Moje auto po Subaru

Odpovědět

Zase Subaru?

Zase, zase - jsem nadšen! :-)
97
48%
Ještě nevím - nejsem vázán na značku.
9
4%
Asi ne, jsou i jiné značky.
6
3%
Rozhodně ne, Subaru mě zklamalo.
3
1%
Jen pokud budou k mání nějaké rozumné modely.
32
16%
Další auto je v nedohlednu, zatím neřeším.
48
24%
Jiná odpověď - upřesním v diskusi.
9
4%
 
Celkem hlasů: 204

romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

newli píše:Tak ted jsem zmaten. V cem je vnitrek a proc silenej?
Ta kombinace hnědé a černé mi nesedí, raději bych měl třeba kombinaci šedé a černé, nebo když už hnědou, tak dva odstíny hnědé.........
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

newli píše:Take me ta cena zaujala.
Cena je super, prakticky nové auto za cenu pod mega bez daně ,,,,| (*_^) |,,,,
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od catana »

romull píše:Ta kombinace hnědé a černé mi nesedí, raději bych měl třeba kombinaci šedé a černé, nebo když už hnědou, tak dva odstíny hnědé.........
Zas pokud ti to auto jinak vyhovuje, na leccos se da zvyknout :-DDD Z pocatku me v Outbacku tez rozciloval dreveny dekor, aneb ten lacine pusobici fake plast v hnede, ale pak uz jsem to prestal vnimat.

Jsem myslel, ze narazis na to kolik veci v petce se nastavuje v menu. Zvlast kdyz ti to nekdo prepne do nemciny, tak v tom neco najit je opravdu narocne a za jizdy nemozne.
Augi píše:Ten pád REÁLNÝ ceny nebude myslím takovej - nebo je u BMW zvykem, že se nový auta prodávají za katalogovou cenu? (nevím, ptám se)
Zalezi na modelu, ale pokud dostanes 10% slevu, tak muzes byt rad. Teprve pravidelny zakaznici s velkymi odbery maji nadeji na lepsi ceny. Ale opet zalezi ceho se zrovna chteji zbavovat. Nejvetsi slevy dostavas na jebky jako je X1, X2. Ale dostat dobrou cenu na X3 40i uz je jiny pribeh a na X3M bez sance.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

catana píše:Zas pokud ti to auto jinak vyhovuje, na leccos se da zvyknout
Souhlas :-) Krome toho koukam, ze renocar ma tech sedanu hned nekolik a ty ostatni maji konzervativnejsi interier:

https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-064373
https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-065864
https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-065703
https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-065690

Takze romulle v cem presne je ten problem?
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1990
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od suubaru »

co jsem sledoval ceny 530xd sedan před 2 lety, tak nabídka za 1,5M vypadala celkem lákavě. Za tydle peníze nebyla ani slušná předváděčka 520xd.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

newli píše:
Souhlas Krome toho koukam, ze renocar ma tech sedanu hned nekolik a ty ostatni maji konzervativnejsi interier:

https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-064373
https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-065864
https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-065703
https://www.renocar.cz/vuz-ojety/bmw-53 ... t-V-065690

Takze romulle v cem presne je ten problem?
A mají i "touringy" (*_^) |,,,, , já určitě kombíka, jsem na ně už léta zvyklý. Jen až to opadne tak ještě zkusím tu G21, pětka je prima, ale přijde mi už trošku "páprdovská", i když mezi ty "pány" budu vlastně už taky patřit. G 21 začíná v solidní výbavě mezi 1,3 - 1,5 mega, takže za rok bude k mání taky pod mega bez DPH =) . To bude ještě dilema, BMW nebo RR :-/ . BMW bude na silnici o moc lepší, ale na ryby mě zase nedoveze >:( .
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

Jeste, zes tam dodal ty ryby. Uz jsem premyslel k cemu by ti byl Rolls Royce :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

newli píše:Jeste, zes tam dodal ty ryby. Uz jsem premyslel k cemu by ti byl Rolls Royce
Kdepak Rolls Royce :-D , copak jsem Rothschild >:( . Jak se mi nebílí SUVčka, třeba X3 bych asi nedal a i Forestr XT mi přišel trošku jako dodávka, tak RR Evoque, Velar nebo i DiscoverySport se mi líbí =). Takový skoro až noblesní povoz, ale louky ani lesa se nezalekne. To s BMW musím zůstat hned za sjezdem ze silnice a mazat kilák pěšky :-( .
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
LukasV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 520
Registrován: ned bře 01, 2015 9:35 am
Jméno a příjmení: Lukáš Vaněček
Bydliště: Brno-venkov

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od LukasV »

Tak Rolls Royce Cullinan by tam dojel a ještě by do kufru udělali nějakou exklusivní brašnu na pruty Viděl jsem pár foto v úpravě pro lordy-lovce.
Subaru BRZ 2.4 Sport 6MT 2023 Obrázek
Subaru Outback 3.0R 5AT 2006 Obrázek
Suzuki Ignis 1.3i 2006 Obrázek
exHonda Civic 1.5i VTEC-E 1996 (2013-2015)
exLada Samara 1.3i LPG 1989 (2007-2013)
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1882
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od jkotek »

Ano, byl myslín v jednom díle Top Gearu. Včetně toho, že je dodáván s jednoročním bezedným palubním barem (prodejce zdarma doplňuje) a kozlicí (puška - kombinace kulovnice+brok), která stojí více než zbytek auta...
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

LukasV píše:Tak Rolls Royce Cullinan by tam dojel a ještě by do kufru udělali nějakou exklusivní brašnu na pruty Viděl jsem pár foto v úpravě pro lordy-lovce.
Tak ten by tam dojel určitě a cena auta je již od 8 250 000 <:-< , a ta brašna na pruty, 420 kW, bar a spousta fičůr, no neberte to :-D . Možná že by člověk dostal i nějakou pomocnici na ten bágl ;-D . Snažím se představit si jen obyčejný servis, jestli teda není vzhledem k ceně a věhlasu značky třeba do 200 kkm zdarma :-/
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1882
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od jkotek »

V ceně RR bývala plachta, kterou měl najatý řidič (tehdy majitel řídit nemohl) automobil přikrýt než přijede servis. Aby nebylo vidět, že RR má poruchu.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od catana »

romull píše:Jak se mi nebílí SUVčka, třeba X3 bych asi nedal a i Forestr XT mi přišel trošku jako dodávka, tak RR Evoque, Velar nebo i DiscoverySport se mi líbí
X3 se nam se zenou tez vubec nelibila. Ten masivni gril, jak je to vysoke... a jako bonus je naprosto nesmyslne tvrde, coz u tohoto auta nedava nejmensi smysl.
newli píše:Jeste, zes tam dodal ty ryby. Uz jsem premyslel k cemu by ti byl Rolls Royce
:-DDD :-DDD Uplne romulla vidim v Cullinan jak jede na ryby. Ostatne nebude dlouho trvat a emve napise, jak se v tom jezdi 8-?
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

Tak to máš pravdu, X3 je tvrdá jako prkno........to Dioskouš nebo Evoque je proti tomu žehlička =) . Pro starší pány jako jsem já ideál ;-D
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od PeteBiggy »

A jak to kuci vidíte s cenama u nových aut. Půjde to dolů, bo lidi na to nebudou mít, bo šrotovné aj. pobídky pro to aby autoprůmysl prodával a nebo naopak spíš nahoru, bo kurz koruny, nedostatek z výpadku výroby a bo že EU nesleví ani v této době z těch nesmyslných ekobuzerací, které vše prodražují..... [?] Jak to vidí odborníci? :-)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“