Moje auto po Subaru

Odpovědět

Zase Subaru?

Zase, zase - jsem nadšen! :-)
97
48%
Ještě nevím - nejsem vázán na značku.
9
4%
Asi ne, jsou i jiné značky.
6
3%
Rozhodně ne, Subaru mě zklamalo.
3
1%
Jen pokud budou k mání nějaké rozumné modely.
32
16%
Další auto je v nedohlednu, zatím neřeším.
48
24%
Jiná odpověď - upřesním v diskusi.
9
4%
 
Celkem hlasů: 204

tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od tango »

Já mám jasno :subaru: :subaru: :subaru: , ale otázka bude jestli AT , nobo MT :655: No mám dva takový vítěze buď 3,0H6, nebo na spotřebu 2,0D :655: . To je otázka jak se bude dařit dál :655: Jinak možná i Otíka 2,5At 2010, ale to asi až poslední volba :850:
Chtěl jsem WRX, ale manželce se nelíbí :686: , takže asi smůla :686: :supeer:No uvidíme jak to bude :655:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Harry »

U nás doma platí
4126_87dc_1.jpg
4126_87dc_1.jpg (7.79 KiB) Zobrazeno 2940 x
ne snad proto, že bych byl zavilý fanda značky bez mozku, ale proto, poněvadž se to auto plně osvědčilo. :!:
Pokud nějaké příští bude, :845: tak vzhledem k mým létům :sick: a potřebám :811: pouze Subaru Outback H6 3,0. :winner: :subaru:
Původně jsem chtěl něco exclusivního,
7349_27.JPG
!!rRfy3Q!W0~$(KGrHqEH-DcEsN1!(JZzBLIBJrY!0g~~_27.JPG
ale jsem už na to (na eventuelní starosti,) starej, :666: tak musím hrát při zdi.... ::-DD:
Také letošní zima mi přesvědčila o tom, že je lepší mít auto poněkud vyšší.... ::-DDD:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od shore »

harry dik za subaru parking foto, uz som si to nahodil do skypu a FB ::-DDD: :657: :cheers:
Obrázek
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Harry »

shore píše:harry dik za subaru parking foto, uz som si to nahodil do skypu a FB ::-DDD: :657: :cheers:
Shore, jsem rád, že jsem Tě potěšil.... :-) :cheers:
Zatím se dá koupit tohle
Cedule.jpg
zde, http://www.aukro.cz/item920914752_subar ... edule.html ale tamta by se dala určitě někde nechat udělat.... ::-DDD:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od shore »

prave som sa vratil od firemnej pravnicky. dosli tam po mne dvaja typci ktori zacali diskutovat o autach..pred tym som nechal roztvoreny automagazin kde bola dvojstranka o subaru na stole. jeden z nich kukne na subaru a hovori "tak vidis, subaru je dalsia volba. stvorkolka je dobra, ale tie motory su na nic, takze ne"..bohuzial hned ako to dopovedal, uz siel k svojmu pravnikovi..skoda ze nebolo casu sa s nim porozpravat ::-DDD: :657: :baseball:
Obrázek
DRUMMER
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 650
Registrován: úte zář 08, 2009 3:20 pm
Bydliště: Rusava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od DRUMMER »

Harry - to starý kupátko vypadá super, to by se mi líbilo, ale moja by mně hnala, stačilo když jsem jí ukázal u Vrtilky ten starý pickup Brat a dostal jsem pojeb, že žádný krám nebude.
Ale jak jsem psal, uklidním ju tak, že dostane mojeho Forestera a já si něco splaším, ale to její lego ne a ne se rozpadnout furt jezdí a dobře.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SUBARU-3 ... 4a9e9acf9c

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/07-GT-LI ... 51907f8a99

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-Subar ... 335a0fca12

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2005-Sub ... 19fd#v4-34
Subaru Outback II gen.

MB Vito - služební
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1678
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od CoZmo »

hm...to bude těžké...žena rozhodla, že outback...takže outback :657:
tuhle sem ji chtel aspon ukazat jine auto, hondu civic (pac na mestsky pojezdeni mi prijde super) a hnala me svinskym krokem s hromadou nadavek :supeer:


Ale byt sejkem s velkou garazi a ropnym vrtem za barakem, tak sbirka bude nasledovna:

aston martin db5 na koukani, mazleni a zvlastni prilezitosti
aston martin V12 Vantage na vecerni projizdky
impreza sti na zlobeni (asi nejvic casu - jako spravnej sejk) a jezdeni
mercedes g55 amg - na kontrolu otroku v lomech a tahani vleku s clunem
vw multivan na vejlety s kamikama
porsche 911 turbo - kdyz bude aston v servisu
BVP - na vylety do Čech

ale nejsem sejk a tak potrebuju vse v jednom ---- :subaru:
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Harry »

DRUMMER píše:Harry - to starý kupátko vypadá super, to by se mi líbilo, ale moja by mně hnala, stačilo když jsem jí ukázal u Vrtilky ten starý pickup Brat a dostal jsem pojeb, že žádný krám nebude.
Ale jak jsem psal, uklidním ju tak, že dostane mojeho Forestera a já si něco splaším, ale to její lego ne a ne se rozpadnout furt jezdí a dobře.
Starý kupátko by byla třešnička na dortu, asi to sportovněji vypadá, než jezdí..... :845: http://lnk.nu/suchen.mobile.de/16kc.html
a já bych z něj měl určitě radost, ale je to podobné, jako u vás, :baseball: takže ji mít nebudu.... :666: Takže mi nezbývá, než se utěšovat tím, že určitě nemá air-sus.... ::-DDD:
Ale je to unikátek, kterej se vidí jednou za dlouhou dobu.... :850:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Šaman »

