Moje auto po Subaru

Odpovědět

Zase Subaru?

Zase, zase - jsem nadšen! :-)
97
48%
Ještě nevím - nejsem vázán na značku.
9
4%
Asi ne, jsou i jiné značky.
6
3%
Rozhodně ne, Subaru mě zklamalo.
3
1%
Jen pokud budou k mání nějaké rozumné modely.
32
16%
Další auto je v nedohlednu, zatím neřeším.
48
24%
Jiná odpověď - upřesním v diskusi.
9
4%
 
Celkem hlasů: 204

sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od sima »

Nj,ale když to 4x4 tak krásně odvaluje v zatáčkách,teda mluvím teď o boxeru!o subaru... ::-DD: :850: Není to jen vyloženě o zimě,výhody 4x4 jsou i mimo sníh,normální cesty,pak ty bahnité,terén,les,není to fakt jen o zimě::-DD: :850:
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
lukyto85
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 212
Registrován: ned úno 15, 2015 8:07 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od lukyto85 »

catana píše:Focus RS je dost tvrdy, aspon co jsem zatim cetl a videl. Nicmene osobni zkusenost budu mit az tak nekdy za mesic, kdy by se tu mel objevit. Me na Audi obecne vadi celkem mrtve rizeni. Jako je to lepsi nez Outback 3.6, to je uplne chcipla ryba, ale v tomhle ohledu ma u me minus. Pokud to pouzivas denne, jeste bych zvazoval M135i resp. M2. Stejnak zima bude az v 2018 a do te doby zivit 4x4 je skoro skoda
No focus ma adaptivne tlmice a pochybujem ze aj v tom najtvrdsom nastaveni su tvrdsie ako sti to by ale ani nevadilo lebo jazdim po cestach v super stave.ta M2 je tiez zaujimava.sedel som v nej pred par dnami a clovek ma pocit ze si to auto fakt oblecie :) no nebude velmi prakticka a zadokolka ma velmi nelaka.
Naposledy upravil(a) lukyto85 dne stř bře 09, 2016 10:51 am, celkem upraveno 1 x.
WRX STI 2015
WRX STI 2013 R.I.P.
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od JRJ »

Tak jsme s Legem 5 let, najeli jsme 60 tis. km a překonali 200 tis. na tachometru A z Lega se stal teenager. Olej zatím nežere, spaliny v chladicí kapalině taky nejsou (testováno loni v létě). Tlumiče, výfuk, chladič, vodní pumpa a podobné věci, které by u konkurence již byly alespoň jednou měněny, jsou původní. Krom běžného spotřebáku a údrřžby byly měněny jen přední stabilizátory a ložisko pravého předního kola. Extra sevis, který jsem Legu dopřál byl upgrade brzd a antikorozní nástřik spodku. Lego nás "vypeklo" zatím jen jednou, když těsně před dovolenou praskla zpuchřelá hadice k chladiči. Načaté jsou zadní stabilizátory a hydraulický silentblok motoru.

Celkově naprostá spokojenost. To je slabé slovo. Jsem z něho unešenj. Když se mě jedna dívčina zeptala, co bych si koupil za auto, kdbych si mohl koupit jakékoliv, bez zaváhání jsem odpověděl, že přesně toto. Je pohodlné, praktické, rychlé a nenápadné. Ale hodně žere poznamenala ukazujíc na palubní počítač, načež jsem odvětil, že, kdybych měl peněz jako cucků a mohl si koupit jakékoliv auto, spotřebu bych neřešil.

Takže jaké auto po Legu? To je těžká otázka. Dnešní Subaru jsou už úplně jiná než před deseti lety. Určitě bych chtěl VTD, ale tomu už asi zvoní hrana. Nebo na starý kolena DCCD? To by sice byl hezký úlet, ale doma by mi to jistě neprošlo. Takže doufám, že Lego vydrží ještě aspoň dalších 10 let a 100 tisíc km a mezitím se objeví něco zajímavého.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od VDC »

JRJ píše:

