Moje auto po Subaru

Odpovědět

Zase Subaru?

Zase, zase - jsem nadšen! :-)
97
48%
Ještě nevím - nejsem vázán na značku.
9
4%
Asi ne, jsou i jiné značky.
6
3%
Rozhodně ne, Subaru mě zklamalo.
3
1%
Jen pokud budou k mání nějaké rozumné modely.
32
16%
Další auto je v nedohlednu, zatím neřeším.
48
24%
Jiná odpověď - upřesním v diskusi.
9
4%
 
Celkem hlasů: 204

Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22681
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od spm »

Podle me ty uplne normalni lidi ve sluzebnich autech jsou ze vsech uplne nejhorsi :-DDD

Odesláno z mého SM-G925F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Kolben »

Předpokládám ze tím nemyslíš mě. Já žádný služební auto nemám. :-))))))))

Augi: dík, kurnik zatím ne. Není třeba to zverstvo rozmazlovat. :-)))


Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2270
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od clay »

Pozor, abys tam neudělal hřady nad sebou... aby ta spodní slepice nebyla posrana. Clay

Odesláno z mého Nokia 7 plus pomocí Tapatalk
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22681
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od spm »

Nene, to bylo na emveho. Vsak ty jses normalni, ikdyz mas koncern :-DDD

Odesláno z mého SM-G925F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od PeteBiggy »

Nemám rád paušalizování, ale je fakt, že určitá koncernová auta debily, machýrky a jiná podobná individua přitahují. Taková bílá Audina, černý Superb, Kokodák apod., to je třeba se mít sakra na pozoru [!] Dříve jsem to však spíš pociťoval jen na motorce. Nejčastější jejich sport je ten, že jedou pomalu, člověka brzdí a když ho začnu předjíždět, tak na to prudce dupne, jakože áááááááááá tu máááš. Pič.s no, co na to víc říct [!] Akorát, že teda na mašinu samozřejmě nemají šanci =) Jenomže teď jak mám XTčko, tak si samozřejmě dovolím předjíždět i v situacích, ve kterých si to člověk s jinými běžnými auty prostě nedovolí, resp. se kterými to samozřejmě nelze. No a jedno takové individuum jsem teď potkal ve středu. Vyjíždím z města, kde se dělá obchvat, takže je tam kývadlovka na semafory. Kolona se rozjede, přede mnou Kokodák Scout v modré metle. Docela se loudá, ujeli už jsme snad skoro kilák, auta před ním už poodjela. Tak, že ho ciknu. No néé, že ten dement zjistil, že i té slepičce jde dát plný knedlík zrovna taky v ten moment [!] Takže jsem tak trochu vylekal resp. i možná trochu omezil protijedoucího chopraře, za což bych se mu teda chtěl aspoň takhle na dálku omluvit. Pač z jeho pohledu to samozřejmě muselo vypadat samozřejmě tak, že ten totální kretén jsem já. Kdyby však ten krypl přede mnou jel jak předtím, tak jsem ho jen zlehounka elegantně ciknul a krásně plynule se zařadil bez jakéhokoliv vzrušení. To, že ten šulin pak za mnou ještě minutu troubil asi ani nemusím dodávat...Ale uznávám, měl jsem to předvídat, že když jede přede mnou takové auto, tak že je tam velká míra rizika tohoto chování...
Ono, těch koncernových aut je samozřejmě nejvíc, tak i nejvíc debilů v nich člověk potká, ale rozhodně jsem přesvědčen, že i na procenta by to skončil debaklem v prospěch/neprospěch těchto aut. Na druhou stranu, můj strejda má černou Audinu A3 a o něm si rozhodně nic špatného nemyslím, je to navíc celoživotní fanda do aut...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

A co tohle? Na expedice do Rumunska určitě dobrý =) https://www.novinky.cz/auto/504490-prvn ... vropu.html
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

Tak jsem si v ramci rozsirovani prehledu o (byt jen teoretickych) moznostech projel vcera 3 auta:

1) BMW 130i, 195kw, manual, mechanicky samosvor, zadni nahon (petidvirko), cca 2005

Jednim slovem nadhera. Ale trochu se bojim, ze 330i (at uz 190kw nebo 200kw) v tezsi trojce, navic s xdrivem, bude tak na hrane. Asi by byla fajn 335xi (e91), ale to uz je hodne stare a porad za to chteji nekrestanske penize.