Pěkné téma ke krátkému zamyšlení. Nemám ešče 100% splaceného lesníka, tak doufám, že splatím a pojezdím pár párů rocků :-) a poté bych možná mohl :839: našetřit :baseball: na totok:
Přílohy
uaz-patriot.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Vladimir_xh »

Úžas Patriot, dávají tam stále Andorie motory a Praga skříně když to dováží? Nebo je tam origo ruskej motor? Jinak dobrej pracant :826: Už jsem si připadal jako bílá vrána, že jsem jedinej kdo kouká i po jiné značce než Subaru ::-DDD:
Do budoucna bych nejraději Forestera nechal(bo ten bude fungovat ještě hodně dlouho a je to mazlík) a k tomu dokoupil L200. Ale to budu muset asi navštívit banku :gunhim: :ironie: Jinak to asi nevidím :686:
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49188
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od VDC »

Vladimíre já myslím, že si nemusíš připadat jako vyvrhel, že koukáš po jinejch strojích než Subaru. Pokud máš pro L200 využití, proč ne. S prázdnou korbou je to hroznej kostitřas, ale pracant je to náramnej. Mám možnost s tím občas jezdit,má ho ségra. Tedy s ročníkem 97, to ještě vypadalo jako teréňák... :845: Mě se to současný vejce nelíbí, ale to neznamená, že se nemůže líbit někomu jinýmu. Taky mi lezou na nervy naftový motory, ale to jen proto, že na ně nejsem zvyklej.
UAZ je bezesporu dobrej stroj. Já jen hrozně nemám rád rusáky a jejich produkty... :655: Ale to je taky můj osobní problém. Netankuju ani u Lukoilu.. :845:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od jaromir »

Vzhledem k věku už asi žádné další auto nebude, ale prý je hodně dobrý Mercedes řady G - když teď tak člověk hledá limity Forestra, tak alespoň pro porovnání.
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21962
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od HonzaCZ »

jaromir píše:Vzhledem k věku už asi žádné další auto nebude, ale prý je hodně dobrý Mercedes řady G - když teď tak člověk hledá limity Forestra, tak alespoň pro porovnání.
Jaromír
Géčko je parádní auto. Vozil jsem se v něm pár set kilometrů (jako spolujezdec). Závěrky, redukce, přeplňovanej 5.4L V8 - 350 kW a automat. Co víc si člověk může přát? :713: ::-DD:

Oni věděj, proč ho mají ve spoustě zemích v armádě a na jeho podvozku se stavěj různý armádní i míň armádní speciály.

Akorát jsem u něj 3x vyměňoval alternátor kvůli lidské tuposti (ne mojí :1774: ) (vyndat starej, dát novej; zjistit, že to neřeší problém - vyndat novej, dát zpátky starej; zjistit, co způsobuje problém a že to souvisí opravdu s alternátorem; čili vyndat starej, zandat novej....) a to je práce pro Saxanu se silou Ramba... A asi půl roku se řešil problém s vestavěným imobilizérem. Ale to mohl bejt zrovna nějakej vadnej kus...
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4042
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Doro »

Můj dávný sen byl Nisan patrol/terranoII apod. stroje (hold podmínky doma dost ovlivňuji). Pro mě měřítkem kvality auta je schopnost dojet domů bez ohledu na počasí. Max. rychlost, serepetičky v interiéru mě sou buřt platné.
Postupem času zjišťuju, že všechny těžší stroje mají v kopci na sněhu problémy. Navara se stejnými pneu, co mám teď (Dunlop DJ6) a do kopce, kde forest bez sebemenšího zaváhání a s jistotou, tak navara s problémy a občasným hrabáním - nepříjemný pocit, když není naviják a to auto je sakra těžké i prázdné, vedle sráz dolů a příkopa. Jimy, jak sem viděl s řetězy za podobných podmínek, žádná sláva a pro mě zklamání.
Ať chcu nebo ne, forester nebo vitara (haldex necu - sejmul bych ho brzo a nemá redukci). Přesto pořád pokukuju po offroudech a rád bych nějakého prozkoušel. Hmota někdy vítězí (závěje, nevadí tak moc poškození laku aj.) a v létě se těžší stroj taky hodí. Justy asi bude moset do světa - bojím se, že až potaje a já to jednou projedu forestem, bude vše nižší zase bez šance.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Vladimir_xh »

Tomáši využití by určitě bylo, samozřejmě že né 100% jako v práci, ale nezahálelo by. Teď to řeším károu, ale občas mě prostě sejří a limituje a říkám si že korbička by se hodila. Osobně nejhezčí varianta byla ta předposlední, do roku 05. Vzhled bomba. Akorát že bych jí samozřejmě používal i na asfalt a nová má SuperSelct II převodovku, tj. 3 diferáky (ve výbavě intense). Ostatní pick-upy mají jen dva.
Forestera jsem vzal pro jeho univerzálnost, takový sňatek z rozumu. A samozřejmě si mě získal :love:
Ale pick-up to je láska na první pohled, prostě se mi ty auta líběj a jsem ochotnej odpustit i né takové pohodlí.
Chtěl bych oboje :839:

Jestli se nic nezměnilo, tak by UAZ byl ruskočeskopolský, kastle a nápravy rusko, motor polský a převodovka s přídavnou české.
Dělník dobrej.
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“