Vtipy, nejen o Subaru

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20602
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od námořník »

Cyklista je normální účastník silničního provozu a je na něj treba brát zřetel. Nikde není napsáno že má jezdit příkopem nebo někde za čárou aby jsi ho mohl vždy a za všech okolností okamžitě předjet. Takže když potkáš balík třeba 20ti cyklistů jedoucích za sebou někde u kraje a nebudeš je moct objet, tak by jsi byl rád že pojedou aspoň ve dvojičkách a budou polovičně dlouhý. Samozřejmě ze na debila narazíš všude, ale tyhle kecy, já mám auto a všichni se mi uhněte miluju. Pro ty kteří to tak mají bych doporučil vyhledat lékařskou pomoc.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22705
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od spm »

Debilové jsou všude, ale u těch cyklistů mi přijde, že tam tý agrese je nějak víc. Horší jsou snad už jenom běžkaři :-DDD Tohle uskupení na silnicích zrovna moc nepotkávám, takže mi to tolik žíly netrhá (na druhou stranu dva vedle sebe jsou celkem běžný jev a za sebou by šly předjet v pohodě). Ale nejvíc mě iritujou ti, co jezdí po centrech města, kam podle mě normální cyklista ani nepáchne a pak mají potřebu, ikdyž je minimální provoz a na těch světlech čeká jediný auto, to auto na tom semaforu podjet a následně ho blokovat. Nebo ještě lépe podjíždět ho už při jíždě tak, aby o něm ten řidič pokud možno ani nevěděl. V těch pravidlech, co platí pro všechny, je taky něco o tom, že se nemá zdržovat plynulost provozu. Takže pokud má někdo strašnou touhu na křižovatce podjet dvě auta, ačkoliv na té zelené by to projel úplně stejně, a ty dvě auta se pak za ním potáhnout 15km/h několikset metrů, tak je to prostě debil.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od vrgada »

no mne jedna podjizdejici cyklistka riditkama hoblovala auto, nastesti po skle okna a druhy cykloidiot mi otocil zrcatko (nastesti neznicil), protoze se taky nevesel mezi auto a chodnik. A to pomineme debilitu zakonodarcu, protoze puvodne mel podjizdejici cyklista zprava auto prednost i pred podjizdenym autem, ktere na krizovatce zahybalo doprava a cyklista jel rovne, to nastesti uz zrusili, asi tech smrtaku bylo preci jen moc.
---
Koukam na to samozrejme i z druhe strany, pac na kole jezdim hodne, ale snazim se vypadnout do terenu (na silnici se dnes uz bojim), i cyklostezky s bruslari mne serou a mame kolegyni, ktera skoncila na voziku pri drobnem stretu dvou cyklistu na pretizene cyklostezce.
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od HonzaCZ »

námořník píše:Cyklista je normální účastník silničního provozu a je na něj treba brát zřetel. Nikde není napsáno že má jezdit příkopem nebo někde za čárou aby jsi ho mohl vždy a za všech okolností okamžitě předjet. Takže když potkáš balík třeba 20ti cyklistů jedoucích za sebou někde u kraje a nebudeš je moct objet, tak by jsi byl rád že pojedou aspoň ve dvojičkách a budou polovičně dlouhý. Samozřejmě ze na debila narazíš všude, ale tyhle kecy, já mám auto a všichni se mi uhněte miluju. Pro ty kteří to tak mají bych doporučil vyhledat lékařskou pomoc.
Takže když je normální účastník provozu, tak by měl dodržovat taky ty nezákladnější pravidla, jako třeba, že se jezdí u pravého kraje vozovky. Pokud jedou 2 vedle sebe, minimálně jeden z nich tohle pravidlo nedodržuje. Sám cyklisty při předjíždění objíždím co nejvíc je to možný. Ale moje zkušenost je, že zejména v těhlech hloučcích, kde jedou po dvojicích, je ta okamžitá agrese běžná. Bez jakýchkoliv rozpaků. Zcela normálně a slušně jsem se jich párkrát snažil zeptat, proč jedou tak, jak jedou a v drtivý většině případů byli okamžitě sprostí, útoční, tykali... Takže asi tak.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16138
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od quickly »

Pokud na silnici II jede skupina "profi" (poznat podle rychlosti a tempa), tak mi dvouřad (víceřad) nevadí, protože je předjedu během krátké chvíle. Nejhorší co potkávám je dvojice na staré hradubické (Vysoká - Bukovina), kdy jedou dva vedle sebe , povídají si a zabírají polovinu jízdního pruhu. A to jsou schopni jet i za plného provozu. Když na ně krátce zatroubím, aby jeli "normálně", tak vždy vztyčené prostředníčky. Je zajímavé, že vždy po této situaci potřebuji použít ostřikovače na umytí předního okna.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2271
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od clay »

Děkuji za návod Clay

Odesláno z mého Nokia 7 plus pomocí Tapatalk
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od CoZmo »

to je zas jarní thema ohrané každoročně po zimě, kdy prerie přestávají patřit plejádám a přechází pod okupační správu bmw a pumpičkářů...

mno my tady na jihu známe své - pumpičkáři mimo obec zaberou všechny okresky a v obci nás trénují v pozornosti mnohem pikantnějšími věcmi...nejlepší cyklodres v nočním dešti na 4 proudu je totiž tmavej hubertus, světýlka se kradou, taxe radši ani nepoužívaj, na cyklostezkách máme běžně dopravní zácpy (ono inlajnisti s kočárkama, kolama a pejskaři to ucpou během mžiku)...

nejlepší je prostě nevylejzat...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od vrgada »

jo ucastnici a uz ne prekazka, takze je nelze predjizdet a prekrocit plnou caru, dalsi debilita, dejte radsi nejakej vtip
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22705
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od spm »

HonzaCZ píše:Sám cyklisty při předjíždění objíždím co nejvíc je to možný.
Já taky, jenom jsem teda vypozoroval, že objížděcí mezera se zmenšuje s počtem předjíždění toho stejného cyklisty. Když toho samého v tom městě předjíždím už po šestý, tak ta mezera rozestupu je rázem o metr a půl menší :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
pavelblz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: úte zář 01, 2009 8:29 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od pavelblz »

K tématu :)
Přílohy
14292243_10154610213888447_8893238062615750677_n.jpg
Forester 2006 2,5XT
Forester 2006 2,0-ex
Impreza GT kombi 2000-ex
Impreza 2,0GX kombi 2001 -ex
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od suubaru »

vrgada píše: ---
Koukam na to samozrejme i z druhe strany, pac na kole jezdim hodne, ale snazim se vypadnout do terenu (na silnici se dnes uz bojim), i cyklostezky s bruslari mne serou a mame kolegyni, ktera skoncila na voziku pri drobnem stretu dvou cyklistu na pretizene cyklostezce.
já přestal kvůli těmto věcem skoro úplně jezdit na kole. A to jsem byl velký fanda, mtb maratony atd. A už nenutím děcka, aby jezdily s námi na výlety. Do terénu už taky nejezdím, cyklisti nemají v přírodě co dělat. Svět se změnil.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od SWRT »

:-)
Přílohy
FB_IMG_1558545677535.jpg
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14833
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Tapan »

:-)
Přílohy
rip_niki.jpg
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20602
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od námořník »

:-D
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1882
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od jkotek »

Ona nechápe, že mít děti je pro mě brzy....
... nejsem zatím morálně připravený si koupit kindrvajíčko a pak ho někomu dávat...
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“