Takže jaké auto po Legu? To je těžká otázka. Dnešní Subaru jsou už úplně jiná než před deseti lety. Určitě bych chtěl VTD, ale tomu už asi zvoní hrana. Nebo na starý kolena DCCD? To by sice byl hezký úlet, ale doma by mi to jistě neprošlo. Takže doufám, že Lego vydrží ještě aspoň dalších 10 let a 100 tisíc km a mezitím se objeví něco zajímavého.
To je hrozně moc dobře, že jsi takhle spokojenej. To se hezky čte !
Jen s tou budoucností to moc růžově nevidím, spíš to možná dopadne tak, že zestárneme a naše požadavky změknou. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od cerv »

Na cesty do Lidlu a k doktorovi,než člověku sebere ridicak nám bude všem stačit něco do čeho se dobře nastupuje a pak člověk ani nebude diky skleroze vědět,kde auto ma natož aby věděl co to je zač!Kdo má 10 let starý subaru,bude si ho vetsinou chtít nechat co nejdyl nebo přejde jinam,to je asi všem jasný :-)
Uživatelský avatar
telatko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 901
Registrován: sob zář 12, 2009 1:25 pm
Bydliště: Zábřeh na Mor.

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od telatko »

tak po Subaru mám teďka Xtraila, zatím na něj nemůžu říct křivého slova, ale podruhé už chybu s naftou a autem bez hvězdiček ve znaku neudělám. ::-DDD:

Takže další auto bude hawkeye WRX v kombíku, nebo S-turbo případně XTčkovej Forester :657:
Nissan X-trail MY2016 4x4
Cagiva Raptor 650

ex. Nissan X-trail 2.2Di 84Kw
ex. Legacy 2.5 GX MT MY2000 sedan
ex. Impreza 1.5R SW, 5MT, MY2006
ex. Peugeot 406 1.8i
ex. Aprilia Leonardo 125ccm,
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od VDC »

A to je dobrý rozhodnutí. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od petr »

To bude můj nástupce nádhera :supeer: http://www.novinky.cz/auto/398402-lada- ... vermi.html
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od VDC »

Už to někde v "Motoristickejch zprávách" postoval Saburafu. Budiž ti to přáno. Nádhera to teda není, je to ohavný. Je to stejně ohavný, jako když Nivám bastlili ty vosí prdele, aby to vůbec mělo nějakej nákladovej prostor. Tím teda nechci snižovat schopnosti toho auta v terénu...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od cerv »

Už dlouho jsem neviděl tak disproporční design, navíc doplněný tragickou pasivní i aktivní bezpečností, tragickým výrobním zpracováním a celkovým morálním zastaráním! I forester 2,0 90kw z roku 1997 bude víc auto než tenhle pokus o prodloužení agonie krachujícího průmyslu a automobilového zoufalství sovětského systému! :4690:
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od petr »

mi se krátká líbí víc, jenže potřebuju kufr a auto téměř výhradně do terénu a levný provoz a díly a abych si toho mohl udělat co nejvíc sám a proto to vidím jako ideál pro mě, je jasné že forester je někde jinde co se pohodlí a silničního provozu týče taky je to auto 4x dražší i díly
a neříkejte že hnusná nebo to já začnu říkat o těch různých placatých Subarech které se zas vůbec nelíbí mi :845: :845:
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od draconis »

Je hnusná! ::-DD:

To už bych radši pořídil Gazíka nebo tak něco, to má aspoň "charakter"... :-)
Uživatelský avatar
RallyCAD
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1588
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: Doksy

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od RallyCAD »

Tak ač bych si dřív nemyslel, že budu psát do týhle rubriky, tak i my jsme
přehodnotili požadavky na auto a po našem XV to bude zřejmě Ford Tourneo Custom :bp:

Ale ještě mi na chatě zbyde Libero, takže subarista budu dál.

A jestli to klapne, tak si možná po čase odkoupím svého starého forestera zase zpátky,
aby jsme měli i něco do terénu... :850:
Subaru Outback 2.5 2016
Největší výhoda Subaru je ta, že zapadne až tam, kam se nikdo nedostane aby vás vytáhnul...
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od vena »

petr píše:To bude můj nástupce nádhera http://www.novinky.cz/auto/398402-lada- ... vermi.html
nic si z toho nedělej ,i já si myslím že je nivka rozhodně lepší do terénu než forester. :850:
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od u-geen »

je hnusna a kdyz teren, tak Vitaru :)
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“