty mandle mi z toho už dost kvetou... Jezdil jsem ráno ve špičce 45 minut, po těhlech uzavírkách je to přes hodinu. K tomu na trase, která měla 38km, si najedu +10km touhle objížďkou a když se nedejbože večer rozhodnu něco nakupovat, tak dalších +5km, protože na tu dálnici z obchodní zóny kvůli tý rekonstrukci taky nejde najet... Tenhle stav trvá od jara; to že máme doma dálniční známky na 3 auta za 4,5k, který mi jsou v podstatě k ničemu, když po tý dálnici nejde jezdit, už ani nekomentuju... Jestli mi tam teď kydnou další dementní semafor, na kterym strávim dalších 15+ minut a pojedu těch původních 38km ke dvoum hodinám, tak se asi začnu vážně rozmýšlet, jestli si vezmu dovolenou nebo koupím ATčka a začnu jezdit přes pole :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48971
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

To je fakt vopruz. :-/
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1478
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od mišus »

Koukám kluci, že je to všude stejný. V Radotíně, kde bydlej moji rodiče, tak je teď taky vše jinak, než když jsem s nima ještě doma byl. Vlastně jsem si tak nějak připomněl a zvláštní je, že curaci a piči se chovají všude stejně, taky na schůzi řešily stromy, že to naruší základy apd. Můj táta se svým velice dobrým kamarádem, kterej už bohužel není mezi námi tam spoustu těch stromů sázely a jak myslíte že to dopadlo....? A jak to musí člověka mrzet když sám ty stromy zasadí a vidí jak desítky let rostou a pak nějakej curak úřednickej to odklepne bandě debilů a je to... Táta, protože to máma nezvládala, musel zalepit okna fólií, aby na to nemusela koukat. Svět je plnej debilů​.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Mira »

Kdž jsem dnes zahlídl na šalinách fangle, řek jsem si co se děje a kdz přijela P2, blo mi jasný, posilový spoj, je tu MSV. Tzn. borec z vinohrad na oldtec rekordních 64 minut. A to je 8 km. Takže 38 km za hoďku je úplně v pohodě. :-D
Jo tam kde chbí tvrdé i, tak mi přestalo fungovat. Je složitý vměnit klávesnici na noťasu?
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“