2) BMW 330d (F31), 190kw, zadni nahon, cca 2014

Musim priznat, ze to auto ma neco do sebe. Ac diesel, jede to moc pekne. Ale zatim si stale myslim, ze ropa pro me neni.

3) MB 220 CDI, 125kw, kombi, nahon asi zadni, 2015


Ve srovnani s C43 tady nebyl podvozek zadna motokara. Ale jinak celkove velke zklamani (nemel jsem zadne ocekavani a bylo to jeste krapet horsi). Asi dobry cestak na dalnice, ale zabava zadna.

ZAVER? S ohledem na ad (2) bych si jeste rad vyzkousel allroada biturbo. A pak uz asi budu shanet konkretni vozidlo :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od emve »

Moc zajímavý výběr, aneb vybírám něco mezi hothatchem a céčkem v dvoulitrové naftě. :-D

Ale tím neříkám, že je to špatně, určitě je fajn si neustále rozšiřovat obzory. Já se taky nikdy nebráním ve svezení v jakémkoliv autě, ačkoliv segmentem nemusí být na první pohled zajímavé.

Napadlo mě pro tebe ještě M135i, jako motoricky zajímavější alternativa ke Golfu R, to bys měl zkusit. A viděl jsem to už taky za docela zajímavé peníze.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

Tahle auta jsem si projel v ramci rozsirovani obzoru, ne ze bych uvazoval o jejich koupi. Kamaradi je maji, tak jsem vyuzil prilezitosti. Chtel jsem primarne poznat motor v te 130i.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

Šestiválcová atmosféra je moc příjemný motor, ještě stará škola, pohoda na každý den a nahoře i super zvuk a zábava a není to takový blázen jako turbo. Do jedničky ale kolo asi nedáš. když je kombíková trojka na hraně ....
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3623
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od bushman1 »

Newli: Když sleduji tu tvoji dlouhodobou anabázi, tak jsem fakt zvědav, co nakonec vybereš. Tvůj problém je, že chceš jak sportovně zábavné auto, tak kombi silniční univerzál.

A jak to nakonec dopadá, když se v každé oblasti udělá kompromis?... ;-D
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od romull »

Jsou i sportovní kombi u kterých se kompromis dělat nemusí, ale ty ceny <:-<
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

Kompromis to obude kazdopadne. Ono, kdyz bydlim v Praze, tak mi nic jineho ani nezbyva. Prave jsem se vratil z vydejny parkovacich karet, kde jsem stravil "prijemnou" hodniku a neco. Jako nemam pro tento zazitek uplne slusna slova ... a to jsou mezi nami taci, co se tu historicky chlubili, ze se podileli na vzniku, ze [GUNHIM]
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od newli »

O jednicce neuvazuji, svezl jsem se v tom, protoze jsem mel prilezitost. Neznam nikoho, kdo ma trojku s atmosferou. Jak rikam, supr svezeni. Preci jen ten pocit z auta tam byl lepsi nez v F31 v dieslu. Ale jako F31 prekvapila, to jako jo. I kdyz ono hodne udela nastavene ocekavani, ze :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od emve »

romull píše:Jsou i sportovní kombi u kterých se kompromis dělat nemusí, ale ty ceny
Taky si myslím, že kompromis je to vždy. Kolega delší dobu jezdil v poslední RS6, což se může zdát jako dobrý kompromis praktické/cestovní/rychlé, několikrát jsme v tom jeli nějakou dálku a nebyl jsem z toho nadšený. Nebyl to ani komfortní a provozně efektivní cesťák a zdaleka ne sportovní auto. Je pravda, že menší RS4 možná nabídne lepší mix vlastností.

Proto jsem newlimu doporučoval 2 auta, hrkadlo po Praze v kombíku (klidně levné, obyčejné např. Outback 3,0R) a k tomu něco zajímavého pro zábavu (hot-hatch, kabrio...)

Protože jinak to skončí tak, že sice bude mít jedno auto, ale nic to nebude dělat pořádně, všechno jen napůl.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“